Proč některé Země odstraňují Wi-Fi ze Škol?

5G ničí naše ochranné a přirozené rytmy

Zdravotní důvody pro minimalizaci expozice Wi-Fi

Francie [1] a Rusko [2] mají současné zákony, které minimalizují vystavení dětí ve školách Wi-Fi. Tyto dvě země mají nejdelší výzkumnou historii na světě o zdravotním účinku mikrovlnných mikrovln, a to jak více než 100 let.

Vliv Wi-Fi na rostliny, stromy během 69 hodin …

1. Příliš mnoho zařízení po dlouhou dobu = chronická expozice

Je zdokumentována škodlivost k chronickému vystavení k 2450 MHz frekvenčním mikrovlnám, tudíž včetně Wi-Fi zařízení. Problém s Wi-Fi spočívá v nepřetržité (24/7) expozici dětí mikrovlnným zářením. Není to dostatečný důvod k minimalizaci rizik dětí ve třídách?

2. Wi-Fi má škodlivé účinky na naše těla

Záření signálů Wi-Fi a mobilních telefonů vytváří souvislou expozici elektromagnetického pole (EMF), ve které jsme pohlceni. Když procházíte největší výzkumnou databází EMF na světě [3], odhalíte efekty Wi-Fi ve dvou hlavních oblastech:

     Plodnost [4]
     Oxidační stres [5]

Britské tajné Služby – Bariie Trower a Wi-Fi

Poškození plodnosti je pozorováno ve studiích u zvířat a na buňkách, které vykazují sníženou pohyblivost spermií a selhání varlat. Oxidační stres je pozorován jak ve studiích na zvířatech, tak v buňkách (in vitro), což naznačuje riziko zánětu také u uživatelů Wi-Fi [6]. Chronický zánět vede k onemocněním, na které jsou děti a těhotné ženy obzvláště náchylné, protože děti a plodové buňky stále rostou, jejich kosti jsou měkčí a absorbují více záření. Imunitní systémy žen jsou během těhotenství potlačeny, takže jsou také náchylnější k vlivům ze záření signálů Wi-Fi a podobných.

Americká pediatrická akademie doporučuje dětem snížit expozici záření mobilního telefonu

3. Wi-Fi je stále silnější

Rada Evropy varuje před instalací Wi-Fi ve školách a doporučuje ve třídách preventivní úroveň do 100 µW / m² [7], pokud je ve třídě nainstalován Wi-Fi router.

Úrovně ozáření mohou dosáhnout 30 000 µW / m² (zatím co preventivně se doporučuje hladina pod 30 µW / m² a ideálně pod 10 µW / m²)! V mnoha školách jsou Wi-Fi routery instalovány ke stropu učebny. To může být obzvláště riskantní, protože Wi-Fi – záření mikrovlnného pásma je stále přítomno, i když se k němu nikdo zrovna nepřipojuje – router neustále vysílá Wi-Fi signál a nabízí připojení. Směrovač je často v blízkosti dětí a hlav učitelů [8] a tyto signály vstupují hlouběji do těla. Signály procházejí stěnami, stropy a podlahami. WiFi záření má mnohem více agresivnější charakter, než ostatní datové signály např. mobilních telefonů.

CHRAŇME NAŠE DĚTI – Neexistuje žádná bezpečná úroveň mikrovln pro děti
STOP5G.cz
STOP5G.cz

(Francie zakázala ve školách WIFI vyhláškou v únoru 2015 a Kypr v lednu 2017 a v 2015 vydal informační brožuru, další státy od té doby zvažují podobná omezení s ohledem na zdraví dětí.)

Švýcarsko

Paušální zákaz mobilních telefonů ve školách Vaud a v mnoho dalších kantonů ve Švýcarsku zakázalo používání mobilních telefonů ve třídách. Zákaz ve Vaud kantonu zahrnuje veškeré použití ve školních prostorách, uvnitř i vně učebny. [9]

Rusko

Ruský Národní Výbor pro Ochranu před Neionizujícím Zářením doporučuje zamezení VF záření nejen ve školách. Z důvodu, že mobilní telekomunikační komunikace je čím dál oblíbenější mezi dětmi různého věku. Děti v mobilních telefonních hovorech překovávají dospělou populaci. Zároveň je zde denní expozice mozku EMP RF. Kromě toho jsou všechny děti trvale vystaveny EMP RF z telekomunikačních stanic.

WHO podvod, který nás stojí Zemi. Jste připraveni se rozloučit?

co Česká Republika a EMF Limity?

 1. http://ehtrust.org/france-new-national-law-bans-wifi-nursery-school/
 2. https://www.scribd.com/document/182641315/RNCNIRP-Russia-Wi-Fi-Regulation-19-06-12-pdf
 3. http://www.emf-portal.org
 4. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22112647,26199911,24460421,22465825,24490664
 5. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24792079,26578367,23479077,26520617
 6. https://www.researchgate.net/publication/279863242_Oxidative_mechanisms_of_biological_activity_of_low-intensity_radiofrequency_radiation
 7. http://assembly.coe.int/nw/xml/XRef/Xref-XML2HTML-en.asp?fileid=17994&
 8. https://www.health.govt.nz/system/files/documents/publications/wifi-in-nz-schools.pdf
 9. Blanket ban on mobile phones in Vaud schools
 10. Národní knihovna Francie se vzdává WiFi
 11. (zdroj: přispěl Mikko Ahonen, PHD)
 12. 5G: The Dominoes Are Starting to Fall
PRO DĚTI – Prediktivní programování – Karikatura ukazuje značku šelmy a mřížku ovládání mysli 5G – NEURALINK – STARLINK – W02020060606

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP