5G Používá stejné Frekvence jako Vojenská Zbraň Způsobující Bolest

5G is The Killing Grid

Co má společná 5G síť a smrtící zbraně pro rozhánění davu nebo DEW zbraňové systémy vyvinuté armádou? – Fungují na stejných frekvencích.

Ministerstvo obrany vyvinulo zbraň na ovládání davu, zařízení zvané jako Active Denial System (ADS). ADS pracuje tak, že střílí vysoko výkonný paprsek s vlnovými délkami až 95 GHz na cíl, člověka, dav – to jsou milimetrové zbraňové systémy. Každý, kdo se chytí do paprsku, bude mít pocit, že jemu, jí hoří kůže, že jeho vnitřní orgány jsou v plamenech. Čim déle, tím víc energie, tím víc zdravotních rizik až případná smrt. Po vypálení se paprsek zastaví nebo je možno načasovat paprsek za kolik sekund, minut se má vypnout. Tato zbraň pracuje na frekvencích až 95GHz a 5G bude pracovat na stejných frekvencích.

Tajné projekty , Psychotronické Elektronické Zbraně – české titulky

Eletromagneticky paprsek je stará (ne)smrtelná zbraň pro armádu
Tato Americká Zbraň může porazit celou Armádu, (aniž by) zabila všechny – Pokročilý Systém Odepření / This US Weapon Can Defeat an Entire Army (without) killing Anyone Advanced Denial System

Přestože technické standardy pro další generaci mobilních rádiových služeb stále nejsou dokončené, EU, USA, Čína a další země jsou i nadále odhodlané vést fungující komerční síť jako první. Projednávají se tři škály spekter: 600-700 MHz, 3-5 GHz, 20-100 GHz.

Vojenský Expert Mark Steel a 5G
Směrovaná energie proniká předmětem - tato americká zbraň může porazit celou armádu - pokročilý systém odepření
Směrovaná Energie proniká předmětem – tato Americká Zbraň může Porazit celou Armádu – Pokročilý Systém Odepření
David Icke – 5G je zbraň – Skryté vojenské využití technologie 5G – Skrytá pravda
ZLO 5G TECHNOLOGIE – David Icke | London Real / THE EVIL OF 5G TECHNOLOGY – David Icke | London Real
5G frekvenční pásmo až 95 GHz
5G frekvenční pásmo až 95 GHz
Obrázek je z webu Českého telekomunikačního úřadu. https://spektrum.ctu.cz ČTU chce provozovat širokopásmový přenos dat na 60 GHz, přičemž je známo, že kyslík při 60 GHz, nemůže přijmout Vaše tělo. Co se s Vámi stane, když nemůžete dýchat? https://stop5g.cz/5g-60-ghz-absorpce-kysliku-vy-a-coronavirus/

Milimetrové vlny jsou využívány americkou armádou v dělových rozptylovacích zbraních nazvaných Active Denial Systems. Dr. Paul Ben-Ishai poukázal na výzkum, který zadala americká armáda, aby zjistil, proč lidé utekli, když se jich paprsek dotkl. “Pokud máte smůlu, že tam budete stát, když vás 5G zasáhne, budete se cítit, jako by jste byl v plamenech.” Americké ministerstvo obrany vysvětluje: “Pocit se rozptýlí, když člověk vyskočí z paprsku. Pocit je natolik intenzivní, že způsobí téměř okamžité reflexní působení cíle k útěku z paprsku.” Tato technologie může vyvolat dlouhodobé zdravotní rizika.

Co na to Český TelekomUNiKační Úřad v ČR?

Český Telekomunikační Úřad chce provozovat širokopásmový přenos dat v pásmech 2,4 GHz až 66 GHz (dále jen „VO-R/12“). To je na trestní oznámení (5G – Karlovy Vary, Kolín, Karvina – Český Telekominační Úřad).

Více info o 60 GHz síti, produktech na https://www.60ghz-wireless.com/60ghz-technology/60ghz-technology-v-band-carrier-class-radios-for-p2p-p2mp-wireless-networks/
Trestní Oznámení
Napište trestní oznámení, pro více informaci kontaktujte info@stop5g.cz nebo https://stop5g.cz/akce-5g-mezinarodni-prirucka-pro-zasilani-oznameni-o-odpovednosti-svym-volenym-zastupcum/ nebo napište poslanci na fb https://stop5g.cz/seznam-poslancu-na-fb-prosim-napiste-poslanci-na-fb-o-nebezpeci-5g/ Děkujeme za pomoc.
Demontujte 5G antény
Laserově Vyvinutá Atmosférická čočka (LDAL) – Profesor Nick Colosimo vysvětluje

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP