Armáda, Nové Zbraně, Mikrovlnné Účinky, (Ne)smrtící Vlivy a 5G

Namísto informování veřejnosti o tom, že naše těla ve skutečnosti nejsou vůbec pevná, ale jsou elektrická, vlnová, vojenské a průmyslové subjekty utajovaly všechny své studie biologických účinků mikrovln. Zřídili regulační orgány s velkými jmény, která měly zapůsobit na veřejnost, naplnila tyto organizace průmyslovými a vojenskými panáky, a stanovily expoziční limity pro elektromagnetické záření (EMR) tak vysoké, aby tyto limity nebylo možné překročit

Co je 5G?

5G je – Cílový Systém Získávání Informací – Dotazování na Bojišti – Fázované Pole – Fraktální Antény – Malé Antény – LED – Záměna Identity – Maskovací Útoky – Radarový Systém – Řízené Energetické Zbraně (DEW) – Kontrolní Systém Řízení – Získání Cíle – Izolační Frekvence. Všichni musíte pochopit, že 5G jsou vojenské zbraně. Inteligentní Technologie – Tajná Vojenská Výzbroj v Rezidenční Technice – RFID CHIPS – Radiofrekvenční Identifikační Značky – Ekonomický a Biologický Terorismus. Jednoduše 5G je Mikrovlnné Záření, Radiace. Chemtrails & Geo-Inženýrsví – A.I. využitá jako Proxy s Masivní Technologií MIMO Masivní In Masivní OUT – Konvenční 8T8R – M-MIMO 64T64R – 4G LTE 214 Mbps – M.I.M.O. Tanky – Výměna Dat – Zdravotní Nebezpečí – Existenciální Hrozba pro Lidi a Planetu.

Nové Elektromagnetické Zbraně na Frontě

(Ne)smrtící Účinky na Člověka Non-Lethal Human Effects

Na rozdíl od konvenčních zbraňových systémů je rozsah účinků těchto zbraní na lidský cíl kritickým parametrem, který musí být dobře pochopen a to s ohledem na možnost vážného zranění nebo smrti. Lidské účinky, účinnost a riziko musí být kvantifikovány, aby se podpořily právní revize, přezkumy smluv a politiky, a aby se zajistila důvěra v nové technologie. Jinými slovy, jestli se o tomto veřejně nemluví, tak tyto technologie mohou být snadno použity proti vlastním lidem, viz. genocida v Číně. Dále, jak to chcete kvantifikovat, když na děti a staré lidi tato technologie má daleko větší i smrtelný vliv.

Eletromagneticky paprsek je stará (ne)smrtelná zbraň pro armádu

Bez zvuku, zápachu nebo jakéhokoli varování může (ne)smrtelná zbraň vyvinutá americkou armádou odrazit davy pomocí neviditelného elektromagnetického paprsku, který vydává výbuch nesnesitelného tepla až na kilometr daleko. Po letech vývoje byl systém v roce 2012 předveden médiím. Efekt náhlého tepla je tak odpuzující, okamžitý instinktem velí rychle uprchnout. Změnou výkonu lehce docílíte smrtelných účinků. Ovládá se přes počítač, aneb Softwarově Definované Sítě. Aneb armádní technologie co se teď prodává za telekomunikace.

5G pracují na frekvenci 0,7 GHz až 100-300 GHz, Armáda má všechno nad 50 GHz jako směrované energetické zbraně (Directed Energy Weapons DEW). Proč je v Česku síť 42000 antén na 60 GHz (https://rlan.ctu.cz )??? Na 60 GHz je také nový Wi-Fi standard IEEE 802.11ay!!! Říkají, těmto anténám tzv. pojítka – Anténa se může pojit s jinou anténou, s Wi-Fi, s více antény, s jedním zařízením s mnoha zařízeními,s Internetem věcí, Chytrými auty, máme také Chytré silnice, Chytré veřejné osvětlení , může zaměřit člověka, dav … Co když bydlíte mezi těmi pojítky? Co když paprsek, světelná kulka jde přes Vaši zahradu, Váš balkón, na kterým si hrají Vaše děti??? PRO NAŠE DĚTI https://stop5g.cz/ieee-802-11ay-60-ghz-u-vas-doma-dychaci-problemy-trenovani-mmvln-v-interakci-s-vasi-mysli-kdo-ovlada-vase-telo/

Charakterizace (ne)smrticích účinků na člověka se tak stala oblastí zájmu vědeckého výzkumu programu Smrtonosné zbraně. Výkonný agent ministerstva obrany US pro tyto neletální zbraně zřídil organizace a procesy, které usnadňují výzkum efektů, přezkum a použití.

Fakta o (Ne)smrtících Účincích na Lidské Bytosti

David Icke – 5G je zbraň – Skryté vojenské využití technologie 5G – Skrytá pravda

Program Analýzy Modelování Lidských Účinků – Human Effects Modeling Analysis Program, 2019

 • Přes experimenty vědci vytvářejí data o množství neletálních podnětů nezbytných k tomu, aby byla účinná, smrtelná nebo s minimalizujím rizikem významného poškození člověka. To zahrnuje vývoj několika křivek závislosti reakce na dávce. Vědci pak tyto informace použijí k vývoji nebo vylepšování modelů lidských účinků. Vědci mohou také ověřit modely HEMAP, aby se zajistilo, že komponenty generují přesné předpovědi.
 • Budoucí plány HEMAP zahrnují rozšíření tupých nárazových, zvukových a tepelných modelů poškození, jakož i vývoj nových prediktivních modelů pro lidskou elektromagnetickou neschopnost a reakci na chování. Další budoucí oblast zaměření HEMAP je navrhování a vývoj lidských náhradních cílů, které mohou pomoci shromažďovat relevantní údaje o lidských účincích a pomáhat při testování a hodnocení činností pro vývoj (ne)smrtících zbraní.
 • Tato technologie se může napojit na Big Data a zneužitou AI jako proxy. Nástroje HEMAP mohou být použity k podpoře různých zbraňovým programů, které umožňují komplexní hodnocení lidských účinků široké škály podnětů.
Právě teď! Ruské systémy Murmansk BN a Krasucha jsou připraveny pokrýt celou Evropu

Aktivní Technologie Odmítnutí – Active Denial Technology 2016

Technologie Aktivního Odmítnutí produkují soustředěný paprsek zaměřené energie, který poskytuje jednotkám (ne)smrtící možnost zastavit, odrazit a odvrátit podezřelé jedince. Technologie Active Denial Technology využívá vysokofrekvenční milimetrové vlny o frekvenci až 95 gigahertzů. Energie zaměřená na milimetrovou vlnu, která se pohybuje rychlostí světla, zabírá předmět a proniká kůží do hloubky pouze asi 0,4mm nebo ekvivalentu tří listů papíru. Paprsek produkuje netolerovatelný pocit zahřívání, což nutí cílového jedince k instinktivnímu pohybu. Pocit okamžitě ustane, když jednotlivec je mimo paprsek nebo když obsluha paprsek vypne. Technologie Active Denial Technology může být použita pro útočné mise a mise ochrany. Aplikace zahrnují kontrolu davu, ochranu hlídek a konvojů, zabezpečení obvodu a další obranné a útočné operace z pevných i mobilních platforem.Tyto energetické zbraně využívající technologii Active Denial Technology mají potenciál zajistit různé účinky na dálku až do dosahu ručních palných zbraní, čímž poskytují vojenským silám další čas a prostor pro posouzení úmyslu potenciálních protivníků.

Distribuované Zvukové a Světelné Pole – Distributed Sound and Light Array, 2016

 • Funkce pro přivolání a varování. DSLA používá kombinované efekty dvou integrovaných senzorických stimulátorů:
  • distribuované, vysoce výkonné, fázované akustické pole
  • distribuované, vysoce výkonné, koherentní (laserové) / nekoherentní (jasné bílé světlo) optické pole.
 • Světelné pole DSLA přitahuje pozornost cíle, zatímco zvukové pole poskytuje konkrétní pokyny k cíli. V noci může DSLA vážně zhoršit schopnost jedince provádět nebezpečné úkoly. Podobně může DSLA poskytnout další možnosti eskalace síly tím, že pomáhá při odklizení jednotlivců z dané oblasti, řízení davů.
 • DSLA se skládá ze tří hlavních částí: integrovaná kamera, zařízení zvukového pole a zařízení světelného pole. Integrovaná kamera ukazuje operátorovi, kam jsou paprsky světelného a zvukového pole nasměrovány, a umožňuje obsluze zaměřit paprsky na přibližující se vozidlo, plavidlo nebo jednotlivce.
 • Paprsek zvukového pole je vyzařován akustickým projektorem Target High-Output Responder-16S, který je elektronicky řízen, aby jej obsluha mohla zaměřit na cíl pohodlně pomocí joysticku. Operátor může měnit velikost zvukového paprsku od vysoce zaostřeného po velmi široký nebo „rozprostřený“ vzor. Protože paprsek je vysoce směrový, koncentruje nízkofrekvenční akustickou energii a umožňuje zvuku proniknout do vozidel, plavidel a budov, a to i za přítomnosti vysokého hluku pozadí.
 • Zařízení pole se skládá ze zeleného laserového disruptoru a jasného bílého světla. Laserový disruptorový paprsek je schopen nepřetržitého a pulzujícího režimu provozu a je doplněn dvěma typy jasných bílých světel: dvěma světly s rozšířeným vyhledáváním a dvěma bodovými světly. Jasná bílá světla jsou umístěna na obou stranách projekční čočky laserového disruptoru.

Vylepšený Granát s Třeskem – MK 20 MOD 0 Improved Flash Bang Grenade, 2016

 • MK 20 pracuje tak, že iniciuje a vypouští užitečný obsah kovového prášku, který reaguje s kyslíkem ve vzduchu, čímž vytváří jasný, delší trvání záblesku a třesku. Cílem je dočasně potlačit i několik cílů součastně. Granát se používá jako nástroj proti pohybujícím lidem, odepření přístupu a potlačování jednotlivců v porušování a / nebo v jiných (ne)smrtících operacích.

Non-Lethal Human Effects Fact Sheet, Non-Lethal Optical Distracters, 2016

 • (Ne)smrtící optické rozptylovače jsou viditelná laserová zařízení, která mají (reverzibilní) optické účinky na lidské cíle. Co se stane, když vás laser zasáhne do očí? Oslepnete. Tyto typy laserových zařízení používají vysoce směrovou optickou energii k podpoře několika neletálních schopností, včetně:
  • Dočasně ochromit vizuální smysl protivníka vysíláním důvěryhodného zdroje oslnění
  • Poskytování jednoznačného, neverbálního varování
  • Poskytnutí lidem příležitost objasnit záměr = vzdej se nebo budeš …

5G: Elektro-stres a Kortizol

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP