Studie Divoké Zvěře, Hmyzu: Telefony a Mizející Ptáci

STOP5G.CZ - Zastavme 5G projekt na Zemi a ve Vesmíru - Pravda Vítězí

Vědci varují před „ekologickým Armageddonem“ poté, co studie ukazuje, že počet hmyzu klesl o 75%

Počet létajícího hmyzů za posledních 25 let klesl o 75 procent. Podle studie, která naznačuje, že se blížíme k „ekologickému Armageddonu“.

Důsledky pro lidstvo jsou hluboké, přičemž hmyz poskytuje zásadní roli pro život na Zemi jako opylovače rostlin a kořisti pro větší zvířata.

Přestože se jednalo o známé druhy, jako jsou včely a motýli vědci byli šokováni poklesem počtu v přírodních rezervacích v Německu.

CNN – Zpráva o kolapsu včelích kolonií a mobilní telefony – 30. června 2010

Vrabci zmizeli

  •     Vrabci zmizeli úplně z měst alespoň před čtyřmi lety v Británii, protože mobilní telefony narostly v oblibě. Mobilní telefony třetí generace (3G) byly představeny v roce 2003 a do konce roku 2005 bylo ve Velké Británii více než 65 milionů uživatelů, více telefonů než lidí (ISIS 2007)
  •     Vědci z Výzkumného ústavu pro přírodu a lesy v Bruselu v Belgii předložili první důkaz, že základnové stanice mobilních telefonů, telekomunikační věže ovlivňují reprodukční chování divokých vrabců.
  • Mobilní telefony jsou také příčinou masivního kolapsu včelstev po celých Spojených státech a Evropě.
  • Méně domácích vrabčích samců bylo pozorováno v místech s relativně vysokými silami elektrického pole stanic GSM (ISIS 2007)
Bezdrátová Technologie Zabijí Stromy, Ptáky, Žáby, Celý biologický Život

Čáp bílý, mladí ptáci zemřeli

  •     Alfonso Balmori, biolog ochrany přírody ve Valladolidu ve Španělsku, oznámil podstatně nižší počty mláďat čápa bílého (Ciconia ciconia) v hnízdech v blízkosti vysílačů mobilních telefonů ve srovnání s hnízdy vzdálenějšími. (ISIS 2007)
  •     Balmori také zjistil rozdíl v tom, jak se ptáci chovali v blízkosti telefonních antén. Mladí ptáci zemřeli a ptačí páry často bojovaly při stavbě svých hnízd. Tyčinky padly na zem a pár neuspěl. Některá hnízda nebyla nikdy dokončena a čápi zůstali pasivně před anténami. (ISIS 2007)
5G Zdravotni Rizika – Dr. Barrie Trower

Miliony ptáků zemřelo

  •     Pozorování v městských vrabcích a populaci bílého čápa vedou k jasnému stanovisku, že mikrovlnné záření interferuje s reprodukčním zařízením a vede k vymření.
  •     Několik miliónů ptáků 230 druhů zemře každý rok z kolizí s telekomunikačními stožáry ve Spojených státech během migrace. Nehody se dějí hlavně v noci, v mlze nebo špatném počasí, kdy ptáci mohou používat magnetické pole země pro navigaci a mohou být vážně dezorientováni mikrovlnným zářením z telekomunikačních stožárů. (ISIS 2007)
  •     Nakonec kuřecí embrya vystavená mikrovlnnému záření z mobilních telefonů ukázala jak deformitu, tak mortalitu. ( zdroj )

Proč existuje diskuse obklopující 5G síť?

Stovky ptáků spadlo z nebe v nizozemském Haagu během 5G experimentu

V říjnu 2018 stovky ptáků v parku v Nizozemsk0m Haagu najednou začaly padat ze stromů a umírat během 5G experimentu.

Během testu 5G v Nizozemsku padlo z nebe stovky ptáků

Zpočátku ptáci uhynuli v malém počtu během první vlny experimentů. Ale když najednou uhynulo dalších 150 ptáků a současně spadli do veřejného parku, lidé si toho začali všímat a zkoumat.

V Haagubylo testováno vysokofrekvenční záření se špičkovou frekvencí 7,40 GigaHertzů.

Bylo také hlášeno, že nedaleké kachny, které plavaly, začaly podivně reagovat a souběžně stavěly své hlavy pod vodu aby unikly záření, zatímco ostatní odletěly pryč.

Korporacím bylo dovoleno zavádět Biologicky Neotestovanou 5G Technologii

5G je velmi reálné nebezpečí varuje lékař Joel M. Moskowitz, který je profesorem veřejného zdraví na Kalifornské univerzitě. Vývoj mobilní technologie 5G nebo páté generace představuje masivní experiment na zdraví všech druhů, uvedl Moskowitz.

Mravenci kroužící kolem Chytrých Hodinek – Jak záření vašeho počítadla kroků vám může ublížit

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP