VYŠETŘOVACÍ ZPRÁVA O PANDEMII COVID-19 A JEJÍ VZTAH K SARS-COV-2 A DALŠÍM FAKTORŮM – SDRUŽENÍ DŮSTOJNÍKŮ ARMÁDY FRANCOUZSKÉ REZERVY – DÍL 3

KOUŘOVÁ OPERACE? ELEKTROMAGNETICKÉ ZBRANĚ PRO TICHOU VÁLKU – 60 GHz – Nobelova cena za fyziologii

Dr. Kyle-Sidell, pohotovostní lékař v New Yorku, říká, že pohotovostní lékaři z New Yorku byli připraveni léčit infekční plicní problém. A tento problém vůbec neviděli. Říká, že nikdy nic podobného neviděl. Nikdy neviděl plíce v takovém stavu.

Promotéři těchto technologií chtějí používat 5G na frekvenci 60 GHz. Pokud je někdo ovlivněn frekvencí 60 GHz, jeho tělo už nemůže absorbovat kyslík, jednoduše se zhroutí na ulici a jeho plíce budou vypadat jako to, co popisuje Dr. Kyle-Sidell (5G, 60 GHz, absorpce kyslíku, vy a Coronavirus nebo Druhá vlna Pandemie – 60GHz – Mapa pokrytí 5G – Nemůžete dýchat – Genocida – Projekt Bizarre – WiGig – Česká republika).

Ve skutečnosti existuje velký předpoklad, že existuje velmi jasná korelace mezi toky lidí přijatých do oddělení intenzivní péče s plicemi ve stavu „nikdy předtím neviděno“ a testy zaváděním 5G do provozu, které se šíleně rozběhly v New Yorku, Wuhan a Lombardie, první italský region, který je vybaven 5G (Odpovídá 5G za Coronavirus?).

Kouřová clona „viru“ (ve skutečnosti jednoduchých exosomů) slouží pouze k „zakrytí“ těchto testů elektromagnetických zbraní, které někteří prohlašují, že jsou určeny k jednomu pokusu o drastické snížení světové populace, což lze přičíst „pandemii“ naprogramované zničení části lidstva – což navíc slavní lidé a mocenští makléři neskrývají, a to ani ve Francii (Hlavní Rozvědková Správa – 5G – Nanočástice – Očkování – Satanismus – Plukovník ГРУ).

Exosomy byly zmíněny dříve, v části o 5G záření: „5G elektromagnetické záření poškozuje lidskou buněčnou DNA. Odkryté buňky (všeho druhu zaměřené na lidské tělo) reagují produkcí kaskády ochranných imunologických látek. Tyto látky jsou kondicionovány v intracelulární struktúře zvaná endosom. Endosom je vyloučen z buňky, čímž se stává exosomem (Nobelova cena za medicínu 2013). Exosom cirkuluje a váže se na receptory ACE2 v plicích, střevech a srdci. Nobelova cena za fyziologii nebo medicínu 2013 – The Nobel Prize in Physiology or Medicine 2013

Průlom buněčného transportu získal trio 2013 Nobelovu cenu za fyziologii nebo medicínu – Cellular transport breakthrough earns trio 2013 Nobel prize for physiology or medicine – video – Randy Schekman: Secretory Pathway: Jak buňky balí a přenášejí proteiny pro export – Prix Nobel de médecine 2013: les transports vésiculaires à l’honneur (Nobelova cena za medicínu 2013: vezikulární transport ve světle reflektorů) Randy Schekman: Secretory Pathway: How cells package & traffic proteins for exportPrix Nobel de médecine 2013 : les transports vésiculaires à l’honneur (Nobel Prize in medicine 2013: vesicular transport in the spotlight) – Le prix Nobel de Médecine 2013 récompense la résolution du mystère de l’organisation des transports intracellulaires (Nobelova cena za medicínu 2013 odměňuje řešení záhady organizace intracelulárního transportu) Le prix Nobel de Médecine 2013 récompense la résolution du mystère de l’organisation des transports intracellulaires (The Nobel Prize in medicine 2013 rewards the solving of the mystery of the organization of intracellular transport)

Co když exosomy (alias „COVID-19“) nebyly příčinou Covid-19, ale ve skutečnosti důsledkem použití elektromagnetické zbraně? ( Armáda, Nové Zbraně, Mikrovlnné Účinky, (Ne)smrtící Vlivy a 5G – 5G Technologie – Zaměřená Mikrovlnná Radiace – Tichá Válka – Ovládání Mysli, Psychotronické Elektronické Zbraně )

VAKCÍNA A ELEKTRONICKÝ ČIP

Epidemie, absence testů s výjimkou VIP, uzamčení celé zdravé populace, organizovaný nedostatek masek a testů, vládní zákaz léčby chlorochinem (k dispozici v obchodě po dobu 70 let, bez obav z „preventivní“ zásady „nyní používaná jako námitka ke konfiskaci této léčby“) kromě „těžkých forem“ (blízko smrti a kdy je poškození plic nevratné), to vše kromě mediálního tlaku – podpora počtů úmrtí – pomohlo vyvolat paniku v populaci.

Dr. Madej over De Mens 2.0 – Transhumanisme

Vzhledem k takové míře dezorganizace je obtížné vyvolat „nekompetentnost“, protože se zdá, že vše bylo učiněno záměrně a na nejvyšší úrovni k šíření falešného lékařského paradigmatu, destabilizaci pohotovostních služeb, odhalení vymáhání práva, šíření epidemie a snižování obranyschopnosti lidí.

Není pochyb o tom, že bude navržena a pravděpodobně zavedena vakcína, aby hasiči / pyromaniaci mohli nabídnout „požadované řešení problému, který sami vytvořili“ Je pravděpodobné, že vláda bude mít těžkou práci, díky níž Francouzi nebudou věřit, že tato vakcína, která se objevila v takovém kontextu organizovaného chaosu, obsahuje cokoli, co by někomu prospělo.

They Can’t Hide It Anymore / Už to nemohou skrýt

Záložníci armády mají dlouhou paměť. Během druhé světové války „pátá kolona“ pracovala pro zradu, aby se projevila ve formě dezorganizace (armády). Vojáci vyzbrojení puškou MAS-36 dostávali náboje pro pušky Lebel-Berthier a ti, kteří byli vybaveni Lebel-Berthiers (8 mm), dostávali munici pro MAS-36 (7,5 mm). Jedinou možností, kterou branci měli, bylo čelit německým tankům s bajonety.

Podobně si můžeme klást otázku, zda existuje základní motiv, který nutí francouzské praktické lékaře „vést bajonetovou nálož pod palbou z kulometů, zatímco kluci je střílí do zad“, jak již bylo zmíněno dříve, a jaký přesně může být motiv pro tuto situaci.

Zřejmě nám přijde na mysl záchranná „vakcína“, která nás má osvobodit od tohoto chaosu, o kterém donekonečna slyšíme. Život zachraňující?

Někteří lidé – a to zahrnuje publikaci UNESCO o 256 stránkách volně dostupných na UNESDOC, kterou důrazně doporučujeme přečíst – upozorňují na znepokojující rys některých vakcín obsahujících nano čipy a tekuté krystaly, které mohou ovlivnit lidské chování, bez obav o politickou etiku:

UNESCO: Nanotechnologies, ethics and politics

Nasloucháme-li skutečným výrokům „činitelů s rozhodovací pravomocí“ a jejich „poradců“, cílem současné operace může být skutečně očkování populací velmi speciální vakcínou.

Strach vyvolaný „pandemií“ by tedy měl za cíl „přinutit“ populaci k „vakcíně“, na kterou UNESCO poskytlo varování a o které je známo, že ve skutečnosti zahrnuje nano čipy, prostředky biometrické identifikace a tekuté krystaly.

Když informace unikly v roce 1996 a někteří z novinářů měli nešťastné zdravotní nehody, informace o tom, že „elita“ se chystá „čipovat“ populaci, se zdála nepravděpodobná.

Dnes jsou koně, psi, kočky a miliony lidí na světě a dokonce i v Evropě „čipováni“ a my jsme těmito invazivními technologiemi obklopeni.

Hromadné očkování je součástí prvního kroku k této agendě, která je uzákoněna a nazývá se ID2020. Bill Gates na konferenci ID2020 – Summit 2019 – propagoval vakcíny obsahující elektronický nano-čipový „marker“ určený k „označení“ a kontrole 7 miliard lidí (své děti však nenechá očkovat). To je stejný Bill Gates, který doufá, že sníží světovou populaci „s dobrými výsledky u nových vakcín“ (TED conference 2010 – see sources) (Bill Gates – Mesiáš Depopulace – Vakcíny s Čipem – 5G Sítě – Lockdown – Aktivní a pasivní RFID – Prodej Vašich Bio dat).

Očkovací zápisník pod kůži: geometrické obrazce při čtení na speciálním smartphonu vypadají fluorescenčně K. J. McHugh et al., Science Translational Medicine (2019)/AFP-K. J. McHugh Podle některých zdrojů převzala Nadace Billa a Melindy Gatesových kontrolu nad WHO Anthony FAUCI se rozhodl obejít se bez testování vakcín na zvířatech (kvůli katastrofickým výsledkům a přejít přímo k injekci na člověka, ale Bill Gates legálně požaduje celkovou svoji imunitu proti případným nežádoucích účinků vakcíny (viz odkazy na video)

Tato aliance ID2020 byla formována v květnu 2016 v sídle Organizace spojených národů v New Yorku a sdružuje pro agendu ID2020 soukromý a veřejný kolektiv vlád, neziskových organizací, univerzit, více než 150 společností soukromého sektoru a OSN agentury, které spolupracovaly na vývoji a zajištění jedinečné digitální identity pro všechny lidi, do roku (2030) s „politickou jednotou“, „globální konektivitou“, „rozvíjející se technologií“ a „novým modelem identity“, které úzce propojují tuto digitální identitu s přístupem k obchodu a systémům zabezpečeného přístupu (Kryptoměnový Systém – Patent W02020060606 – Bio Data – RFID Čip – ID2020 – Znak Bestie – 5G / 6G – Satelity).

Ti, kteří odmítnou být implantováni, již nebudou moci nic prodávat ani kupovat a budou zcela na okraji společnosti.

Toto biometrické „značení“ bude tedy takové, aby zajistilo úplnou kontrolu nad populacemi, což je uznávaný cíl „Nového světového řádu“, o kterém v posledních letech hovoří mnoho politických osobností (viz zdroje).

Toto je zjevně elektronické zotročení lidstva. Je jasné, že „pandemie“ bude původně použita k implantaci „testů na koronaviry, které lidem umožní pracovat“, nebo „k zajištění očkování, přičemž čipy budou implantovány během očkování“.

Prohlášení Billa Gatese jasně naznačují tento záměr (viz zdroje).

Ale kromě ID2020 existuje také GAVI:

„GAVI ([dříve] Globální aliance pro vakcíny a imunizaci) je částečně financována vládou Spojeného království a ve své správní radě má mnoho zástupců farmaceutického průmyslu. Tato skupina určuje cenu vakcín a stimuluje poptávku. Advance Market Commitment (AMC) je speciální mechanismus financování vytvořený v roce 2007 společností GAVI a šesti dárci (Kanada, Itálie, Norsko, Ruská federace, Spojené království a Nadace Billa a Melindy Gatesových) za účelem stimulace vývoje vakcín. Je zřejmé, že výrobci vakcín, vládní agentury a finanční instituce jsou integrováni do otáčejících se dveří obrovského průmyslu, který neustále tlačí na tlačítko „pandemie“ v naději na globální očkovací program. Korupce v této agentuře je dobře zdokumentována (viz zdroje).

Mezi tyto vakcíny, které chce „globalistická elita“ rozšířit, patří známé toxické adjuvanty (hliník), nanočipy RFID a tekuté krystaly, a jak varuje UNESCO, mají za cíl přeměnit člověka na propojenou komoditu (Koronavirus – Nové vakcíny – Bio Hackování – Zadní Dvířka do Vaší DNK – Nanotechnologie – Kontrola Pomocí 5G).

Druhý krok tohoto podvodu, po zajištění „biometrické identifikace“ světové populace, bude spočívat v povinné implantaci podkožního elektronického čipu, který bude zaveden „pro naše dobro, pro naši bezpečnost“ a který s podporou kryptoměny, marginalizuje všechny vzdorující, kteří již nebudou moci kdekoli na Zemi prodat ani koupit nic. To je cíl elit.

Za účelem získání čistě virtuální měny, která je nezbytná k vynucení implantace elektronického čipu, budou fyzické peníze označeny za kontaminované koronavirem (viz zdroje).

„Univerzální příjem“ může dokonce sloužit jako návnada, která vede lidi k přijímání elektronických čipů.

Tento „biočip“ subkutánní elektronický čip bude prezentován jako velmi vhodný pro platby za nákupy a k autorizaci přístupu. Ale kromě skutečnosti, že tato technologie má nedostatky a že osobní údaje uložené na čipu mohou být napadeny hackery (inovativní krádež identity), mediální komunikace se bude méně zaměřovat na znepokojivější aspekty:

  • Schopnost ovlivnit chování nositele čipu (manipulace a ovládání davu)
  • Schopnost eliminovat kategorie lidí (snížit světovou populaci)
  • Schopnost trvale lokalizovat nositele (odchod od občanské svobody).

Tyto technologie existují a byly patentovány.

Tyto implantáty, které jsou primárně pozičními značkami, jako jsou všechny technologie RFID (radiofrekvenční identifikace), mají možnost uvolnění kyanidové nebo virové zátěže (viz zdroje) a mohou ovlivnit chování nositele [dopad mikrovln na neurotransmitery (chemické sloučeniny) uvolňované neurony) a na produkci nebo inhibici hormonů – jako je adrenalin, který řídí agresi a srdeční frekvenci]. Jakmile je čip na svém místě, nositel čipu už sebe nevlastní.

Jak již bylo řečeno, očkování je lékařský úkon.

Ve Francii „nelze provádět žádný lékařský zákrok ani léčbu bez svobodného a informovaného souhlasu osoby a tento souhlas lze kdykoli odvolat“ (článek L1111-4 Kodexu veřejného zdraví ve znění zákona č. 2016- 87 ze dne 2. února 2016 – čl. 5).Law No. 2016-87 of 2 February 2016 – art. 5).

I kdyby dekret ukládal povinné očkování, podle principu hierarchie právních norem by byl tento dekret neplatný, protože by neměl žádný právní základ.

Vyhlášení stavu mimořádné situace ve zdravotnictví skutečně dává předsedovi vlády pravomoc přijmout obecná opatření (…) vyhláškou přijatou na základě zprávy ministra odpovědného za zdraví za účelem boje proti zdravotní katastrofě uvedené v čl. v článku 4. >> “(Návrh nouzového zákona o řešení epidemie Covid-19) “(Draft emergency bill to deal with the Covid-19 epidemic) – Etické selhání

Z výše (VYŠETŘOVACÍ ZPRÁVA O PANDEMII COVID-19 A JEJÍ VZTAH K SARS-COV-2 A DALŠÍM FAKTORŮM – SDRUŽENÍ ÚŘEDNÍKŮ ARMÁDY FRANCOUZSKÉ REZERVY) uvedené diskuse lze rozumně odvodit legitimní dojem nedůvěry v určité instituce, kterému předsedají postavy, které se zdají být vedeny mnohem více korupcí než jakoukoli úvahou o blahobytu veřejnosti.

Připomeňme si, že test RT PCR (reverzní transkripční polymerázová řetězová reakce), i když se používá k tomuto účelu, není zaměřen na detekci přítomnosti virového genomu onemocnění COVID-19, ale pouze na „genetický materiál“, který může mít různý původ (Jak může být každý testován pozitivně na COVID-19 – PCR testy – 5G technologie a indukce koronaviru v kožních buňkách). Navzdory tomu je u testovaných lidí diagnostikována infekce COVID-19 a jejich případná smrt je poté přičítána COVID-19. A co víc, použitý amplifikační cyklus (citlivost testu) navíc v různých zemích určuje počet získaných pozitivních testů. Díky tomu je velmi snadné manipulovat s čísly.

Tento test (vynalezený v roce 1984 americkým biochemikem) byl původně vyvinut k diagnostice několika věcí, například k pokusu diagnostikovat rakovinu plic. Jeho vynálezce uvádí, že „tento test by neměl být používán k diagnostice infekčních nemocí“. Kochovy postuláty, platné od roku 1890, jsou protokolem, který umožňuje prokázat, že infekční agent je příčinou toho, o čem se tvrdí, že byl zjištěn. Má čtyři prvky. V případě COVID-19 nebyl použit ani respektován ani jeden z těchto čtyř postulátů. Když je buňka otrávena, vylučuje exosomy (které jsou součástí imunitního systému). Může být otrávena nemocí, infekcí, elektromagnetickými poli, stresem nebo strachem. Tyto exosomy varují ostatní buňky, že existuje problém.

Jakmile je buňka otrávena, jsou uvolněny exosomy.

Dr. Andrew (Andy) Kaufmann pořídil fotografie exosomů pod mikroskopem a porovnal je s fotografiemi, o nichž se tvrdí, že jsou COVID-19. Tyto dvě fotografie byly úplně stejné.

Během této doby nás zaujala stopa Prevotella, což je střevní bakterie, kterou virus používá k maskování a vyvolání cytokinového šoku. Zveřejnění Nobelovy ceny za medicínu za rok 2013 zdůraznilo existenci exosomů, jakéhosi výrůstku, který se odděluje od buněk ve „stresové“ situaci a nese varovnou zprávu tím, že se bude fixovat na receptory jiných buněk.

Stejně jako viry se proto tyto exosomy zdají být „informačními jednotkami“. Existence exosomů, známého imunitního jevu, však není v rozporu s existencí viru (i když připustíme určitou záměnu mezi těmito dvěma prvky).

Další nositel Nobelovy ceny, profesor Montagnier (2008), varoval, že tento virus je bezpochyby laboratorní výroby, že frekvence mohou ovlivnit jeho strukturu a že zejména působení antén pro mobilní telefony 5G mu dává zvýšenou patogenní sílu. Profesor Montagnier – stejně jako profesor Raoult před ním – byl okamžitě napaden, aby ho zdiskreditovali, což nestačilo k uhašení našeho zájmu, což vzbudila skutečnost, že ve mstě Wu-chanu bylo 10 000 antén mobilních telefonů 5G, město prezentované jako původ „pandemie“ “.

Následuj nás / Follow us

Jeden komentář u “VYŠETŘOVACÍ ZPRÁVA O PANDEMII COVID-19 A JEJÍ VZTAH K SARS-COV-2 A DALŠÍM FAKTORŮM – SDRUŽENÍ DŮSTOJNÍKŮ ARMÁDY FRANCOUZSKÉ REZERVY – DÍL 3”

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP