5G je jak Mikrovlnka

5G záření! Věže mobilních telefonů emitují vysokofrekvenční mikrovlnné záření, studie spojují tyto expozice s rakovinou a mnoha dalšími nemocemi.

STOP 5G záření! Věže mobilních telefonů emitují vysokofrekvenční mikrovlnné záření, studie spojují tyto expozice s rakovinou a mnoha dalšími nemocemi.

Tepelná úprava pokrmu je v mikrovlnné troubě prováděna za pomoci elektromagnetického záření obvykle s frekvencí 2,45 GHz tj. vlnovou délkou 12,24 centimetrů. Toto mikrovlnné záření je v pokrmu schopno rozkmitat částice, zejména molekulyvody, stejně jako při „klasických“ způsobech šíření tepla. Přitom mikrovlny pronikají dovnitř pokrmu, a tím dochází k relativně velmi rychlému zahřátí celku. Mikrovlnné záření je generováno pomocí magnetronu a vyzařováno do ohřívacího prostoru. (Source: wikipedia . mikrovlná trouba )

Stop5G.cz - Frekvence 3G/4G 1-2GHz; 5G 1-70 GHZ Mikrovlnka
Stop5G.cz – Frekvence 3G/4G 1-2GHz; 5G 1-70 GHz Mikrovlnka

Mikrovlny jsou speciálně navrženy tak, aby ohřívaly molekuly vody velmi rychle. Toto může skončit ohříváním vody rychleji než se může proměnit voda v páru. Tím se voda stává přehřátou. Bubliny vodní páry pak mohou rychle vzniknout, když je voda stržena, když je šálek vyjmut z mikrovlnné trouby. Díky tomu se vaří, zdá se, že „vybuchne“, protože všechny páry se náhle uvolní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *