Rekombinovaná RNA a DNA – ApiJect – Vakcíny s Čipem a Nanotechnologií – GPS – Sledování kontaktů – 5G BioBigData – Vlnová Genetika

5G nebo 4G+ využívá technologii MIMO, Nanoboty, Sledování kontaktů (Contact Tracing Surveillance), zneužitou A.I. a mnohem víc … 5G sítě Vás mohou číst, přepsat, deaktivovat, nebo přijímat a přenášet všechna biologická data … 5G je jako určitý druh nervové sítě … Co když je Vaše DNA nebo Váš genom upraven a může být patentován a vlastněn. Co když, ve Vaší DNA bude digitální sekvence třeba s Microsoft certifikátem? Nejedná se o sci-fi film ani o budoucí událost, toto se děje právě dnes. Tato technologie se nazývá rekombinovaná RNK / DNK.(Recombinant RNA/DNA), technologie rekombinované RNK / DNK je ve vakcíně COVID-19 od různých společností … Tato rekombinovaná technologie po aplikaci způsobí trvalé a neznámé genetické změny v těle člověka, jeho dětí a dětí jeho dětí, nebo smrt. Co se stane s lidmi, pokud to spolu nezastavíme?

Magnetická rezonance při zobrazovaní Vašeho mozku a Váš mobil používají stejnou zobrazovací technologii fázového anténního pole, aby zjistili všechno o Vás bez Vašeho svolení. Chcete to?

VLNOVÁ GENETIKA je cesta bez vakcín

Pro Petra P. Garyaeva současné a zastaralé paradigma molekulární genetiky, včetně CRISPR technik, modifikací genů a rekombinace RNA / DNA, vždy vede k vážným následkům a možnému nenapravitelnému poškození, protože model je neúplný a chybný. Ignoruje kvantové optické a vlnové lingvistické principy DNA. Chraňte svůj Mikrobiom.

ApiJect – Vakcíny s RFID mikročipem pro trasování GPS – Technologie Blow Fill-Seal – Mobilní aplikace – Chytré stříkačky – 5G BioBigData

V březnu (the Department of Health and Human Services) Ministerstvo Zdravotnictví a Sociálních Služeb USA uzavřelo partnerství se společností ApiJect, co ApiJect dělají? Vyrábí předplněné injekční stříkačky pro injekční aplikaci vakcín lidem a zajišťují sledování mikročipů RFID. 12. května DoD a HHS předali společnosti ApiJect šek na $138 milionů dolarů s objednávkou na dodání stovek milionů těchto zařízení do října 2020. Apiject dokáže rychle vyrobit milióny vakcín.

Vakcíny 5G a elektroporační DNA – obě produkují pulzní vlny EMF

Patenty – COVID 5G Podvod – Neurologické Války

Podvod velkých farmaceutických společností používá koronavir k zotročení lidstva (THE BIG PHARMA PLOT TO USE THE CORONAVIRUS TO ENSLAVE HUMANITY)

Pastor Bobby Rush a pravda o Sledování Kontaktů – Totalitní společnost s luciferskou agendou – HR 6666 – Bill Gates a Rockefellers

Trasování kontaktů se v poslední době zdá být zuřivostí, ale je to opravdu jen „trasování kontaktů“ a kolik zákonů se porušuje … Jak daleko jsou tito lidé ochotni zajít? Jak daleko jste ochotni zajít k ochraně svých práv?

H.R.6666 – Zákon o Sledování

Zákon HR6666 představil pastor Bobby Rush (H.R.6666 – COVID-19 Testing, Reaching, And Contacting Everyone (TRACE) Act). Ke sledování Bobby Rush dostal grant ve výši 100 miliard USD. To se stalo po účasti na konferenci Aspen Institute v Africe, kterou zaplatili Gates, Rockefellers a Fond pro demokracii. Bobby Rush je pastorem a americkým demokratickým reprezentantem. Proč číslo 6666? (Kryptoměnový Systém – Patent W02020060606 – Bio Data – RFID Čip – ID2020 – Znak Bestie – 5G / 6G – Satelity)

5G jsou softwarové definované sítě, které komunikují s Vaši DNA, nebo-li lidské inženýrství – o Vás bez Vás

Mikročipy v COVID vakcínám budou moci odesílat data v reálném čase přímo vládě nebo komukoli…

Díky čemuž jsou tyto stříkačky „chytré“, je to, že každá z nich je dodávána s vlastním volitelným čipem pro vysokofrekvenční identifikaci (RFID), nebo štítkem pro komunikaci v blízkém poli (NFC). Tento čip lze synchronizovat s aplikací pro chytré telefony pro sledování zdravotnickými pracovníky. To umožňuje v reálném čase předávat nejen vládě údaje o injekční stříkačce, jakou vakcínu obsahuje a kdo ji dostává, co děláte 24 nonstop …

„Před podáním injekce má zdravotnický pracovník spustit „bezplatnou“ mobilní aplikaci na svém telefonu a tím zachytit jedinečné sériové číslo, typ Čipu, polohu GPS, datum / čas“

Web ApiJect technologie.

Těžký dozor pod rouškou sledování kontaktů

Jako by drony a 5G z Číny dostatečně lidem neotvírali oči Sledování Kontaktů dál ukrajuje Vaše práva … Co dál ještě, karanténní tábory, jídlo jen přes token, mobilní jednotky před Vašimi dveřmi, povinné masky na veřejnosti navzdory tomu, že dr. Fauci uvedl, že Vás nechrání … Ano Zákon HR6666 o sledování je uzákoněná, čmuchací a dozorčí totalitní společnost.

Lockdown je vězeňský protokol

Uzamčení Lockdown je vězeňský protokol, který brání lidem, informacím nebo nákladu opustit oblast. Protokol může obvykle iniciovat pouze někdo v pozici autority.

Zákony nejsou pro obyčejný lidi – My máme Kony, principy harmonie v multivesmíru. My máme děti a předky.

Následuj nás / Follow us

2 komentáře u „Rekombinovaná RNA a DNA – ApiJect – Vakcíny s Čipem a Nanotechnologií – GPS – Sledování kontaktů – 5G BioBigData – Vlnová Genetika“

Komentáře jsou uzavřeny.