Covid kryje příznaky 5G – Doporučení Právníka a Lékaře jak Odmítnout povinné Očkování, pokud je podmíněno Zákonem ze strany Státu

Předpoklady, které lidé dělají o projektu COVID, o tom, jak je nebezpečný, jak se šíří a co musíme udělat, abychom to zastavili se šíří mnohem divočeji než předpokládaný virus SARS-CoV2 samotný. Chladně vypočítaná kampaň propagandy obklopující tuto „plandemii“ dosáhla svého cíle. Lidé jsou obléhaní spoustou protichůdných informací přicházejících ze všech úhlů a podlehli zmatkům. Někteří se vzdali snahy porozumět situaci a zjistili, že je prostě snazší dodržovat oficiální směrnice, i když to znamená vzdát se dlouhodobých práv. Pokud uvěříte tzv. Novému normálu, tak je mnohem pravděpodobnější, že se podrobíte robotickým, šíleným a neobvyklým podmínkám Nového normálu – screeningu, testování, trasování Vašich kontaktů, kontrola Vás z genetické úrovně, monitorování 24 hodin nonstop, dohledu, maskování – nošení roušek, rukavic, sociální distancování, karanténa a izolace, s povinným očkováním a mikročipem, změna Vaši identity … Chcete to? Studie: Účinky Neionizujícího Elektromagnetického Záření a Mikrovln na Zdraví

Karanténa je nejrychlejší způsob, jak snížit imunitu a roušky znamenají kontaminaci pacientů – Petriho misty na Vašem obličeji. Lékaři mluví otevřeně o Billu Gatesovi (Bill Gates – Mesiáš Depopulace – Vakcíny s Čipem – 5G Sítě – Lockdown – Aktivní a pasivní RFID – Prodej Vašich Bio dat) a jeho úmyslech. Odsoudili opatření Světové zdravotnické organizace. Nové společenství: Lékaři pro pravdu. Konečně vychází pravda najevo!! Ve spojení jsou skupiny profesionálů; Bolívie, Argentina, USA, Německo, Španělsko, Rakousko a Itálie. Hledají další lékaře z celého světa, tudíž i z České a Slovenské republiky, kteří by se rádi připojili a přinesli tak další informace ze svých zemí (Lékařské studie: Masky Vás před virem nechrání – 5G Satelity a Koronavirus – Psychologické operace).

Neexistuje žádný vědecký dekret o tom, že by zdraví lidé měli nosit roušky. Jedná se pouze o politické rozhodnutí. Dr. Maria José Martínez uvádí, že PCR test, který se provádí ve Španělsku (nejen tam) detekuje více druhů covid, tudíž i běžnou chřipku (Jak může být každý testován pozitivně na COVID-19 – PCR testy – 5G technologie a indukce koronaviru v kožních buňkách).

Právní, lékařská rada – Jak se zachovat, pokud by Vás nutili do očkovaní?

Jedna mala rada, kdyby Vás někdo nutil nebo jakkoli manipuloval do novodobé vakcinace proti cov-id podvodu století … Doporučení právníka a lékaře jak odmítnout povinné očkování, pokud je podmíněno zákonem ze strany státu. Zveřejněno to pro ty, kteří mají zájem, odvahu a sílu, ale ne pro lidi, kteří nemají žádný pud sebezáchovy a ani žádné sebevědomí, svědomí, aby se inteligentně od srdce porvali s byrokracií digitálního koncentráku tzv. “Nového normálu” , který bude chtít do Vašeho těla násilným způsobem nacpat jedy všeho druhu (Koronavirus – Nové vakcíny – Bio Hackování – Zadní Dvířka do Vaší DNK – Nanotechnologie – Kontrola Pomocí 5G). A to jenom proto, že znuděné okultní ,,elity” chtějí zničit populaci na celé planetě o 6 miliard.

Postup je následovný a velice jednoduchý. V první řadě neodmítejte vakcínu agresivně a bez udání důvodu a nebo proto, že ji jednoduše třeba nechcete a máte strach, že Vás otráví, nebo že jste četli, že to je jed o Billa Gatese atd. Budete okamžitě považováni za agresivního. Mohou na vás zavolat „policii, armádu v záloze “ a ti Vás hodí na podlahu jako chycené zvíře a doktor Vám píchne vakcínu, bez ohledu jestli se Vám to bude líbit nebo ne. Na to pozor! Místo toho můžete jejich služby slušně odmítnout následujícími kroky:

Zeptejte se svého lékaře, jestli vakcína obsahuje MRC-5

A.) – Zeptejte se svého lékaře, jestli vakcína obsahuje MRC-5? Pro informaci všechny vakcíny dnes tento, nebo podobně značený “sajrajt” obsahují! Jedná se o embryo buňky a další cizi DNK. Jednoduše řečeno je to látka vyrobena z plodu zabitých v potratové klinice! Jakmile to lékař naznačí, máte dle zákona právo odmítnout vakcinaci a uplatnit své Ústavní právo odmítnutí něčeho na základě „výhrady svědomí“. Ku příkladu využívají to svědkové Jehovovi při transfuzi, nebo muslimové, Indové, atd. …

Zeptejte, zda existuje po vakcinaci možnost „iatrogenní reakce“

B) Zeptejte, zda existuje po vakcinaci možnost „iatrogenní reakce“ to znamená nežádoucí reakce způsobené mnoha sloučeninami léků, které se kumulují ve Vašem těle a způsobí Vám … Ta možnost existuje vždycky a kdyby lékař tvrdil že ne, tak lže! Stejně jako kdyby lhal, že vakcína neobsahuje MRC-5! Když doktor řekne: “ ano „, ,, je to Vaše “ máte vyhráno! Je to propustka z vězení na vakcíny„. Poděkujte svému lékaři a jděte pryč.

Kdyby lhal v jednom nebo v obou případech, žádejte ať vám ukáže a dá příbalový leták, který si chcete prostudovat a aby vám to před vakcinací dal písemně. Vyžádejte, aby potvrdil na papír, že vakcína neobsahuje MRC-5 a po vakcinaci nehrozí žádná možnost „iatrogenní reakce“! A také ať to podepíše a přidá datum a razítko. A uvidíte v jeho očích tu hrůzu! Také mu řekněte, že se na to zeptáte svého doktora a právníka (můžete také napsat na info@stop5g.cz) a že se mu ozvete.

Kdyby byl leták popsán anglickém jazyce, máte právo vyžádat si český překlad. Řekněte ať Vám dají notářsky ověřený překlad spolu s originálem. Najdete v něm všechny nežádoucí účinky! Kdyby Vám to lékař nechtěl dát, tak je jasné že lže a taky máte vyhráno. Odvoláte se na výhradu svědomí a řeknete doktorovi , že se vrátíte, když bude mít překlad příbalového letáku, který neodpovídá žádnému utajeni a je to veřejná informační struktura na kterou se má právo informovat každý člověk, který se dostane do styku s vakcinací a má pochybnosti ohledně možnosti poškození zdraví. K této situaci ale nedojde, protože se lékař bude bát, že by mohl být obviněn s klamáni, ohledně zatajování veřejné dostupných informací týkajících se zdraví člověka. A v tomto případě, by na daného lékaře v případě poškození zdraví pacienta mohla být podána žaloba. A následně být žádána náhrada škody, atd… Pamatujte, že lékaři složili Hippokratovu přísahu (neublíží pacientovi) a musí ji dodržovat. Jinak by mohl přijít o diplom! A vy zase tímto způsobem můžete legálně a uctivě odmítnout jejich mandátní služby! A nedá se s tím absolutně nic dělat, pokud nechtějí čelit žalobě a sankcím právě ze strany toho státu, který nutí do očkování obyvatelstva. No řekněte sami, není to ironie osudu?

Poslední rada na konec : Samozřejmě, ze když bude lékař provládní „vykuk“ který za „dobře odvedenou práci“ jezdí na poukaz farmaceutické korporace Billa Gatese každý rok na Martinic, bude trvat na tom, aby jste mu podepsali revers, že se nechcete dát očkovat. A to jenom proto, aby vás pak udal policii,armádě! Vy mu s úsměvem řekněte, že revers velice rádi podepíšete, až po konzultaci s lékařem, právníkem, poté co vystaví potvrzení, že vakcína neobsahuje MRC-5 a po vakcinaci nehrozí žádná možnost „iatrogenní reakce“! Takové potvrzení vám žádný lékař v dnešní době nedá, protože by skončil u soudu! Všichni felčaři velice dobře vědí, že kdyby tato věc měla soudní dohru, tak končí každý jako lékař, t.j. konec s profesí, ale i jako svobodný člověk a půjde do vězení Protože by soudní proces prohrál, ale musel by platit i náhradu škody a újmu na zdraví.

How Everyone Will Test Positive For COVID-19 / Jak všichni mohou být testováni pozitivně na COVID-19

https://youtu.be/kg5TVbv49go
URGENT COVID-19 VACCINE INFORMATION – DR. CARRIE MADEJ / Naléhavé informace o vakcíně covid – dr. CARRIE MADEJ

Italie a Korona virus

Kombinace zavádění 5G v Itálii spolu s vakcínou z minulého roku na chřipku obsahující HCH1 N1 (polisorbát 80 atrioleát) umožňuje kombinované, kumulativní narušení buněk a buněčných jader a provádí akceleraci citommina – Covid 19. Další vakcína vyvolá tím pádem nemoc daleko silnější. Spojení s vakcínou zjistili tři odvážní italští lékaři, kteří provedli pitvu, přestože je zakázána. Na severu Itálie bylo úmrtí převážně u lidí nad 65 let a 90 procent z nich měli vakcínu proti chřipce (Čína, 5G a Wuhanský Koronavirus – Výskyt Koronaviru se Shoduje s Rozvojem 5G Infrastruktury).

V Německu odložili během března, dubna a května 90 procent operací a veškerá ošetření v nemocnicích, což mělo za následek velký počet úmrtí. (to se týká téměř všech států, nejen Německa). Ve Španělsku byli evidovány deprese u dětí a mnohokrát slyšeno, cituji: „Mami, já chci být pes.“ Latinská Amerika má 152 miliónů dětí, kteří nemohou chodit kvůli tzv. epidemii do školy. 80 miliónů těchto dětí má výživu jen proto, že mají oběd ve škole; takto totiž řeší některé státy chudobu. A pokud tyto děti do školy nechodí, tak nemají jídlo. Dr. Gaston tvrdí, ze vlády všech světových zemí jsou podřízeny WHO a vědí o tom, ze jde o podvod. (to by vysvětlovalo všechny stejné kroky na celém světě během velmi krátké doby) Koronavirus = 5G nasazení – Hongkongská chřipka = první satelity – Španělská chřipka = první rádio.

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP