5G Startlink Satelity – Srdeční problémy – SpaceX – Země v nebezpečí – Genocida celého Biologického Života

Stop5G.cz - 5G - Starlink Satelity - Elon Musk - Mikrovlnná Radiace - 666 - Zachraňte Zemi

Co chcete více, telefon nebo planetu?

SpaceX vypustil 13. června dalších 58 satelitů „Starlink“, čímž se celkový počet satelitů, které jsou na nízké oběžné dráze v ionosféře, zvýšil na 538. Další spuštění 60 satelitů SpaceX je naplánováno na 23. června.

Nadále dostáváme znepokojivé zprávy od lidí, kteří začali zažívat srdeční, zdravotní problémy. 22. dubna kdy Starlink dosáhl „malého“ pokrytí středních šířek 420 satelity. Zdravotní zprávy přicházely z Austrálie, Rakouska, Belgie, Bulharska, Kanady, Dánska, Dominikánské republiky, Anglie, Francie, Německa, Řecka, Irska, Lucemburska, Nizozemska, Nového Zélandu, Norska, Portugalska, Ruska, Skotska, Španělska, Švédska, Česká republika, Švýcarsko

Elon Musk je Falešný Genius

Při této rychlosti vypouštění bude mít SpaceX do konce srpna asi 840 satelitů na oběžné dráze a začne to, co v té době nazývá „beta testování“ satelitů (Druhá vlna Pandemie – 60GHz – Mapa pokrytí 5G – Nemůžete dýchat – Genocida – Projekt Bizarre – WiGig – Česká republika). To znamená, že SpaceX bude distribuovat uživatelské terminály některým lidem v Kanadě a Spojených státech, včetně Aljašky, a zahájí provoz své flotily satelitů na zkušební bázi. Web Starlink již má formulář, ve kterém se lidé mohou přihlásit jako beta testeři. Pokud ji vyplníte, obdržíte e-mail od společnosti SpaceX, který vám řekne, že „soukromé testování beta se očekává začátkem letošního léta, poté bude následovat veřejné testování beta, počínaje vyššími zeměpisnými šířkami.“ Na základě těchto informací se očekává, že nejtěžší dopad na zdraví a životní prostředí zpočátku bude na severu Spojených států a Kanady.

Elon Musk – Lide s Telefonem a Kybork

SpaceX zažádal o dalších 30 000 Satelitů – celkem 42000 Satelitů – Země v Mikrovlnné Troubě

Potřebujeme Vaši pomoct. Oslovujeme každého, snažíme oslovovat vědce, doktory… Prosím, nebojte se o tom veřejně mluvit. Byl by malý zázrak sehnat někoho, kdo má spojení s Elon Muskem, jeho rodinou nebo jeho investory.. Pomoci mohou vědci, normálně, přirozeně uvažující lidé, kteří by měli rozumět tomu, co to znamená znečišťovat zdroj životních energií miliardami elektronických, nepřirozených pulzací: lékaři orientální medicíny , lékaři ájurvédy, elektro-biologové, praktikující qigongu, lidé co mohou ještě zdravě myslet, cítit …

Starlink satellites train seen from earth – SpaceX
Google, Facebook, Neuralink jsou zažalování za ozbrojování AI Technologických přenosů, spoluúčasti na genocidě v Číně a ohrožení lidstva zneužitím AI

Prosím, kontaktujte nás info@stop5g.cz, pokud můžete pomoci jakýmkoli způsobem. Zájemci o učení o souvislostech mezi ionosférou, globálním elektrickým obvodem a životní silou jsou vyzváni, aby si přečetli článek z roku 2018 „Planetární nouzová situace (Planetary Emergency)“ a kapitolu 9 knihy „Neviditelná duha: historie elektřiny a života“. (The Invisible Rainbow – A History of Electricity and Life).

Kryptoměnový Systém – Patent W02020060606 – Bio Data – RFID Čip – ID2020 – Znak Bestie – 5G / 6G – Satelity

Zde je několik důvodů, proč nikdy nepoužívat mobilní telefon

Poškození. Při pokusech na zvířatech zničila i jediná dvouhodinová expozice mobilního telefonu při nízkém výkonu až dvě procenta mozkových buněk zvířat: Salford et al., „Poškození nervových buněk v mozku savců po expozici mikrovlnám od GSM Mobilních telefonů, (Nerve Cell Damage in Mammalian Brain after Exposure to Microwaves fromGSM Mobile Phones)“ Perspektivy zdravotního stavu životního prostředí 111 (7): 881-883 (2003). To znamená, že každý, kdo používá mobilní telefon, trpí do jisté míry určitým poškozením mozku WHO zakrývá to, co nás stojí Zemi.

I když z mobilního telefonu necítíte bolest, mnoho lidí trpí, včetně lidí ve vašem okolí, které míjíte na ulici, a lidí, kteří stojí vedle v řadě v obchodě s potravinami, nebo sedí poblíž v restauraci nebo v divadle. Pro mnohé je to mučení. Když voláte ujistěte se, že jste sami, protože pokaždé, když zavoláte, nejbližší mobilní věž zapne kanál jen pro vás a ozáří celé okolí, abyste mohli volat (EMF a 5G Zabijí Celý Biologický Život).

Poškození ptáků a hmyzu. Dokonce i jediné desetiminutové vystavení mobilnímu telefonu způsobuje úplné zastavení metabolismu u včel. Už nemohou metabolizovat nektar, který pijí z vašich květů, a uprostřed hojnosti umírají hladem: Kumar a kol., „Vystavení paprskům mobilních telefonů způsobuje biochemické změny u včel Worker Honey (Exposure to Cell Phone Radiations Produces Biochemical Changes in Worker Honey Bees)“, Toxicology International 18 (1) : 70-72 (2011). Poškození Země, mučení lidí, zabíjení divoké zvěře a sterilizace Země.

Vyzýváme všechny, aby si přečetli „Mobilní telefony: Otázky a odpovědi (Cell Phones: Questions and Answers)“ pro více informací. Těm, kteří říkají, že nemohou žít bez jejich mobilního telefonu, se jich ptáme: „Co je pro Vás víc, Váš telefon nebo planeta?

5G, 4G Nepotřebuje Čip, Biokódovaná DNA Rezonanční Frekvence k Ovládání Jedince v Matrixu

COVID-19

V předchozích článcích jsme přezkoumali informace, které naznačují, že pandemie, která vyplula na svět, není způsobena virem, ale je z velké části způsobena vlnou tsunami bezdrátové technologie, která tento svět dusí. V Číně se 5G rozšířilo dva týdny předtím, než se objevily první známé případy COVID-19 (Čína, 5G a Wuhanský Koronavirus – Výskyt Koronaviru se Shoduje s Rozvojem 5G Infrastruktury). Írán zaváděl 4G-LTE dva týdny předtím, než se objevily první případy COVID-19. Výletní loď Diamond Princess měla na palubě 5G. Většina území Afriky má jen málo případů nebo vůbec žádný případ COVID-19 (Koronavirus – Nové vakcíny – Bio Hackování – Zadní Dvířka do Vaší DNK – Nanotechnologie – Kontrola Pomocí 5G).

https://www.youtube.com/watch?v=-R8xlr7pjgI
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP