5G je Horší než Mikrovlnka

5G záření! Věže mobilních telefonů emitují vysokofrekvenční mikrovlnné záření, studie spojují tyto expozice s rakovinou a mnoha dalšími nemocemi.

STOP 5G Radiace! Věže mobilních telefonů emitují vysokofrekvenční mikrovlnné záření, studie spojují tyto expozice s rakovinou a mnoha dalšími nemocemi.

Tepelná úprava pokrmu je v mikrovlnné troubě prováděna za pomoci elektromagnetického záření obvykle s frekvencí 2,45 GHz tj. vlnovou délkou 12,24 centimetrů. Toto mikrovlnné záření je v pokrmu schopno rozkmitat částice, zejména molekuly vody, stejně jako při „klasických“ způsobech šíření tepla. Přitom mikrovlny pronikají dovnitř pokrmu, a tím dochází k relativně velmi rychlému zahřátí celku. Mikrovlnné záření je generováno pomocí magnetronu a vyzařováno do ohřívacího prostoru. (Source: wikipedia . mikrovlnná trouba)

Stop5G.cz - Frekvence 3G/4G 1-2GHz; 5G 1-70 GHZ Mikrovlnka. co na to ČR...
Stop5G.cz – Frekvence 3G/4G 1-2GHz; 5G 1-70 GHz Mikrovlnka

Mikrovlny jsou speciálně navrženy tak, aby ohřívaly molekuly vody velmi rychle. Toto může skončit ohříváním vody rychleji než se může proměnit voda v páru. Tím se voda stává přehřátou. Bubliny vodní páry pak mohou rychle vzniknout, když je voda stržena, když je šálek vyjmut z mikrovlnné trouby. Díky tomu se vaří, zdá se, že „vybuchne“, protože všechny páry se náhle uvolní. A co se stane s člověkem když kolem něho bude všude mikrovlnná radiace???

Vliv Wi-Fi na rostliny, stromy během 69 hodin …

5G je zbraň. Vybraná armádou (se slovenskými titulky)!!!

5G je zbraň stejně jako mikrovlnné zbraně co používaná armáda k rozptýlení davu. Lidé dostanou pocit, že jejich kůže, vnitřní orgány je v ohni, že jim hoří tělo a jsou zde i následné zdravotní rizika. Lidské tělo včetně kůže je anténa, která interaguje s frekvencemi a přijímá a přenáší informace. DNA dokáže přijímat velmi velký rozsah frekvencí! DNA vědci vědí, že DNA je fraktální anténa stejně jako 5G anténa, DNA je přijímačem přenosu informací a my jsme elektromagnetické organické vysílače a přijímače informací.

David Icke – 5G je zbraň – Skryté vojenské využití technologie 5G – Skrytá pravda

Co dělá železo co je v krevních destičkách, když je vystaveno EMF?

Železo v našich tělech se stane dočasným magnetem. To vyvolá, že se krevní destičky k sobě začnou přitahovat a tím dochází k mnoha zdravotním problémům. Krev neproudí jak by měla a vznikají zahuštění v těle, které třeba vedou k mozkové a srdeční příhodě.

Když je naše elektromagnetické pole nevyvážené, máme zdravotní a psychické problémy.

Dr. Paul Heroux M.D. svědčí v Michiganu o legislativě pro malé mobilní věže 5G

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP