Druhá vlna Pandemie – 60GHz – Mapa pokrytí 5G – Nemůžete dýchat – Genocida – Projekt Bizarre – WiGig – Česká republika

Česká republika - Stop5g.cz - 60GHz - ČTÚ -Genocida - Projekt Bizarre - Kyslík - smrt -WiGig

Tisíce a tisíce 5G antén v České republice co vysílají kolem 60 GHz – Genocida Vás a celého biologického života a přímém přenosu, teď a tady v České republice. Česko prober se!!!

Jak je možné, že ČTU (Český telekomunikační úřad) na svém webu https://60ghz.ctu.cz/stanice/ vysílá širokopásmový přenos dat na 60 GHz? ČTÚ má přímo napsáno v odkazu svého webu 60 GHz! Když je známo, že lidé nedokáží přijmout kyslík, který je vystaven 60 GHz. Co se stane člověku bez kyslíku? Zde také info o VO-R/12/09.2010-12 k využívání rádiových kmitočtů a k provozování zařízení pro širokopásmový přenos dat v pásmech 2,4 GHz až 66 GHz (dále jen „VO-R/12“).

Na pásmo 60 GHz není licence, tudíž kdokoliv ji může používat, tedy jak fyzická tak právnická osoba může provozovat 60 GHz anténu. To staví lidi proti lidem. Váš soused Vás ozařuje, ničí Vám zdraví a ještě za to dostane zaplacené. Něco jako když máte billboard na Vašem pozemku, jen to zabijí Vás a celý biologický život. Nevědomost je kořen zla.

Při 60 GHz nemůžete dýchat a umřete – Druhá vlna Pandemie

Frekvence 60 GHz způsobuje točení elektronů obklopujících molekuly kyslíku.

poněkud podobné je tomu u výkonné mikrovlnné trouby běžící na 2,4 GHz, protože frekvence 2,4 GHZ ovlivňuje vodu, H2O molekule, tím dochází k otáčení, oscilaci a ohřevu jídla.

Při 60 GHz i při nižších výkonech tato frekvence způsobuje točení elektronů na molekulách kyslíku a jak si můžete představit, změny frekvencí točení na kyslíkových elektronech mají výrazný dopad na biologii člověka – Vaše tělo je bez kyslíku, co se stane Vašemu tělu, když nemáte kyslík – umřete.

Co uděláte pro svůj život?

5G, 60 GHz, absorpce kyslíku, vy a Coronavirus

Záhadná nemoc v USA způsobuje dušnost, mdloby, bolesti hlavy a ztráty vědomí v budovách a objektech škol, kde byla nainstalována 60 GHz bezdrátová pojítka WiGig pro budoucí indoor-outdoor propojení na 5G sítě! Americká FCC veřejně přiznala a publikovala dokument, který odhaluje fyzikální vlastnost elektromagnetického vlnění na 60 GHz, které je pohlcováno molekulami kyslíku! Objev pochází z amerického vojenského výzkumu DARPA pod kódovým označením Projekt Bizarre, který hledal frekvenční zbraň hromadného ničení na zabíjení milionů lidí pomocí frekvence, která v lidských tělech povede k rozkmitání molekul kyslíku v lidské krvi a k indukci hypoxie! V dosahu frekvence se molekuly kyslíku v krvi lidí rozkmitají jako v mikrovlnce, nastává krevní hypoxie a člověk se začíná pomalu dusit!

60 GHz studii si můžete přečíst na webu a také si ji stáhnout zde.

Návod pro uživatele Portálu 60 GHz, otevřeně mluví o 60 GHz, bez Vašeho vědomí nebo souhlasu a rozhodují o Vašem zdraví.

WiGig – PtP – PtMP – BeamForming

Wireless Gigabit Alliance – multi-gigabitová rychlostní bezdrátová komunikační technologie „WiGig“ pracující v nelicencovaném frekvenčním pásmu 60 GHz.

Při 60 GHz se molekula kyslíku vysoce absorbuje elektromagnetickou energií, která zeslabuje signály 60 GHz na vzdálenost, čímž je chrání před překročení zamýšleného cíle. Tato absorpce kyslíku také snižuje radiační spojení, takže 60 GHz spojení nebude rušit ostatní 60 GHz spojení provozovaná ve stejné geografické blízkosti, čímž umožní opětovné použití vyšší frekvence – skvělá zpráva pro telco a velmi špatná pro přírodu – Genocida v přímem přenosu za podpory lidí, co si registrují stanice. (5G Technologie – Zaměřená Mikrovlnná Radiace – Tichá Válka)

PtP – Point to Point – Směrové antény – Beamforming – směrový spoj
PtMP – Point to Multiple Point – Sektorová anténa

Následuj nás / Follow us