Jak může být každý testován pozitivně na COVID-19 – PCR testy – 5G technologie a indukce koronaviru v kožních buňkách

Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte o energii, frekvenci a vibraci.

Nicola Tesla

Víme, že předepsané testy PCR nedetekují genom Covid-19. Podle vlastní literatury CDC (CDC 2019 – Nový Coronavirus 2019-nCoC – RT-PCR – Diagnostický panel v reálném čase / CDC 2019 – Novel Coronavirus 2019-nCoC – Real-time RT-PCR Diagnostic Panel ) Pozitivní výsledky ukazují na aktivní infekci 2019-nCoV, ale nevylučují bakteriální infekce nebo koinfekce jinými viry. Detekují všechny odrůdy Koronaviru, včetně nachlazení a počítají se jako Covid-19 .

5G Technologie a Indukce Koronaviru do Kožních Buněk

Jak může být každý testován pozitivně na COVID-19

Pozitivní výsledek testu ukazuje, že můžete mít protilátky z infekce virem, který způsobuje COVID-19. Existuje však šance, že pozitivní výsledek znamená, že máte protilátky z infekce virem ze stejné rodiny virů zvaných koronaviry, jako je ten, který způsobuje nachlazení.

Protilátky proti viru, které způsobují COVID-19, mohou poskytnout ochranu před opětovným infikováním virem.

Bylo již několik měsíců zdůrazněno, že se zdá, že geografická poloha, ve které se vyskytuje nejvíce případů covid, má aktivní technologii 5g. (Čína, 5G a Wuhanský Koronavirus – Výskyt Koronaviru se Shoduje s Rozvojem 5G Infrastruktury) 5G se spustilo ve Wuhanu několik týdnů před vypuknutím Koronaviru. Ve video, které se šířilo lavinově na netu, David Icke navrhl, že 5G je nějak zodpovědné za pozitivní případy Covid-19. YouTube toto video o Covid-19 odstranil a začal mazat všechna videa na toto téma.

5G Technologie a indukce koronaviru v kožních buňkách

– M. Fioranelli, A. Sepehri, M.G. Roccia1, M. Jafferany, O. Yu. Olisova,K.M. Lomonosov and T. Lotti1,

  • Department of Nuclear, Sub-nuclear and Radiation Physics, G. Marconi University, Rome, Italy – Katedra jaderné, subjaderné a radiační fyziky, Univerzita G. Marconiho, Řím, Itálie;
  • Central Michigan Saginaw, Michigan , USA;
  • Department of Dermatology and Venereology, I.M. Sechenov First Moscow State Medical University, Moscow, Russia – Oddělení dermatologie a venereologie, I. M. Sechenov První moskevská státní lékařská univerzita, Moskva, Rusko

Obdrženo 13. května 2020 – přijato 9. června 2020

Tato práce podává vědecké vysvětlení vztahu mezi technologií 5G a Koronaviru.

V tomto výzkumu je ukázano, že 5G milimetrové vlny mohou být absorbovány dermatologickými buňkami působícími jako antény, následovně náboj je přeneseny do jiných buněk a tím hrát hlavní roli při produkci koronavirů v biologických buňkách. (DNA Dětí je Nejvíce Ohrožená, DNA je ZKONSTRUOVÁNA tak, že přijímá EMF ZÁŘENÍ a 5G!) DNA je vytvořena z nabitých elektronů a atomů a má strukturu podobnou induktoru. Tuto strukturu lze rozdělit na lineární, toroidní a kruhové induktory. Induktory interagují s vnějšími elektromagnetickými vlnami, pohybují se a vytvářejí v buňkách další vlny. Tvary těchto vln jsou podobné tvarům hexagonálních a pentagonálních bází jejich zdroje DNA. Tyto vlny vytvářejí některé díry v tekutinách uvnitř jádra. K vyplnění těchto otvorů se vyrábějí další šestiúhelníkové a pětiúhelníkové báze. Tyto báze se mohou navzájem spojovat a tvořit struktury podobné virům, jako je Koronavirus. K produkci těchto virů v buňce je nutné, aby vlnová délka vnějších vln byla kratší než velikost buňky. 5G milimetrové vlny mohou být dobrými kandidáty pro použití při konstrukci viru podobných struktur, jako jsou Koronaviry (COVID-19) v buňkách (5G – Dr. Marco Ruggiero, PhD, MD – Fraktální Anténa – DNK – Mikrobiom – Molekulární biologie – Kvantová biologie – Exosomy).

Na rozdíl od 4G nebo jiných rádiových vln mohou 5G milimetrové vlny pronikat do jádra buňky. DNA působí jako induktor. Reaguje na 5G vlny vytvářením elektromagnetického pole. Jako stín – tvar elektromagnetického pole odráží hexagonální a pentagonální tvary párů bází DNA. Toto elektromagnetické pole vytváří díry v buněčné tekutině. Šestiúhelníkové, pětiúhelníkové dutiny jsou vytvářeny v nukleoplazmě a pro nápravu poruchy jsou vytvářeny extra báze, které vytvářejí póry. Tato báze se pak spojí, aby se v buňce vytvořily struktury podobné viru korony. Který test PCR bude číst jako pozitivní případ covid-19.

4G a 5G = COVID = Toxicita v těle = Virus

Exosomy

Exozom byl objeven v roce 1983. Exozomy jsou uvnitř buňky vytvářeny přirozeně, aby vyčistily a opravily poškození buněk. Exozomy i covid-19 mají stejnou velikost a tvar. Oba mají receptory a oba obsahují RNA. Exozomy se chovají a vypadají stejně jako viry. Někteří vědci (James Hildreth MD a další) dokonce tvrdí, že tzv. viry jsou ve skutečnosti exosomy.

Od objevení exozomu bylo více než 200 mikrobiologů zavražděno, spáchali sebevraždou nebo zemřelo podezřelou smrtí …

Pokud zpochybňujete toto tajemství, jste označeni jako konspirační teoretik a pokud zpochybňujete současnou neověřenou teorii virů, označujete se jako vědecký popiratel. Jediným sociálně přijatelným řešením, které Vám dovolí přijmout je experimentální vakcína, která změní vaši DNA. Ultimátně to vede k otázce, kdo vlastní vaše tělo?

5G a Korona virus a …

5G Masový Experiment

Následuj nás / Follow us

Jeden komentář u “Jak může být každý testován pozitivně na COVID-19 – PCR testy – 5G technologie a indukce koronaviru v kožních buňkách”

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP