Může být Život Digitalizován? – Technologie pro Politickou Kontrolu

Vždy se snažíme pokládat velké otázky, snad ano (Frekvenční přepsání lidi a totální šílená vědecká oligarchie psychopatů…) Někdy jste se všichni zeptali sami sebe alespoň na některé z nich. Co je život? Pravděpodobně jste se všichni zeptali… Může být digitalizován, nebo ne? Ale měli by jste se zeptat…

DIGITALIZACE LIDÍ – ECONOMIC FORUM – Klaus Schwab – Ursula von der Leyen

Digitální Kód a Genetický Kód jsou Elektromagnetické Vlny

Není rozdíl mezi digitálním kódem a genetickým kódem (VLNOVAGENETIKA.CZ). Protože digitální kód se může pohybovat jako elektromagnetická vlna. Která se pohybuje blízko rychlosti světla (vzduch zpomaluje) Můžeme nyní pohybovat biologií rychlostí světla (přes 5G sítě).

Technologie pro politickou kontrolu – Biozbraň aktivovaná frekvencí viru – Mysl a Bioroboti

Biologie se pohybuje rychlostí světla

Přemýšlejte o budoucí potravinové pandemii, mohli bychom digitálně distribuovat novou vakcínu (vir, nemoc) za několik sekund po celém světě. Protože biologie se pohybuje rychlostí světla.

Biologické Zbraně jsou Frekvenčně Řízeny

Biologické zbraně, moderní typy biologických zbraní jsou frekvenčně řízený. Ani nezačnou dělat žádnou škodu, do doby než jsou aktivovány. Viděli jsme to například, a toto je zajímavý příběh, když se podíváme na to, co se děje v USA, po světě …

Simulace Vnímavého Světa – Sentient World Simulation (SWS) a Bioroboti

Simulaci Vnímavého Světa, kterou provozuje zpravodajská komunita, která v podstatě sbírá data z transhumanistické technologie od všech lidí (dnes také od zvířat, rostlin, kamenů – Signální inteligence). Tím vytvářejí simulaci skutečného světa (https://vlnovagenetika.cz/umela-inteligence-zalozena-na-desifrovani-jazyka-kognitivni-modely-a-neuromorfni-cipy-lidsky-mozek-byl-dekodovan/ ) A tím se z lidí stávají bioroboti.

Projekt lidského Genomu DNA

Se uskutečnil v národní laboratoři Lawrence Berkeleywww.lbl.gov,(https://vlnovagenetika.cz/dna-vlnovy-biopocitac-evoluce-vytvorila-geneticke-texty-chromozom-pusobi-jako-zdroj-a-prijemce-komunikace-casoprostorove-holograficke-chromozomove-kontinuum/ ). Každé DNA vyzařuje Unikátní Elektromagnetické Frekvence. Sledovali lidi v laboratoři pomocí elektromagnetické frekvence, která je vyzařovaná z DNA jednotlivců (https://vlnovagenetika.cz/ministerstvo-obrany-nedoporucuje-geneticke-testovani-kvuli-sledovani-jednotlivce-z-geneticke-urovne/ ).

DIGITÁLNÍ KONCENTRÁK

DNA v každé Živé Bytosti má jedinečnou Frekvenci

Jinými slovy, každá živá věc je anténa, která vysílá a přijímá (https://stop5g.cz/biologicky-zivot-a-umele-neharmonicke-emp-fraktalni-anteny-v-bezdratove-technologii-zabijeji-cely-biologicky-zivot-rychle-smerovane-vyzarovani-paprsku-v-inteligentnich-antenach-je-5g-smrtici-mrizk/ ) Jsme v elektrickém systému. DNA v každé živé věci (bytosti) má jedinečnou frekvenci a signál (podobně jako otisk prstu).

Ovládání Frekvenci DNA

Věřte tomu nebo ne, co používají, na co se zaměřují, aby nás mohli úplně ovládat a co vyzbrojují je jedinečná Frekvence každé Živé Bytosti (https://vlnovagenetika.cz/darpa-a-programova-modulace-genove-exprese-hostitele-holograficke-informace-lze-zavadet-preventivne-oprava-poskozene-michy/ )

5G, 4G Nepotřebuje Čip, Biokódovaná DNA Rezonanční Frekvence k Ovládání Jedince v Matrixu

HAARP 5G a DNA jsou Propojené

Lidé, kteří pracovali na stavbě HAARP zařízení promluvili. (https://stop5g.cz/vesmirne-valky-ldal-je-haarp-druhe-generace-na-letadlech-a-5g-satelitech-smerovane-zbrane-zmeny-pocasi-pres-ovladani-nanotech-po-kontrolu-davu/ ) HAARP produkuje signály k ovládání systému přírody, lidí, biosféry … Když na veřejnosti vědci vystoupili s tím, že ve skutečnosti je v plánu tyto přirozené signály otočit, aby se lidé na světě změnili v bioroboty, začali vědci a jejich rodiny umírat.

Umírání na Frekvenční Nemoc ve Vědecké Komunitě

Existovala komunita kolem asi 200 vědců, kteří už nechtěli podporovat tento vývoj a spojili se do skupiny a začali mluvit jako skupina na veřejnosti. Jejich rodiny byly spojeny s rádio-frekvenčními příznaky a jejich umírání bylo velmi velmi podobné koronaviru (https://stop5g.cz/covid-ma-stejne-priznaky-jako-mikrovlnna-nemoc-test-krve-pred-a-po-expozici-smart-zarizenim-lekarsky-vyzkum/ ).

Příznaky podobné Kovidu

Měli příznaky podobné chřipce a poté šli do nemocnice s plicní infekcí (Dr. Kyle-Sidell – https://stop5g.cz/policejni-skola-sokolov-60-ghz-krevni-srazeniny-dokumenty-z-roku-1948-o-vlivu-mikrovln-na-kyslik-nemoznost-dychat/ ). Takže zjevně máme něco, co souvisí s elektromagnetickou a skalární válkou (https://stop5g.cz/odpovida-5g-za-coronavirus/). Vykazuje stejné příznaky jako chřipka, za kterou se to snadno zamění (https://vlnovagenetika.cz/covid-21-objevovani-a-mizeni-viru-vlnove-a-holograficke-vlastnosti-dna-digitalni-sekvence-v-koronaviru-nepochopeni-v-zapadni-vede/).

Projekt Lidského Genomu

Projekt lidského genomu byl zřízen a byl dobře financován. Zabýval se experimentem, výzkumem a popisem kvantifikace a kvalifikace lidského genomu … (Leuren Moret – Human Genome Project)

Budoucí Věda – Vlnový Genom – Kvantová Holografie DNA s Ulrike Granogger

Co se tu děje? – Projekt Nové formy Života 1946

John Craig Venter institute (1946) má své poslání, cituji

„Vytvořit nové formy života“

Jsou také zapojeni v manipulování počítačového kódu DNA (https://stop5g.cz/vakcina-covid-rdna-rrna-cdna-komplementarni-klonova-dna-lidske-mutace-lidske-klonovani-transhumanismus-a-site-5g/).

Klonování lidi a Genové Inženýrství

Co to znamená? Dr Helen Wallace GeneWatch.org UK (chrání etiku genového inženýrství) v roce 2002 řekla, Že jsme ve velkém nebezpečí. Popsala tuto obrovskou databázi DNA za zadními dveřmi, která vede ke klonování, kontrole lidí …

CIA a vojenská operace a Software Života

Nyní, Jak ji používají? John Craig Venter institute je CIA a vojenská operace. Samozřejmě není to žádným překvapením. Kdokoli ve vědě s penězi a postavením je podporován těmito svěřeneckými zájmy. Jinak by tyto peníze nedostali. Dávájí odpovědi, které finanční zájmy chtějí. Co vyvíjí, něco co institut vyvíjí pod vedením, je samotný software života.

Totalitní Vědecká Oligarchie

To co dělají je, že využívají technologii výpočetní techniky, medicíny a policejního státu, aby se v podstatě sblížili v to, co vytváří totalitní vědeckou oligarchii. (https://stop5g.cz/rizeni-mysli-pomoci-kvantovych-skalarnich-vln-dna-rezonance-fraktalni-mozek-k-rozhrani-pocitace/ )

Uměle vytvořené Viry

Nyní víme, jen na připomenutí, že na 100 procent je jisté, že toto je člověkem vytvořený virus (Patent – US10130701B2 https://stop5g.cz/nanotechnologie-patent-coronavirus-biologicke-zbrane-aktivace-pomoci-5g-fyzikalni-genocida-zneuzita-a-i/ ). Který byl vytvořen v laboratoři. Máme důkazy o nástrojích a inzerci používaných prostřednictvím genetického inženýrství k vložení určitých proteinů do tohoto koronaviru (https://vlnovagenetika.cz/experimenty-genovych-chimer-biotron-a-mikrovlnny-prenos-biologickych-informaci-dna-je-jako-magnetofon-mikrovlny-a-5g-tsian-kanchzhen-patent-ep0872549a1/ ). A to za nějakým účelem, který byl záměrný a inteligentní a řízen nejenom lidskými vědci.

Syntetický Protein co se Vzdáleně Ovládá

Existuje jedinečný protein k plnění úkolu změny Genomu Lidi. Protein je naprogramován tak, aby se zapnul (pokračoval), nebo vypnul, když je potřeba (https://stop5g.cz/magnetogeneticke-vakciny-umely-protein-vypinani-a-zapinani-neuronu-smyslu-tela-a-svalu-darpa-biomarkery-ferritin/). A to dělá na základě své struktury, nemá vědomí, nemá kontrolu z mysli ani z vyššího centra. Vše, co protein dělá, je zabudováno do jeho lineárního kódu odvozeného z kódu DNA.

Digitální super inteligence se spojila s biologickou inteligencí, která z lidí udělala bioroboty

Vědomí v Mikrotubuly a DNA

DNA v jádře je elektromagneticky spojené s mikrotubuly v axonu (https://vlnovagenetika.cz/kdyz-se-bunka-nemuze-nadechnout-vznika-rakovina-primarni-duvod-rakoviny-laureat-nobelovi-ceny-oto-heindrich-warberg-oscilace-mikrotubulu-pro-zaklad-vedomi/). Je známo, že mikrotubuly obklopují jádro a mezi mikrotubuly a DNA existuje rozhraní ELEKTROMAGNETICKÉ, nikoli mechanické nebo chemické (https://stop5g.cz/darpa-si-je-velmi-vedoma-elektromagneticke-komunikace-mezi-bunkami-experimenty-budouci-veda-vlnovy-genom/)

Šílené Proteiny

U syntetických proteinů nemusí být žádná mozková kontrola, která by řídila, co se děje při čtení DNA a syntéze bílkovin ve vašich buňkách – genetické inženýrství o Vás bez Vás a degradace DNA (https://vlnovagenetika.cz/holograficke-projekce-dna-asociativne-holograficka-pamet-genomu-a-jeji-kvantova-nelokalita-vyvoj-a-vyzkum/).

Dekódování Mozku

Kombinace biliónů buněk dává různým lidem různé schopnosti. Vytvářet nádhernou hudbu, dělat vědecké pokroky, myslet … Ale každá z těchto buněk funguje stejným způsobem a to znamená, že jsme schopni dekódovat fungování mozku porozuměním stejných mechanismů.

DNA Rezonanční Kód a Mozkový Kód mluví stejným Jazykem

DNA rezonanční kód a mozkový kód mluví stejným jazykem. Pokud dešifrujete DNA, rozšifrujete kód mozku. Zatímco veškerý další výzkum je zakázán, omezený, nefinancován, rozhraní mozku a počítače je v dnešní době opravdu dobře financováno.

Technologicky Asistované Telepatii – Syntetická Telepatie

Obranné agentury NIH, DARPA, IARPA, všechny mají otevřené programy k rozvinutí rozhraní mezi mozkem a počítačem. Otevírá to dveře pro (vyspělejší) kontrolu myšlení (https://stop5g.cz/psychotronicka-technologie-je-realita-jiz-dlouho-psychotronicka-valka-kontrola-mysli-a-shumannova-rezonance-cteni-myslenek-je-vylepsenou-verzi-pocitacoveho-rozpoznavani-reci/)

DNA Nanoroboti vyrobené z DNA (Ten years of DNA origami 2006 – 2016)

Také to otevírá dveře pro technologicky asistovanou telepatii (https://stop5g.cz/seznam-patentu-kontrola-a-zmena-mysleni-chytra-sit-o-vas-bez-vas/)

Definujme telepatii. Telepatie na wikipedii je definována jako komunikace z mysle do mysle bez použití fyzických smyslů (https://vlnovagenetika.cz/genomy-mnohobunecnych-organismu-jsou-kvantove-nelokalni/).

Jednoduchý Přepis Digitálního Kódu do DNA

Takže pomocí počítače můžeme propojit (mozek) s technologií, abychom propojili s myslí jedince a poté s další myslí (umělou, AI) a udělat rozhraní. Ultimátní rozhraní mezi počítači a biologií je, že digitální kód a genetický kód mají mnoho společného. Schroeder poukázal na to, že to může být něco tak jednoduchého, jako je morseovka. Digitální kód, jak víte je binární kód, jsou to jedničky a nuly. váš genetický kód je doslova čtyř-bázový kód (Adenine, Thymine, Cytosine, Guanine). V rámci CG a TS. (G, A, T a C) Nyní můžeme snadno převádět mezi těmito dvěma (mezi binárním kódem a DNA) Můžeme definovat život na jeho nejzákladnější úrovni (jen kopíruji z něčeho co už je, z originálu, je jedno informační pole) Věci, které byly záhadou před 50 60 70 lety, zcela chápeme (hraní si na bohy?).

Nový model DNA a Teleportace DNA

Nový model považuje DNA za stabilní vlnovou informaci, která primárně nepůsobí prostřednictvím molekulární chemie a složení (https://vlnovagenetika.cz/vlnove-bio-pocitacove-funkce-dna/). Ale prostřednictvím oscilací a koherentních akustických a elektromagnetických polí, které atomy a molekuly vytvářejí. Implikaci, je, že v konečném důsledku by mohla být DNA přenesena nebo transportována, řekněme teleportována nehmotně a nelokálně jako světelná nebo laserová modulace (https://vlnovagenetika.cz/lze-prenaset-geneticke-a-metabolicke-informace-na-libovolnou-vzdalenost/).

Ovládání Vás přes Vaši DNA

Jakmile získají vaši DNA, vloží váš kód DNA do superpočítače. V tom superpočítači provozují algoritmy, které biokódují elektromagnetický přenos, a tím biorezonují s vaším tělem (https://vlnovagenetika.cz/ministerstvo-obrany-nedoporucuje-geneticke-testovani-kvuli-sledovani-jednotlivce-z-geneticke-urovne/). Jakmile to udělají, mohou toto přenášet ze satelitů nebo mobilních věží, letadel, nebo mnoha různými způsoby. (v kufříku, přes mobil) Tento signál ovlivní pouze vás.

Rezonance mezi Vaši DNA a Umělým Signálem

Co se stane, když se najde rezonanční frekvence u cíleného jedince a vysílací frekvence odpovídá této rezonanční frekvenci? Tyto dvě frekvence se propletou. Lze je považovat za jednu frekvenci nebo jednu energii. Co se stane, je že mezi vysílací frekvencí a osobou, která přijímá vysílací frekvenci (jakmile spolu rezonují) se Vytvoří frekvenční super dálnice, po které lze odesílat informace.

Rezonanční DNA spojení vytváří Bulvár pro Komunikaci

Můžete o tom přemýšlet stejně jako o kabelu z optických vláken, které používáte k odesílání signálů přes internet. Jak připojujete lidi k internetu. Je to přesné ta samá věc, pouze bezdrátová aplikace. Jednou jakmile spojíte cílenou osobu s frekvencí a oni rezonují společně, máte perfektní bulvár, na kterém můžete odesílat a přijímat informace tam a zpět.

Manipulace Myšlenek, Emoci, Chování

Přesně takto manipulují něčí myšlenky, posílají někomu hlasy do hlavy, manipulují s Vašimi emocemi, manipulují s Vaším chováním. Také od Vás dostávají zpět v reálném čase vitální znaky, emoce, myšlenky …

Manipulace Vašich Pěti Smyslů

Vidí co osoba vidí, slyší co osoba slyší … Samozřejmě všechny tyto informace jsou vykresleny na počítači nebo jinde prostřednictvím softwaru, lze Vás sledovat a monitorovat v reálném čase (1 sekunda zpoždění).

Nad majestátností (Above Majectic)

Syntetický Genom, Zabíjení Přírody

Venture institutu mluví o syntetickém genomu, nebo o schopnosti replikovat celé organismy, dědičnou historii. Nejedná se o jednoduché programy, ale jsou to velmi sofistikované a velmi komplexní programy.

Dne 3. února 2008 byl rozhovor mezi Leuren Moret a Dr. Wynn Parker, jehož program je nazvaný „Parkrova cesta“. Zcela nový objev, který našla Leuren Moret jen několik týdnů před tímto rozhovorem, bylo že viděla všechny tiskové zprávy, které vyšly a jejich nával z UC Berkeley kampu, z laboratoře Lawrence Berkeley, z nadace národní vědy, z Národní akademie věd… Řekla si, že toto musí být obrovský objev … A co to bylo?

Velký Objev – Radio Nanorozměrů na Dálkové Ovládání

Laboratoř v UC Berkeley kampusu demonstrovala rádio s nanočásticemi, (Berkeley researchers use nanotube to build world’s tiniest radio). Přenesli velmi známou píseň do nanočástice (Nanotube Radio K.Jensen) Měli přijímač, který tuto píseň zachytil a přehrál. Píseň byla přenesena z této nanočástice. Pamatujeme si, že jsme slyšeli, že to dali na youtube. Paní Leuren Moret si řekla, o můj Bože.Jaká je z toho světová aplikace? (Hacking the President’s DNA)

PŘEDĚLÁNÍ LIDSKÉHO GENOMU

Toto je je obrovské, protože jinak všichni ti vědci, celé vědecké zřízení v US by nebylo tak nadšené. Nalepí se to, na naší DNA a naše mitochondrie, které dodávají tělu veškerou energii (https://stop5g.cz/elektromagneticke-ucinky-na-mitochondrie/). Leuren Moret seděla a popisovala všechno Dr. Parker. a také mluvila o HAARP, jak je to vše integrováno do HAARP (5G) systému (s 5G je individuálnější a přesnější přístup, zabíjeni, HAARP a 5G používají stejnou technologii Fázovaného Anténního Pole)

Věděla, že Dr. Parker, není jeho skutečné jméno, že je vědec z CIA že pracoval pro US vládu, pro oddělení obrany, pro Světovou Zdravotní Organizaci a OSN v různých časech… Louren věděla, že je mikrobiolog. (SWS provides an environment for testing Psychological Operations and Civil Affairs activities, capable of illustrating the impact of these activities on populations.) Četl grantové návrhy, výzkumné návrhy, výzkumné papíry znal celou oblast, protože musel radit vládě. Jen tak řekla Dr. Parker – Jaká je aplikace tohoto objevu, že nanočástice jsou vysílače? Popadl dech a řekl. No, je to k PŘEDĚLÁNÍ LIDSKÉHO GENOMU. To je všechno.

Totalitní, Absolutní Kontrole od Kolébky až do Hrobu

Se chystají vytvořit nový druh. To je to, o čem mluví. Učí se ovládat, manipulovat a jinak ovlivňovat Vaši DNA. Je to všechno o ovládání, totalitní, absolutní kontrole od kolébky až do hrobu. Což je totální otroctví, které redukuje lidstvo na robota. To eliminuje spiritualitu. Eliminuje to svobodnou volbu. Eliminuje to vše, co z nás dělá člověka Je to totalitní, šílená vědecká oligarchie, kterou vedou psychopati a myslí si, že mohou dělat co chtějí

Může být Život Digitalizován? – Digitální Kód a Genetický Kód jsou Elektromagnetické Vlny – Totalitní, Absolutní Kontrola od Kolébky až do Hrobu – PŘEDĚLÁNÍ LIDSKÉHO GENOMU – Biologie se pohybuje rychlostí světla – Nové Biologické Zbraně jsou Frekvenčně Řízeny – Simulace Vnímavého Světa – Sentient World Simulation (SWS) a Bioroboti – Projekt lidského Genomu DNA – Každé DNA vyzařuje Unikátní Elektromagnetické Frekvence – DNA v každé živé (Věci) Bytosti má jedinečnou Frekvenci – Ovládání Frekvenci DNA – HAARP 5G a DNA jsou Propojené – Umírání na Frekvenční Nemoc ve Vědecké Komunitě – Příznaky podobné Kovidu – Co se tu děje? – Projekt Nové formy Života – Klonování lidi a Genové Inženýrství – CIA, Vojenská Operace a Software Života – Totalitní Vědecká Oligarchie – Uměle vytvořené Viry – Syntetický Protein co se Vzdáleně Ovládá – Vědomí v Mikrotubuly a DNA – Śílené Proteiny – Dekódování Mozku – DNA Rezonanční Kód a Mozkový Kód mluví stejným Jazykem – Technologicky Asistované Telepatii – Syntetická Telepatie – Jednoduchý Přepis Digitálního Kódu do DNA – Nový model DNA a Teleportace DNA – Ovládání Vás přes Vaši DNA – Rezonance mezi Vaši DNA a Umělým Signálem – Rezonanční DNA spojení vytváří Bulvár pro Komunikaci – Manipulace Myšlenek, Emoci, Chování – Manipulace Vašich Pěti Smyslů – Velký Objev – Radio Nanorozměrů na Dálkové Ovládání – Syntetický Genom, Zabíjení Přírody

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP