Tvarovač paprsků v 4G enodeB LTE a 5G gnodeB NR – 5G Veřejné osvětlení – Zaměření na pohybující se nebo stacionární cíle – Konfigurace výkonu – Časovaná hromadná zbraň

4G eNodeB (LTE) a gNodeB (5G NR) – Řízení výkonu paprsků

Řady 4G eNodeB (LTE, evolved nodeB) a 5G gNodeB (NR) využívají technologii Beamforming, tedy tvarování paprsku. U těchto 4G a 5G technologií dochází ke směrování a řízení toku energie paprsku na cíl. Tyto 4G a 5G technologie jsou schopny rozlišovat daný cíl a jednorázově zvětšit výkon a tím jsou to směrované energetické zbraně (Armáda, Nové Zbraně, Mikrovlnné Účinky, (Ne)smrtící Vlivy a 5G).

Automatická konfigurace výkonu při formování paprsku umožňuje zařízení automaticky upravovat výkon, formování paprsku a to podle místních požadavků, jako je konfigurace antény nebo umístění. Toto je typická konfigurace pro mobilní síť a povolený provoz v síti, která se sama organizuje (Self Organized Network).

Konfigurace síly tvarujícího paprsku umožňuje řádně ověřenému operátorovi přímo manipulovat s vysílacím výkonem základnové stanice, veřejného osvětlení nad nakonfigurovanými, standardními úrovněmi. Tímto způsobem se umožňují vytvářet vzory přímých, směrovaných paprsků s vyšším než typickým výkonem.

Vojenský Expert Mark Steele a 5G

Protože výkonové zesilovače základnové stanice poběží na maximální úrovni po nakonfigurovaný čas. Konfigurované časy musí být pod maximální dobou chodu zesilovače výkonu, aby nedošlo k poškození zařízení. Jinými slovy o Vaše zdraví jim nejde, v technické dokumentaci je jen upozornění pro operátory zařízení, aby zařízení dobře fungovalo.

Aby se zabránilo náhodnému spuštění antén, do modu „5G podpisu“ tedy hromadné zbraně, musí tento příkaz před použitím povolit bezpečnostní autorizovaný operátor. Lze provést vzdáleně a hromadně na několika zařízení nebo v třeba v jednom městě … Vzdálený operátor po zadání přístupového klíče povolí rozšířené operátorské funkce k ekonomickému a biologickému teroru nad celou populací … Nic nedělání je souhlas s tím co je napsáno, co uděláte (Akce Stop5G – Dle zákona č. 106/1999 Sb. napište svému starostovi žádost o poskytnutí informací – Zavolejte Vašemu starostovi – Tisk letáku – Informujte nejen veřejné úřady nebo Trestní Oznámení – ČTÚ – Nordic Telecom – NRL – Ministerstvo Průmyslu a Obchodu České Republiky – Ministerstvo pro Místní Rozvoj České Republiky – Genocida)?

Demontujte 5G antény

Vzdálený operátor může měnit úrovně výkonu na jednotlivých anténních prvcích tvořících paprsek. Například na anténním poli 64 MIMO může být každý prvek konfigurován na maximální vysílací výstupní výkon podle specifikací výkonových zesilovačů. Typický systém umožňuje 50 dBm (100 W) pro každý prvek, proto plně nakonfigurovaný 64 MIMO systém vysílá 68 dBm (6400 W). Typický zisk formování paprsku může být ještě větší o 18 dBm, takže celkový výkon EIRP může být v hlavním laloku paprsku maximálně 86 dBm (389 000 W) (Mikrovlny s Vysokým Výkonem – Elektromagnetické Pulzní Zbraně – E-Bomba).

Každý prvek v anténním poli musí být konfigurován samostatně v dBm: Konfigurace výkonu paprsku v 64 MIMO je 1 = 50, 2 = 50, 3 = 50… 64 = 50. Dělá se hromadně a automaticky. Po dokončení konfigurace 4G eNodeB LTE nebo 5G gNodeB NR operátor dostane zprávu OK nebo ERROR (5G Technologie – Zaměřená Mikrovlnná Radiace – Tichá Válka).

Převodní tabulka: dBm na watt

Síla (dBm)Výkon (W)
-30 dBm0.000001 W
-20 dBm0.00001 W
-10 dBm0.0001 W
0 dBm0.001 W
1 dBm0.0012589 W
2 dBm0.0015849 W
3 dBm0.0019953 W
4 dBm0.0025119 W
5 dBm0.0031628 W
6 dBm0.0039811 W
7 dBm0.0050119 W
8 dBm0.0063096 W
9 dBm 0.0079433 W
10 dBm0.01 W
20 dBm0.1 W
30 dBm1 W
40 dBm10 W
50 dBm 100 W
60 dBm1000 W
70 dBm10000 W
80 dBm100000 W
90 dBm 1000000 W
Převodní tabulka: dBm na watt

P(W) = 1W ⋅ 10(P(dBm) / 10) / 1000 = 10((P(dBm)– 30) / 10)

Při výpočtu celkového výkonu pamatujte, že FCC umožňuje pouze 36 bBm EIRP (4 Watts) v konfiguraci POINT-TO-MULTIPOINT při 2,4 GHz. Což je situace, kdy jedna 5G stanice je spojena s několika zařízeními. Z dlouhodobého hlediska ani tento limit FCC není zdravý (Studie: Účinky Neionizujícího Elektromagnetického Záření a Mikrovln na Zdraví nebo Riziko 5G: Vědecká Perspektiva).

Konfigurační příkazy místního útoku se používají ke konfiguraci laloků vytvářejících paprsky vysokého výkonu zaměřených na pohybující se nebo stacionární cíle v oblasti pokrytí.

Je třeba poznamenat, že některé nové anténní systémy, jako systémy s dynamickým formováním paprsků, systémy s podporou MIMO, jsou podporovány pouze s dodatečným zpracováním signálu, tedy mají v sobě procesor, chytré zařízení které může také pracovat autonomně (Elektronicky řízené antény s více paprsky (ESMA) – Mikrovlnná trouba ve vesmíru – 5G smrtící a sledovací mřížka).

Tam, kde jsou v oblasti nasazeny systémy s formováním paprsků (Beamforming), bude ve výchozím nastavení povoleno automatické sledování cíle. Aby se předešlo nehodě, operátor musí nutné použít pečlivou konfiguraci trasování. Cíle musí být v dosahu systému. Následující systémy jsou v tuto chvíli k dispozici

ROZSAH SYSTÉMUSÍLAANTÉNASÍŤDOSAH
868 MHz50 dBmBipolar directionalWiMAC100M
1,8 GHz60 dBmDuel Antenna4G1,5KM
2,3 GHz85 dBmBeam form4G1,5KM
3,5 GHz85 dBmBeam form5G2 KM
Sítě a jejich síla, dosah, typ antény a jejich rozsah
Laserově Vyvinutá Atmosférická čočka (LDAL) – Profesor Nick Colosimo vysvětluje

5G Veřejné osvětlení a časová hromadná zbraň

Radarové systémy postrádají rozlišení vyžadované pro masivní městskou pacifikaci. Ke sledování a kontrole všech lidí je potřeba výrazně větší pole cílení. Takový systém lze postavit opětovným nasazením řídicích systémů pro pouliční osvětlení a další běžné pouliční zařízení. Lze použít městskou, spotřebitelskou síť s namontovanými Fresnel zone anténami (Fresnel zone antenna). Tyto antény zaostřují signál pomocí vlastnosti fázového posunu povrchu antény nebo jejího tvaru. Síť takových zařízení má rozlišení a diskriminační schopnost identifikovat jednotlivé jednotlivce v davu. V případě potřeby lze takový systém použít v kombinaci s formovači paprsků typu LM (LM Beamforming). Tento systém slouží také k namíření a vyslání několika nárazových vln směrem k požadovanému cíli, což je technika široce používaná od operace Suez v roce 1983.

Dnes je tato technologie 5 a 6 generace. Tedy generace s automatickým získáváním a sledování cílů, s řízenou projekcí energie a to za podpory zneužité umělé inteligence. Vše se děje v reálném čase. Je zřejmé, že se dá vytvořit a existuje široká škála sítí, které mají technologickou i politickou přednost. Britské ministerstvo obrany dospělo docela správně k závěru, že takový systém lze začlenit do běžné komunikační infrastruktury. „Kill-Grid“ postavený z neionizujících civilních zařízení (velká pole) by byl k nerozeznání od toho, o čem se tvrdí, že je bezpečné, až do okamžiku aktivace.

Patent US9288007B2 (Endpoint device antenna beam forming based jamming detection and mitigati) – Detekce a zmírnění rušení založené na formování paprsku antény koncového zařízení je patent, který využívá technologii směrovaného paprsku Beamforming u 4G LTE. Technologie Beamforming se implementuje i do Veřejného osvětlení.

PO BOUŘCE MUŽI DEMONTOVALI VĚŽ 5G A CO BYLO UVNITŘ ???

Po velké bouři poblíž Moskvy muži odmontovali části 5G věže, která spadla na zem. Chtěli zjistit, co je to za technologii. Jeden muž s vidinou lepšího TV připojení a rychlejšího internetu pro chalupu odšrouboval pomocí klíčů a šroubováků krabice s anténami. Byl rád a spěchal do garáže a otevřel první největší box, ve kterém bylo standardní vybavení pro WiFi modul, 3G, 4G, GPS, rádiové zařízení a také tam byla jakási siréna a signalizace a nejúžasnější, vlnové dvě cívky, které byly označeny vojenským značením. Při zapojení zařízení, muž uslyšel tupé pískání v uších, kolegové náhle ztratili vědomi, muž na chvilku utekl, psi na dvoře začali kňučet, ptáci odletěli, po chvilce se vrátil, cítil se velmi slabí, bylo mu špatně a odpojil mechanismus. Kolega se probudil o dvě hodiny později, soused se praštil do hlavy a další den měl omotanou hlavu. Po incidentu všichni psi začali mít strach a začali jednat agresivně, kočky začaly útočit. Muž začal hledat na internetu označení a výrobce. Při hledání se ukázalo, že nastavením tohoto zařízení je možné dálkově ovládat všechna spektra a tím ovlivnit člověka jak fyzicky tak i psychologicky. Ve skutečnosti jde o hromadnou zbraň zabíjení. Tyto věže jsou poblíž škol, na nádvořích, v parcích, v kancelářích a tak dále. Lidé si stěžují na to, že jim není dobře, jak jsou nemocní, jak jim všechno bolí, mají strach, dýchací problémy, fleky na kůži … To je jen začátek …. Jak a kdy zareagují lidé?

https://youtu.be/h6dx4-58MT4
МУЖИКИ РАЗОБРАЛИ УПАВШУЮ ВЫШКУ 5 G,ПОСЛЕ БУРИ И ЧТО ОКАЗАЛОСЬ ВНУТРИ??? – PO BOUŘCE MUŽI DEMONTOVALI VĚŽ 5G A CO BYLO UVNITŘ ???

5G JSOU ZBRANĚ HROMADNÉHO VYTLAČENÍ LIDÍ … NENECHTE SI VZÍT VAŠE PRÁVA NA ŽIVOT … VZDĚLÁVEJTE SE A ŠIŘTE TUTO ZPRÁVU VŠEMI SMĚRY … Karty jsou teď na straně lidí (VYŠETŘOVACÍ ZPRÁVA O PANDEMII COVID-19 A JEJÍ VZTAH K SARS-COV-2 A DALŠÍM FAKTORŮM – SDRUŽENÍ ÚŘEDNÍKŮ ARMÁDY FRANCOUZSKÉ REZERVY) …

Budeme rádi za každého člověka na naší planetě !!! Postarejte se o sebe a své děti !!! Neužívejte BIOMETRII v žádném z jejích projevů !!! Toto je cesta do pekla !!! Postarejte se o to nejcennější, co máte, jste DUŠE … (Hlavní Rozvědková Správa – 5G – Nanočástice – Očkování – Satanismus – Plukovník ГРУ)

Nepřijímejte plastové mezinárodní pasy, elektronická práva a další elektronické dokumenty, placení pomocí čipu RFID … Buďte opatrní s terminály a bankomaty … Buďte ostražití v bankách … Nenechte se fotografovat, naskenujte sítnice a naskenujte svůj vlastní pas, nenechte si vzít otisky prstů … Nenechte si identifikovat Váš hlas … Nepodepisujte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů … Nepodepisujte se elektronicky … Nenechte se evidovat do databáze v lékařských zařízení … Všude odebírají osobní údaje … Buďte opatrní v sociálních sítích … Buďte opatrní všude … (Bill Gates – Mesiáš Depopulace – Vakcíny s Čipem – 5G Sítě – Lockdown – Aktivní a pasivní RFID – Prodej Vašich Bio dat)

Když jsou Vaše děti ve školkách a školách naučte své děti tomu, aby vám řekly, co se děje, když nejste poblíž … Skenování dlaní, prstů a ozařovacích rámů u vchodu do školy, do zařízení, to všechno tak či onak poškozuje naše děti … Nesouhlaste s žádným očkováním, děti jsou infikovány nanočásticemi, nanotechnologií … důsledky jsou různé … (Nanotechnologie – ID2020 – Nano mobilní Applikace – Digitální ID vakcíny – Nonstop Sledování z Úrovně Vaší genetické Informace) Mohou Vám přikazovat nápisem přímo ve škole nebo školce … Nenechte svoje děti fotografovat do elektronického školního deníku nebo v elektronickém lékařském deníku … Sbírání údajů o dítěti ve školách se zintenzivnilo, viz. online výuka … Vynucování podvodnými prostředky a tlakem na rodiče …

Zachraňte adolescenty z armády, okamžitě projdou biometrickými údaji, již na lékařské prohlídce … V armádě nyní aplikují biometrické údaje na všechny … Existuje rozkaz … Nepodléhejte nikde ďáblovým trikům … Pasti jsou všude … Hlavní věcí je nepotěšit je … Sledujte vše, co se děje kolem vás … Věřte ve své předky !!! Ale nezapomeňte poslouchat svou intuici a podvědomí … S láskou a úctou !!!

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP