Elektronicky řízené antény s více paprsky (ESMA) – Mikrovlnná trouba ve vesmíru – 5G smrtící a sledovací mřížka

ESMA je technologie k současné širokopásmové, letecké, námořní, pozemní a satelitní komunikaci, k neustálému sledování každého centimetru na Zemi v reálném čase, propojeného systému dopravy, internetu věcí (IoT), k propojení servisní sítě (service mesh), digitalizace člověka, neurologická síťka, (neural mesh), neuronovému propojení mozek-stroj (neuralink – brain-machine interface), transhumanismus, připojení Vašeho mozku do sítě (Amazing injectable neuro-mesh covers the brain, can control individual neurons), kontrola Vašich neuronů … ESMA je součástí systému kontroly, řízení a mnohem víc … ESMA jsou použitelná pro pozemní a satelitní spojení na nízké, střední a geostacionární dráze MEO, LEO a GEO. ESMA podporuje architekturu MIMO (massive in massive out), dochází k softwarovému ovládání více paprsků, polarizace a směrování podle potřeby. ESMA je dalším krokem od elektronicky řiditelných antén (Electronically Steerable Antennas ESM). Tyto malé, lehké a nízko-profilové antény (3 cm) jsou schopny nasměrovat úzký paprsek přes sektorový úhel, což poskytuje pokrytí stejně dobré, ne-li lepší, než starší sektorová anténa, ale vše v mnohem menším balení. Současné satelitní komunikační systémy nové generace jsou založeny například na čipových sadách ASIC a RFIC. Pro podporu nejpokročilejších standardů, jako je DVB-S2X moderní telekomunikační společnosti vyvíjejí řadu modemů pro satelitní a pozemní komunikaci pomocí softwarově definovaného radia (Software Defined Radio – SDR), ESMA a aktivního elektronicky skenovaného pole (Active electronically scanned array AESA).

Vojenský Expert Mark Steel a 5G

Inovativní anténa ESMA Ku-band je založena na dvou čipech ASIC a jejím cílem je poskytnout dostupné řešení pro IoT, mobilní aplikace a aplikace které komunikují s Vašim mozkem. Čipy ASIC a anténa jsou vytvořeny v jedné společnosti, mohou existovat hardwarové zadní vrátka (hardware backdoor ). Hardwarová zadní vrátka jsou zadní vrátka v hardwaru, například kód uvnitř hardwaru nebo firmwaru počítačových čipů. Zadní vrátka mohou být přímo implementována jako hardwarové trojské koně v integrovaném obvodu, tudíž výrobce čipů může mít 100% kontrolu nad Vašim počítačem nebo zařízením a Vy s tím nic neuděláte. Může mít kontrolu nad celou telekomunikační sítí a operátoři s tím nic neudělají. Tyto dvířka mohou být v jakémkoli anténě, RFID čipu, mobilu, počítači, 5G lampě, Internetu věcí … (Koronavirus – Nové vakcíny – Bio Hackování – Zadní Dvířka do Vaší DNK – Nanotechnologie – Kontrola Pomocí 5G).

5G je zbraň – Anténa s 256pásmovým anténním polem typu ESMA (Electronically Steered Multi-Beam Array) s 256 prvky pro terminály satelitní komunikace využívající plně digitální technologii formování paprsku se předvedla na SmallSat Symposium 2019 v Mountain View, CA , USA. (5G Startlink Satelity – Srdeční problémy – SpaceX – Země v nebezpečí – Genocida celého Biologického Života ) Anténa ESMA může sloužit jako samostatný terminál IoT nebo jako stavební blok pro větší anténu. V současné době je k dispozici v přijímacích frekvencích 10,75-12,7 GHz (Rx) a 25,5-27 GHz (Rx) a 13,75 GHz-14,5 GHz a 22,55-23,15 GHz (Tx). Přicházejí další frekvence … Stavební prvek 256 prvků lze škálovat na velmi velká pole s velkou šířkou pásma bez výrazného zhoršení. Anténa používá vyvinuté čipy Prime a Beat. Prime je první komerční digitální Beam Former ASIC využívající technologii skutečného časového zpoždění (True Time-Delay Beamsteering for Radar ) pro 32 anténních prvků, schopných zpracovat více než 2 Tbps dat. Tedy velmi přesné, směrované, které lze nastavit na 999 způsobů podle požadovaného použití, snadno lze centrálně zneužít … Může být kaskádování na jakoukoli velikost antény. Co se vám může stát, když jste digitalizováni? Kdo nyní vlastní klíče k vaší mysli a tělu (Kryptoměnový Systém – Patent W02020060606 – Bio Data – RFID Čip – ID2020 – Znak Bestie – 5G / 6G – Satelity )? Kdo Vás může na dálku vypnout?

5G Chytrá Síť – o Vás Bez Vás … Internet lidi a věcí …

Mikrovlnná trouba ve vesmíru – 5G smrtelná mřížka

Anténa je schopna současně směřovat, sledovat a spravovat více uživatelů při více polarizacích. Tím lze docílit mnoho zdravotních účinku přes červené až černé fleky na kůži, rozpad kosti, rakovina, oslepnutí … Použití technologie digitálního tvarování paprsku umožňuje anténě zvládat širokou šířku pásma pomocí velkého počtu prvků antény. Společnost Satixfy uvedla, že navrhuje nejmenší VSAT a anténní soustavy s více paprsky pro různé mobilní aplikace a služby, jako jsou připojená auta (Connected Car ), IoT, spotřebitelské širokopásmové připojení, připojení za letu, komunikační užitečná zatížení a další … Připojené auto je auto, které může komunikovat obousměrně s jinými systémy mimo vozidlo (LAN), může komunikovat s Vašim mobilem, RFID čipem ve Vašem těle nebo s 5G veřejným osvětlením … Elektromagnetické Účinky na Mitochondrie aneb jak modulová bezdrátová neharmonická komunikace ničí Vaše zdraví.

Tato technologie se zaměřuje na nastupující trend „Nového vesmíru“: Posun od masivních tradičních komunikačních satelitů GEO o hmotnosti více než 5 000 kg a ceně několika set milionů dolarů k nové generaci levnějších satelitů na nízké oběžné dráze (Low Earth Orbit – LEO) v ceně několika milionů tzv. SmallSats and CubeSats. Každý z nich váží méně než 500 kg a plánuje se s nimi poskytovat internet, nonstop sledování z generické úrovně, čtení Vašeho informačního pole, kontrola davu, komunikační služby, hromadný dohled a ovládání mysli a mnohem víc … Toto je 5G kill Grid smrtící mřížka z vesmíru. Nové služby vyžadují malé a čipové terminály, dostatečně flexibilní, aby sledovaly pohyby satelitů na obloze a snadno se přepínaly na další v souhvězdí – spojeni několika satelitu do jednoho celku. Proto je potřeba 5G. 5G má objem dat a čte, mění a kontroluje Vaše biologická data. Nové služby mohou sledovat, ovládat každého uživatele a dělat ještě více … (5G Vysílače – Chemické nano vstřikování – Vysoce Převodová Dielektrická Čočková Anténa – 3D Mapy – 868 MHz – Chemtrails – Vybavení pro bojiště).

ASIC čipové sady radikálně zvyšují výkon systému a snižují váhové a výkonové požadavky na terminály, zvyšují užitečné zatížení a vybavení brány. Řešení v letové konektivitě (In-Flight-Connectivity – IFC) přinášejí na trh technologii s možnosti satelitní komunikace pro různé platformy, od obchodních letadel až po úzké a široké platformy, chodníky, domy … Tato řešení představují kombinaci tenkého provedení, lehké, škálovatelné velikosti, snadné aktualizace a má více paprsků (WHO zakrývá to, co nás stojí Zemi ).

Kubernetes je technologie propojeni všech počítánu v datovém centru, nebo všech zařízení s procesorem ve městě do jednoho celku. Tudíž celé město se může chovat jako jeden počítač. Pro představu něco podobného je, když si koupíte počítač s několika jádry, také počítač obsluhujete jako celek … Tudíž celá města, státy může obsluhovat relativně málo operátorů … (Elektromagnetická „šílená zóna“ 5G připravená k sebezničení: 5G „Dementoři“ splňují 4G „Zombí Apokalypsu“)

Satelitní aplikace internetu věcí jsou rostoucím požadavkem genetického trhu (Digital DNA ). Velké zemědělské plochy, moře a oceány, lesy a pouště jsou některá z míst, kam všude dohlédne satelitní komunikací, každý centimetr čtvereční. Nikam se neschováte. Společnosti poskytující satelitní terminál IoT založený na technologii ASIC umožňuje celosvětové připojení, sledování a skenování. Vysokorychlostní komunikační a dohledový ekosystém se vyvíjí do mnoha leteckých komunikačních platforem: GEO, MEO, LEO a Drones, které vyžadují tuto generaci technologie. Dohled je z úrovně Vaší DNA (Nanotechnologie – ID2020 – Nano mobilní Applikace – Digitální ID vakcíny – Nonstop Sledování z Úrovně Vaší genetické Informace ).

Užitečné komunikační zatížení pro satelitní a pseudo-satelitní službu

S objemem biologických dat vzrostlo užitečné zatížení, která může poskytnout datovou propustnost mnoha Gbps nebo i Tbps. Tato zatížení (payload ) spotřebovávají relativně malé množství energie a váží podstatně méně než tradiční řešení (Biological life and artificial non harmonic EMF – Fractal Antennas in wireless technology kill biological life – Rapid Beamforming in Smart Antennas is 5G Kill Grid ). Komunikační užitečná zatížení pro satelitní a pseudo-družicovou službu jsou: širokopásmový přístup, čtení a kontrola biologické informace, internet věcí, páteřní přípojení (backhaul)

Řešení užitečného zatížení jsou založena na vysoce účinné technologii víceúčelové antény s elektronickým řízením. Modulární pole lze škálovat tak, aby podporovalo malá až velká pole s jedním (Armáda, Nové Zbraně, Mikrovlnné Účinky, (Ne)smrtící Vlivy a 5G ), nebo mnoho paprsky datových služeb na jedno pole. Jedna anténa může vytvořit několik současných paprsků v oblasti pokrytí. Užitečné zatížení může navíc zahrnovat několik anténních polí poskytujících mnohem vyšší komunikační kapacitu a mnohem větší pokrytí oblasti. Větší kapacita znamená více impulsů, více pulsních, neharmonických přenosů a větší biologickou zátěž (EMF a 5G Zabijí Celý Biologický Život ). Kombinace digitálního tvarovače paprsku (Beam-Former), RF SoC, modem SoC (Qualcomm to Add 5G Modems to More Affordable SoCs ) a Fázového anténního pole (Phased Array Antennas) se vytvoří zařízení. A toto jedno zařízení lze parametrizovat pomocí frekvence a výkonu, tím se také dosáhnou rozličné biologické efekty, od nervových, přes hormonální, rozpad kosti, rakovinu, směrované světelné střely, zástavu srdce, mrtvičku a mnohé další …Tito efekty mohou trvat různou dobu (Právník Ray Broomhall – Cesta k Ochraně Lidí před Inteligentními Měřiči a Telekomunikačními Anténami).

David Icke – 5G je zbraň – Skryté vojenské využití technologie 5G – Skrytá pravda

Funkce

 • Nízká hmotnost – rozhodující pro vysokou nadmořskou výšku, dlouhá životnost
 • Nízká spotřeba energie
 • Dynamika platformy podporující řízení elektronickým paprskem
 • Připraven na přeskakování paprsků – používá výkonové zesilovače užitečného zatížení v maximální míře zacílení požadovaných paprsků podle aplikace a lepší opětovné použití dostupných frekvencí
 • Vysoká propustnost (MultiGbps) – velká kapacita, široká šířka pásma na paprsek; Extrémně vysoká kapacita pomocí opakovaného využití kmitočtu poskakování paprsků
 • Komunikace na palubní desce zajišťující směrování dat v reálném čase
 • FDD a TDD podporující DVB-S2X a mnoho dalších průběhů

Digitální svazek ASIC

PRIME je stavební blok pro aktivní pole plochých panelů. Je navržen tak, aby podporoval až 32 anténních prvků a lze jej připojit k jinému čipu PRIME pomocí kaskádového portu SERDES k vytvoření antény s požadovanými G / T a EIRP. Směr / řízení antény se provádí použitím odlišného časového zpoždění na každý prvek kompenzující časový rozdíl, který přední strana vlny zasahuje každý anténní prvek v určitém směru. Kromě atributu času může mít každý prvek kontrolu nad dalšími parametry, jako je zisk, ekvalizér, kompenzace před zkreslením, aby tvaroval paprsek antény a maximalizoval účinnost antény. Zpracování prováděné na prvek antény se nazývá „Beam Former“. Tvarovač paprsku zpracovává signál v digitální doméně (Digital signal processing – DSP) pomocí vzorkování signálu vysokorychlostním ADC / DAC konvertorem (high speed ADC/DAC). Čip RFIC (tj. „BEAT“) převádí RF signál na IF (Intermediate Frequency) signál s nižší frekvencí. Signál je vzorkován ADC zachycujícím plnou šířku pásma (Bandwidth BW) antény. Zpracování signálu uvnitř tvarovače paprsku také kompenzuje nedokonalosti antény a používá se ke kalibraci antény. Provádí se kompenzaci nad rozptylem v charakteristikách RF přední rozhraní (RF front-end) a používá se ve shodě s různým zpožděním fixního šíření v konstrukci antény, což může design zjednodušit (Riziko 5G: Vědecká Perspektiva5G – nejstupidnější nápad za éry lidstva!).

Čip BF podporuje v jednom čipu 32 Tx prvků a 32 Rx prvků. Tato obecná architektura je plně řízena a pře-konfigurovatelná pomocí externího CPU. Každý prvek Tx a Rx je nezávisle digitálně ovládán. Každý čip tvarovače paprsků BF je připojen k jeho sousedům pomocí čipů Prime. Dochází k šíření k dalšímu tvarovači paprsků pomocí kaskádových portů íSerializer/Deserializer SERDES) Daisy řetězová (Daisy chain) konektivita k sousedům (předchozí a další) pomocí digitálních sběrnic (SERDES), referenčních hodin (L.O.) a elektrických vedení. Daisy řetěz je schéma zapojení, ve kterém je více zařízení zapojeno dohromady v pořadí nebo v kruhu.

BEAT – RFIC

Čip BEAT RFIC je přímo propojen s fázovými anténními prvky. RFIC funguje jako RF front-end modul, rozhraní mezi anténou a Prime. Je ekvivalentem jednotky micro BUC a LNB.

Přední rozhraní čipu RFIC splňuje následující funkce:

 • Přenáší vysílací výkon na prvek antény. Cílení na +10 dBm (P1dB) na anténní prvek.
 • Zesiluje přijímaný signál nízko-šumovým zesilovačem.
 • Elektronicky ovládání polarizace mezi RH a LH.
 • Převádění dolů a převádění nahoru signálu na a z IF frekvencí používaných čipem DBF Prime.
 • Ovládání polarizace – V / H nebo LH / RH

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP