Vlnový Kvantový Genom – Peter P. Garyaev a Nominace na Nobelovu cenu 2021 – Ústav Lingvistiky Vlnové Genetiky – Vlnová Genetika dokáže Vyléčit jakoukoliv Nemoc

Vlnová Genetika je odpověď na to, jak zastavit COVID 5G.

Peter P. Garyaev otec Vlnové Genetiky a je nominován na Nobelovu cenu za medicínu, která se bude konat v roce 2021 (zde je nominace). Každý člověk má ojedinělou Bio Rezonanční Frekvenční. Ústav jazykovědy – Vlnová Genetika (Institute of Linguistics – the wave genetics) je hlavní větev biologie a klasické genetiky. Ústav kvantové genetiky přebírá koncept Genu na kvantové úrovni (Job Quantum Bio-Computer) a zobrazuje klasickou genetiku založenou na experimentálně-teoretickém přístupu jako cestu do slepé uličky

Vlnová Genetika dokáže vyléčit jakoukoliv nemoc

Když jsou vyzařovány Holografické Informace ze zdravých buněk a orgánů na zemřelé buňky vytvoří se úžasné uzdravení a dlouhověkost.

Peter P. Garyaev

Jeden z největších našich molekulárních biologů, vědec věkového průkopnictví a objevitel vlnového genomu Dr. Peter Garyaev zemřel 17. listopadu 2020 ve věku 79 let. Nelze najít žádnou zmínku o jeho smrti v ruských mediích a v důsledku toho se žádná zpráva nedostala k zainteresované veřejnosti na západě. Život a úspěchy Dr. Garyaeva jsou příliš hluboké a významné, aby jsme se potichu vrátili k normálu. Garyaevi objevy mají potenciál změnit celé naše vnímání života a existence k lepšímu. Cítíme proto nutkání povzbuzovat každého, kdo má zájem o budoucnost vědy a života na této planetě studovat jeho práci.

Je nutno také zmínit práci akademiků jako Vlail Petrovičh Kaznacheev a Dr. Alexander Trofimov. a Mezinárodní Kosmický Institut Antropoekologie Novosibirsk (isrica.ru – International SR Institute of Cosmic Anthropoecology – Novosibirsk), který je také počátek kariéry a výzkumu Petera Garyaeva. Elektromagnetická komunikace živých buněk byla původně objevené Alexanderem Grovicem a později rozšířena Prof. Fritz-Albert Popp a dalšími, byla poprvé dokumentována v experimentech.

Dnes víme, že člověk je v podstatě bytostí světla.

Prof. Fritz-Albert Popp

Pro kohokoli, kdo ještě není obeznámen s prací Petera Garyaeva, existuje 4esk7 web VlnovaGenetika.cz rozsáhlá videoprezentace o Vlnovém Genomu na https://home.solari.com/future-science-the-wave-genome-with-ulrike-granogger/ Pokorně navrhujeme k přezkoumání, abychom si začali vážit revoluční povahy tohoto výzkumu. A co to znamená doslova pro každého z nás.

Dr. Peter Garyaev – The Wave Genome – Nobel Prize Candidate – Vlnová DNA – Kandidat na Nobelovu Cenu

Petera Garyaev přednášel po celém světě, v roce 2019 na konferenci TCCHE.org v Londýně, kde hovořil o vícerozměrných aspektech genomu. Práce a dědictví Petera Garyaeva je průkopnické, nejen že ukázal genetickou informaci živých organismů, která je sjednocena v tom, co nazývá chromozomovým kontinuem – jakýsi vlak stabilních vln, který cestuje po celém organismu podél vysoce uspořádané geometrické struktury molekuly DNA. Tato mřížka nebo kvazikrystalický gelový stav uchovává genetickou informaci ve formě elektromagnetických a akustických hologramů, které rozpoznal jako skutečný zdroj plánů života a biologických funkcí.

Co víc spektrum tohoto elektromagnetického holografického kódu lze zachytit pomocí laserové interferometrie. Pomocí širokopásmového laseru, který je zaměřen na DNA, DNA je stejně laserová ve svých vysoce koherentních emisích fotonů. Tímto způsobem elektromagnetický interferenční vzor je vytvořen, tento vzor lze uložit a přenášet. To znamená, že lze přenášet genetické informace nebo teleportovat přes světlo i na dálku.

Pozitivní i negativní důsledky nejsou obtížné pochopit. Patogenní organismy by teoreticky mohly být vyzařovány z jakéhokoli pole plodin, z letadla a ve skutečnosti to tak bylo provedeno … Donutí to člověka přemýšlet o proudu virového patogenu obíhající po celém světě… Garyaev si byl plně vědom možného zneužití svého objevů a vždy vehementně protestoval proti zneužití jakékoli takové praktiky. Jeho vlastní experimenty naopak hledali získání holografických informací o zdravých buňkách a orgánů. Když jsou vyzařovány na zemřelé buňky vytvoří se úžasné uzdravení a dlouhověkost.

Experiment s Krysami

Slavný je jeho experiment s krysami, které dostaly otravu slinivky břišní. Genetická informace ze zdravých buněk slinivky břišní byly znovu přeneseny laserem a zvířata byla naprogramována zpět na zdraví. Pozoruhodně Garyaev vypráví, že poté, co došlo k tomuto průlomu se vrátil jednoho rána do laboratoře a zjistil, že všechny výsledky výzkumu, zařízení a dokumentace byly z laboratoře odstraněny … Laboratoř byla prázdná …

Program genetiky vln pro Downov syndrom. / Wave genetics program for Down Syndrome. / The Ultimate Anti-Aging Tool – Wave Genetics by Dr. Peter Garyaev

DNA lze Kódovat Jazykem nebo Slovy

Garyaev také demonstroval, že existuje přímá korelace mezi genetickým kódem a strukturou jazyka, která vedla k jeho formulaci lingvistické vlnové genetiky – Doslova rezonance mezi jazykem člověka a genomem – nebo jednoduše řečeno – DNA lze kódovat jazykem nebo slovy.

Chybná Technologie CRISP, monidifikace Genů, rekombinované Vakcíny

Pro Garyaeva současné a zastaralé paradigma molekulární genetiky, včetně CRISPR technik a modifikací genů, vždy vede k vážným následkům a možnému nenapravitelnému poškození, protože model je neúplný a chybný. Ignoruje kvantové optické a vlnové lingvistické principy DNA.

Akademici a Změna Paradigmatu v Medicíně

Objevy doktora Petera Garyaeva a objevy kolegů akademiků Kaznacheev, Troffimov, Gennady Shipov, Hartmut Müller, Fritz-Albert Popp, Luc Montagnie, Jacques Benveniste, Carlo Ventura a mnoho dalších představuje úplnou změnu paradigmatu. Jednoho dne to povede ke zcela novému pochopení obou – biosféry stejně jako novosféry.

Dokonalý nástroj proti stárnutí – vlnová genetika od Dr. Petera Garyaeva

Podvod COViD 5G v Laboratořích

Dnes se vytváří dlouhodobě neotestovaná, rekombinovaná RNA/DNA vakcíny v takzvaných biologicky bezpečných laboratořích, které představují velký hazard pro celý biologický život. Farmakologické závody se honí za ziskem v produkci netestované příští generace RNA/DNA vakcín. Kam to může vést?

Záhadná smrt Petra Garyaeva

Peter Garyaev , tento skvělý a nezávislý výzkumník a průkopník věd o životě nemohl zemřít v kritičtějším okamžiku v historie medicíny. Garyaev poslední článek byl věnován vhodné reakci na boj s COVID-19 (https://wavegenetics.org/en/chto-delat-s-koronavirusom/). Garyaev byl přesvědčen, že kvantový biologický přístup naízí mnohem účinnější léčbu a bezpečnou imunizaci bez vedlejších účinků. Na základě holistické komunikace všech úrovní v biomu bylo Garyaevo dílo uznané a studované na univerzitách po celém světě. Kdyby lékařská komunita aplikovala principy Vlnové Genetiky byla by v jiné pozici ve zvládnutí COVID 5G. Jak dlouho ještě peníze budou rozhodovat o zdraví?

Jistí jeho akademičtí kolegové a lidé, kteří ho znali jsou znepokojeni tím, že v tuto chvíli zemřel. I přes svůj věk 79 let byl znám, že byl ve výborném stavu. Zemřel na otok mozku … Clověka napadnou směrované energetické zbraně, co myslíte?

Kandidát na Nobelovu cenu za medicinu 2021 Peter Garyaev

Ve skutečnosti mohlo být jeho oficiální uznání za rohem, protože jen o několik týdnů dříve dostal dopis z výboru pro Nobelovu cenu, aby ho informoval o jeho nominaci jako kandidáta na Nobelovu cenu za medicínu v roce 2021. Představte si dramatický impuls, který by to mohlo mít pro budoucnost medicíny a našeho hodnocení života. Modlíme se, aby se to stále stalo, i když jen posmrtně. Otázka zůstává – Byly použity směrované zbraně?

Opakující se Dějiny?

Koncept vlnové povahy a chování pole chromozomů byl popsán v knize „The Keys of Enoch“ (Klíče Enocha) od J.J. Hurtak. – Vizionářský text duchovních, vědeckých myšlenek. V této knize je řečeno, že budoucí …bioinženýři budou mít schopnost přenášet genetický kód laserovým inženýrstvím pro členy jiné rasy …“ (Klíč 203:19) A další citát z knihy „Muž bude schopen porozumět tomuto principu přenosu použitím světelného paprsku se specifickými vlnovými délkami na chromozomu …“ (Klíč 213:18)

Odkaz Petra Garyaeva

Dr. Peter Garyaev život, práce a předčasná smrt nesmí být zbytečná. Vyzýváme Vás všechny, abyste vzdělávali sebe i všechny ostatní ve Vaší sféře vlivu, abyste věděli více o tomto průkopnickém výzkumu a důsledky posunu paradigmatu vyššího inteligentního původu života. Sám dr Garyaev často otvíral své přednášky slovy z první kapitoly Jana – „Na začátku bylo slovo a slovo bylo s Bohem a slovo se stalo masem“ – Pochopil přímo, že v každém slově přicházejícím z božského vědomí je život vědomí, takže se modlíme, aby nyní mohl zažít toto slovo, že se stane světlem …

Děkujeme Vám za podporu na sociálních sítí, sdílení, jsme v tom spolu.

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP