Člen Personálu OSN: 5G je Válka Proti Lidskosti

Zlomové: Člen personálu OSN říká, že 5G je válka proti lidstvu

Prvních osm měsíců druhé světové války bylo bez boje a nazývalo se falešná válka (Phoney War). Použití milimetrových vln jako technologie páté generace nebo bezdrátové komunikace 5G je falešná válka jiného druhu.

Tato falešná válka je také tichá, ale tentokrát střely už byly vystřeleny – ve formě laserových paprsků elektromagnetického záření (EMR) z bank tisíců drobných antén [1] – a téměř nikdo o této palbě neví, chová se  tiše a způsobuje vážně a nenapravitelně zraněni.

V první řadě je pravděpodobné, že 5G učiní lidi Elektro-HyperSenzitivními (EHS). [2] Možná to bylo sezení před dvěma velkými počítačovými obrazovkami po mnoho z 18 let v OSN, co paní Claire učinilo EHS. Když Úřad OSN ve Vídni instaloval výkonné přístupové body k WiFi a mobilních telefonů, které mají sloužit velkým veřejným prostorům – v úzkých, zděných chodbách v celém vídeňském mezinárodním centru v prosinci 2015, paní Claire byla nemocná nepřetržitě sedm měsíců.

5G Chytrá Síť – o Vás Bez Vás … Internet lidi a věcí …

Dva a půl roku se paní Claier snažila upozornit odborový svaz, administrativu a lékařskou službu OSN na ohrožení zdraví zaměstnanců EMR v OSN z těchto přístupových míst, ale byla ignorována. Proto v květnu 2018 tuto otázku vzala na generálního tajemníka OSN Antonia Guterresa.

5G Domina Začínají Padat
5G Domina Začínají Padat / 5G: The Dominoes Are Starting to Fall

Pan Guterresa je fyzik a elektrotechnik, který přednášel o telekomunikačních signálech od počátku své kariéry. Pan Guterresa tvrdil, že o mikrovlnné radiaci nic nevěděl. Zavázal se, že požádá Světovou zdravotnickou organizaci, aby se na to podívala, ale o sedm měsíců později zůstávají tyto veřejné přístupové body na místě. Na další e-maily paní Claire, na které navázala, neobdržela žádné odpovědi.

V důsledku toho Claire uvítala příležitost spojit se s úsilím o zveřejnění mezinárodní výzvy k zastavení 5G na Zemi a ve vesmíru, protože jen velmi málo lidí pochopilo nebezpečí EMR . Zkušenost Claire jako redaktorky by mohla pomoci zajistit, že nová 5G výzva, včetně otázky záblesku 5G z vesmíru, bude jasná, úplná, vysvětlující a přístupná pro širokou veřejnost. Mezinárodní odvolání k zastavení 5G na Zemi a ve vesmíru je plně odkazováno, citováno přes sto vědeckých  prací z desítky tisíců biologických účinků EMR publikováno za posledních 80 roků.

Když paní Claire strávila několik let úpravou dokumentů OSN zabývajících se vesmírem, zjistila, že vesmír je geopoliticky zpochybňován a jakákoli nepříznivá událost vojenského satelitu může způsobit katastrofickou reakci. [4]

WHO podvod, který nás stojí Zemi. Jste připraveni se rozloučit?

Vesmírné právo je tak nedostatečné – jen jedním příkladem je složitost zákona o odpovědnosti za vesmír [5], [6] – že bychom mohli skutečně nazývat Zemi obíhající kolem nového Divokého západu. Čína způsobila mezinárodní zděšení v roce 2007, kdy demonstrovala anti-satelitní zbraň tím, když zničila svůj vlastní satelit. Vesmírné úlomky jsou hlavním zájmem mezi národy, které se chovají ve vesmíru, s takzvaným Kesslerovým syndromem, který představuje kaskádu vesmírných úlomků, které by mohly způsobit, že se oběžné dráhy Země stanou nepoužitelnými po tisíc let. [7] Vyvolává 20 000+ komerčních 5G satelitů za takových okolností v vás racionalitu?

‘Smash-your-mobile-phone” campaign, reaction to telemóveis, Conan Osiris, Portugal (video) & UN Staff Member calls out 5G Is War on Humanity

Paní Claire bydlí v Rakousku, kde je náhle zavádí 5G. V průběhu posledních pěti týdnů bylo pre-5G oficiálně vyhlášeno na vídeňském letišti a 5G na Rathausplatz (2018), hlavním náměstí ve Vídni, které láká desítky tisíc návštěvníků na vánoční trhy každý prosinec a kluziště každý leden, které jsou zvláštní speciálně pro děti. Spolu s ptáky a hmyzem,jsou děti nejzranitelnější a to kvůli jejim malým tělům.

Přátelé a známí a jejich děti z Vídni již hlásí klasické příznaky otravy EMR: [9] krvácení z nosu, bolesti hlavy, bolesti očí, bolesti na hrudi, nevolnost, únava, zvracení, tinnitus, závratě, příznaky podobné chřipce a srdeční bolest. Také hlásí těsný pás kolem hlavy; tlak na horní části hlavy; krátké, bodavé bolesti kolem těla; a bzučení vnitřních orgánů. Jiné biologické účinky, jako jsou tumory a demence, se obvykle projevují déle, ale v případě 5G, které nikdy nebyly testovány na zdraví nebo bezpečnost, kdo ví?

Může nošení Vašeho mobilní telefonu Vás udělat nemocným?

Během tří týdnů jedna přítelkyně Claire uprchla z Rakouska, kde žila 30 let. Každý člověk prožívá EMR odlišně. Pro ni to bylo extrémní mučení, takže jsme s ní strávili poslední dvě noci v Rakousku spící v lese. Zajímavé je, že když projížděla jižním Německem, trpěla mučením ještě horším než v Rakousku, zatímco v severním Německu neměla vůbec žádné příznaky a cítila se naprosto normálně, což svědčí o tom, že tam nebylo dosud žádné 5G.

Neexistují žádné zákonné limity pro expozici EMR. Pohodlně pro telekomunikační průmysl existují pouze právně nevynutitelné pokyny, jako jsou směrnice, které byly vytvořeny velkoryse pojmenovanou Mezinárodní komisí pro ochranu před neionizujícím zářením, která se jeví jako Čaroděj ze země Oz.

Zaměstnanci úřadů OSN sídlících ve Vídni mají problém. Stěžují na stále větší nemocnost, únavu, bolesti hlavy a hledají pomoc u nejvyšších představitelů OSN, dokonce u samotného generálního tajemníka OSN Antonia Guterrese a požadují odstranění instalací na střeše vídeňské budovy OSN, které zde jsou od roku 2015. Viz interpelace Claire Edwardsové na YouTube a odpověď generálního tajemníka, který dělá, jako že nerozumí, o co jde. Velmi zajímavá interpelace, posuďte sami:

MEZINÁRODNÍ ODVOLÁNÍ
Zastavte 5G na Zemi a ve vesmíru

Ke dni 7. června 2019 podepsalo toto odvolání 100 091 signatářů z nejméně 187 zemí.

Čas jednat proti 5G | Claire Edwards promluvila ve Stockholmské události proti 5G | 4. května 2019 / Time to act on 5G | Claire Edwards speaking at Stockholm Anti-5G rally | May 4, 2019 #Stop5G

4. května 2019 se opět konala manifestace proti 5G v „Sergels Torg“, stejně jako loni 14. dubna 2018. Byli pozváni noví odborníci, kteří jsou dnes představeni v první části. https: //www.youtube.com/watch? v = XrCLq … Mnoho odborníků souhlasí s tím, že díky 5G jsou lidé neplodní, horší než WIFI a 4G, kteří jsou zodpovědní za mnoho bezdětných manželství. V pěti generacích se homo sapiens nemůže množit, dokud nezastavíme 5G šílenství, 5G je také vysoce karcinogenní. I umělá inteligence jako proxy je spojena s 5G s velkým rizikem, že převezmou naše životy a staneme se jejich loutkami. Skutečnost, že hmyz vymírá extrémně, je také přičítána záření z technologie mobilních telefonů a bezdrátového internetu. Jako morčata nás zneužívají temné a temné síly. To se nesmí stát! To nesmí být dovoleno! Sliby výhod mají být právě to, sliby. Vlády jsou dokonce hrdí na to, že jsou na čele šíření 5G, ale jedná se o rasu do propasti. Člen personálu OSN: 5G je válka proti lidskosti https: //www.youtube.com/watch? V = Ni2NS … „Smash-your-mobile-phone“ https://www.youtube.com/watch?v = dn97m … https://www.youtube.com/watch?v=yATs5.
Nad majestátností (Above Majectic)

Následuj nás / Follow us

Jeden komentář u “Člen Personálu OSN: 5G je Válka Proti Lidskosti”

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP