Telefonní Stožáry, Antény – Rakovina, Nádory

Antény a Telekomunikační Stožáry

Výzkum britského fyzika Dr. Johna Walkera zjistil, že klastry zhoubných nádorů se tvoří nejvíce v oblastí do vzdálenosti 400 metrů od stožárů s anténami mobilních telefonů.

Přibližně po pěti letech se vyvijí nádory. Zpočátku špatné zdravotní příznaky cítí především ti, kteří žijí v paprscích 3G nebo 4G. U těchto lidí nádory rychle rostou.

Jak je možné, že telekomunikační antény jsou na střeše domů, zrovna u našich hlav? Co na to Česká republika?

14 lidí zemřelo na rakovinu v sedmi letech žijících vedle stožáru s nejvyšší úrovní ozáření ve Velké Británii

5G a Riziko Rakoviny
Přáběh Enrico Graniho - Můj Telefón mi daroval Nádor do Mozku
Přáběh Enrico Graniho – Můj mobil mi daroval nádor do mozku
  • Čtrnáct lidí žijících míli od stožáru mobilních telefonů zemřelo na rakovinu. Toto místo vyzařuje jednu z nejvyšších úrovní mikrovlnné radiace v zemi. U dalších 20 obyvatel se v posledních sedmi letech vyvinul nádor. (Rebecca Camber 23. června 2008)

ŠKola – Strach z Telefonních Antén

  • Čtyři žáci ze školy obklopené 15 mobilními stožáry dostali rakovinu mozku. (EMMA MORTON Health and Science Editor 10. října 2007)

U Děti v mateřské škole poblíž stožáru ve městě Ruitz se Vyvinuly nádory NA mozku

  • V listopadu 2005 oznámil starosta města Ruitz (1588 obyvatel) Francouzskému ministerstvu zdravotnictví výskyt dvou nádorů mozku u dětí z mateřské školky v Ruitz. Jedno z dětí zemřelo v roce 2004, druhý případ byl diagnostikován v listopadu 2005.
  • Blízko školy byla telefonní stanice používána od začátku října 1998, kdy byla instalována.
  • Rodiče mají podezření, že telefonní stanice s anténami je onou příčinou rakoviny. Regulační úřady daly obvyklou výmluvu: „Množství radiace je v mezích toho, co vláda a jiné regulační orgány považují za standardní“ Co je tady normální, že zabijíme přírodu a sami sebe a nejvíc naše děti?

Sedm pracujících pod stožárem mobilního telefonu s mozkovými nádory

  • Celkem u sedmi zaměstnanců, kteří pracovali v horních patrech budovy Tipoli Building pod anténami mobilních telefonů na univerzitě RMIT v Melbourne v Austrálii se vyvinuly mozkové nádory.
  • Pracovali v budově přibližně pět let od roku 2001 do roku 2006

Dr. Vini G. Khurana Ph.D. / neurochirurg – nádor V mozKU vlivem mobilního telefonu: Poradenství v oblasti veřejného zdraví

Existuje stále více statisticky významných důkazů o vztahu mezi celkovou délkou používání mobilního telefonu a opožděným výskytem nádoru mozku na stejné straně hlavy jako„ upřednostňovaná strana “pro používání mobilních telefonů. Více studií v článku Riziko 5G: Vědecká Perspektiva nebo o tom jak Světová Zdravotnická Organizace (WHO) zákrývá pravdu o mikrovlnné radiaci.

Mezinárodní výzvy k zastavení 5G na Zemi a ve Vesmíru
Stop5G Česká republika – Mezinárodní výzvy k zastavení 5G na Zemi a ve Vesmíru

Video – 5G Apocalypse – The Extinction Event Full Movie

Následuj nás / Follow us

Jeden komentář u “Telefonní Stožáry, Antény – Rakovina, Nádory”

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP