SpaceX zažádal o dalších 30 000 Satelitů – celkem 42000 Satelitů – Země v Mikrovlnné Troubě

Nouzová situace na obloze se stala ještě děsivější: 7. října 2019, kdy Mezinárodní telekomunikační unie zveřejnila nové aplikace SpaceX o dalších 30 000 satelitů, kromě již schválených 12 000, na plánovaných celkem 42 000 5G satelitů na nízké a velmi nízké oběžné dráze v ionosféře Země.

SpaceX také oznámil urychlený plán vypouštění: do konce roku 2019 plánuje vypustit dalších 240 satelitů a do konce roku 2020 až 1440 satelitů, tj. 120 satelitů měsíčně. Začátkem roku 2021 Space X očekává, že bude schopna vypustit 400 satelitů najednou, nebo 4 800 satelitů ročně, na své raketě Super Heavy, která se nyní vyvíjí. SpaceX nyní uvádí, že má v úmyslu začít poskytovat 5G z vesmíru většině světové populace někdy v druhé polovině roku 2020.

Počáteční satelity mají byt rozděleny do 72 orbitálních rovin nakloněných k rovníku v úhlu 53 stupňů. To znamená, že když služba začne v roce 2020 přibližně s 1000 satelity, signály a radiace ze satelitů pokryje všechna obydlená místa na Zemi s výjimkou Aljašky, severní Kanady, daleké severní Evropy, většiny Ruska a Tierry del Fuego.

5G in Space: Pros and Cons by Claire Edwards | 5G-Free Poland Conference

Největší škody, které satelity způsobí je to že skončí život na Zemi, když se dostanou do provozu příští rok. A to z důvodu jejich umístění v nejzranitelnější části zemského prostředí: ionosféry. Ionosféra je vrstva atmosféry, která začíná ve výšce 60 km nad našimi hlavami. V průměru je nabita na 300 000 voltů a poskytuje energii pro globální elektrický obvod. Globální elektrický obvod poskytuje energii pro všechen život: proto jsme naživu a je zdrojem veškerého zdraví a léčení. Všichni lékaři orientální medicíny to vědí, jen nazývají tuto energii „qi“ nebo „chi“. Tato energie proudí mezi nebem a Zemí a cirkuluje skrze naše meridiány a dává nám život. Je to elektřina. Globální elektrický obvod nemůžete kontaminovat miliony pulzních, modulovaných rádiových signálů, aniž byste nezničili celý život na Zemi.

Když 66 satelitů Iridium Corporation začalo poskytovat službu mobilních telefonů ve středu 23. září 1998, lidé na této planetě hlásili bolesti hlavy, závratě, nevolnost, nespavost, krvácení z nosu, bušení srdce, astmatické záchvaty a zvonění v uších, které začaly toho rána. Jedna osoba třeba říkala, že se jí brzy ráno ve středu zdálo, jako by její hlavou prošel nůž. Další člověk měl bodavé bolesti v hrudi. Ptáci nelétali, ani dokonce vrabci. Jestřábi nelovili. Tisíce holubů ztratili cestu domů. Míra úmrtnosti ve Spojených státech vzrostla okamžitě o čtyři až pět procent.

To udělalo 66 satelitů. Co udělá 41 000 nebo i 1000 mnohem výkonnějších satelitů? Paprsky z každého satelitu SpaceX budou asi tisíckrát výkonnější než paprsky z každého satelitu Iridium. Nemůžeme si dovolit zjistit co to udělá, to je konec života. Prosím okamžitě to vyžaduje obrovské protesty po celé této planetě. Nasazení satelitů se nesmí stát. Prosím, kontaktujte nás, kontaktujte všechny lidi, pokud chcete pomoci.

Plánovaný globální den protestu

V sobotu 25. ledna 2020 se plánuje 5G globální protestní den. Ve dnech vedoucích ke globální události, počínaje 12. lednem, se v mnoha zemích plánují různé aktivity, jejichž cílem je zvýšit povědomí veřejnosti o 5G a přilákat pozornost médií. Například bylo navrženo, aby mezinárodní výzva k zastavení 5G na Zemi a ve vesmíru byla čtena na OSN, na veřejnosti, s přítomnými médii. Aktivisté v Bruselu navrhli, aby se v Bruselu konala mezinárodní konference o zastavení 5G. Brusel by měl být hostitelem této konference, protože Brusel se od 31. března 2019 postavil za lidi a za Zemi a odmítl 5G.

Organizace takové konference, demonstrací, globálního dne protestů a zahájení mediální kampaně vyžaduje lidi, dovednosti a finanční prostředky. Prosíme o pomoc, dary, aktivní účast, peníze budou použity tam, kde je to nejvíce potřeba. Napište prosím na stop5g.cz@protonmail.com.

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP