STOP 5G Aliance – EMF Portál, videa

Internetová informační platforma EMF-portál Univerzity RWTH Aachen shrnuje systematicky vědecká data o účincích elektromagnetických polí (EMF). Všechny informace jsou k dispozici v angličtině a němčině. Jádrem portálu EMF-Portal je rozsáhlá databáze literatury se soupisem 28 519 publikací a 6 366 shrnutí jednotlivých vědeckých studií o účincích elektromagnetických polí.

Hecht, Karle. Zdravotní důsledky dlouhodobých expozic Electrosmogu 2016. Brožura 6 série brožur Kompetenční iniciativy pro ochranu lidstva, životního prostředí a demokracie. (přístupné 11. února 2018) (Riziko 5G: Vědecká Perspektiva)

Hecht, Karle. Zdravotní důsledky dlouhodobých expozic Electrosmogu 2016. Brožura 6 série brožur Kompetenční iniciativy pro ochranu lidstva, životního prostředí a demokracie. (přístupné 11. února 2018)Hecht zhodnotil 60 různých studií profesních expozic, které byly provedeny v letech 1960 až 1990 v Sovětském svazu a ve východním Německu. Jednalo se o pracovní expoziční studie více než 3500 lidí, kteří byli vystaveni elektromagnetickým elektromagnetickým vlnám s intenzitou menší než 1/1 000 našich bezpečnostních pokynů. Tyto studie zjistily, že tyto EMF vyvolaly neuropsychiatrické účinky podobné těm, které byly nalezeny v mnohem novějších studiich, jakož i účinky na srdce. Neuropsychiatrické nálezy ani srdeční nálezy však nebyly jedinečné. Bylo zjištěno, že podobné neuropsychiatrické účinky jsou způsobeny expozicemi EMF s nízkou intenzitou. Srdeční účinky byly také nalezeny u lidí podobné těm, které našel Hecht.

Portál EMF je projektem pracovní skupiny Institutu ambulantní kliniky pracovního lékařství Univerzitní nemocnice RWTH Aachen .

Další informace o cílech portálu EMF… nebo česky s pomocí google, děkujeme

STOP 5G Videa

VELKÉ BEZDRÁTOVÉ PŘiZNÁNÍ: Nejsou žádné studie, které by ukázaly bezpečnost 5G !!! – 7. února 2019

Americký senátor Blumenthal udělil telekomunikačnímu průmyslu velkou ránu tím, že definitivně řekl, že nebyly provedeny žádné studie bezpečnosti. Od té doby špatné zprávy na 5G stále přicházejí. Nejméně 21 amerických měst prošlo nařízeními omezujícími instalaci „malých antén“ a mnoho z měst účtuje poplatky za recertifikaci, aby to bylo pro bezdrátový průmysl nerentabilní.
Maurizio Martucci Presenta l’Alleanza Europea Stop5G a Mendrisio il 29.06.2019
More Videos – la nascita dell’Alleanza Europea Stop 5G
Quello che non fa il Ministero della Salute lo farà il il Comune di Trento: cofinanzierà uno studio sugli effetti del 5G. E’ La prima volta in Italia! NOTIZIA ESCLUSIVA OASI SANA
Video informácia o škodlivosti vysokofrekvenčného elektrosmogu. Bežne si neuvedomujete jeho nebezpečie, ale v skutočnosti je už všadeprítomný a devastačný na naše zdravie. Pozrite si pár informácii o jeho prítomnosti meracim prístrojom.

Elektrosmog v našom živote nebo Elektrosmog domácej siete
Telekomunikační pracovníci strhávají 5G věže – Seniorský vedoucí Telekomunikační pracovník John Patterson s 33 letou prací v telekomunikacích zničil tankem 8 5G věží.
Lidé zevnitř telekomunikačního průmyslu se Vám snaží říct, jak nebezpečné jsou tyto smrtící věže.
Telekomunikační pracovníci strhávají tyto věže smrti. Říkají, že hoří jak vánoční stromeček. Víte velké vodní pistole a římské svíce. Izolace se chová jako akcelerátor.
Vědci hovoří o škodách způsobených elektromagnetickým zářením (wifi – 5G) – italský, anglicky

Italská aliance Stop 5G obnovuje žádost o moratorium na 5G pro celé území státu po prohlášení magistratury, potvrzující souvislost mezi radiofrekvencemi a rakovinou, což je nebezpečí, o němž se již zmínili vědci ústavu Ramazzini a lékaři ISDE Itálie na posledním slyšení ve Výboru pro dopravu, poštu a telekomunikace, kteří svou žádost vyjádřili, mimo jiné, na základě aktualizace klasifikace radiologické karcinogeneze Mezinárodní agenturou pro výzkum rakoviny.
Elektromagnetické záření (EMF): grilování za podpory státu
Člen personálu OSN: 5G je válka proti lidskosti / UN Staff Member: 5G Is War on Humanity

Zaměstnanci úřadů OSN sídlících ve Vídni mají problém. Stěžují na stále větší nemocnost, únavu, bolesti hlavy a hledají pomoc u nejvyšších představitelů OSN, dokonce u samotného generálního tajemníka OSN Antonia Guterrese a požadují odstranění instalací na střeše vídeňské budovy OSN, které zde jsou od roku 2015. Viz interpelace Claire Edwardsové na YouTube a odpověď generálního tajemníka, který dělá, jako že nerozumí, o co jde.
https://www.youtube.com/watch?v=WBpZFqR6Qzk
Musíte vidět – 5G APOCALYPSE – Událost zániku / You Must See – 5G APOCALYPSE – THE EXTINCTION EVENT
Veterán doktorské mediciný (21 let praxe) – Kapky bombardování O Nebezpečí 5G Technologií – Na soudním 5G slyšení / Veteran MD Drops Bombshell About 5G Technology Dangers At 5G Hearing

Paní doktorka vysvětluje, proč by 5G nemělo být spuštěno, a take vztah mezi vystavením mikrovlnnému záření a cukrem v krvi, cukrovkou, srdečním selháním a rakovinou. Dr. Goldberg je certifikovaná interní lékařka s více jak dvacetiletou zkušeností. Paní doktorka je učitelkou na velkém počtu lékařských škol a výzkumným pracovníkem se zájmem a s rozsáhlými znalostmi, které přesahují vědu o expozicí EMF a jeho vlivu na zdraví.
Elektromagnetický impuls EMP | Vše, co potřebujete vědět – Electromagnetic Pulse EMP | Everything You Need to Know
Detektory EMF: 5 rychlých faktů – EMF Detectors: 5 Fast Facts

STOP 5G měří nebezpečná místa ve městech. Jste, spíte v nebezpečné zóně? Kde střílý světelné kulky? Vhodné pro všechny RF – 2G, 3G, 4G, WiFi 2,4 GHz, WiFi 5 GHz, MIkrovlnky, wireless zařízení a pro elektromagneticky smog. TRIFIELD TF2 měřič elektrosmogu, gaussmeter, ochrana před elektrosmogem. https://www.tlakovakanalizace.cz/…/trifield-tf2-meric-elek…/ #STOP5G #CzechRepublic
Dr. Martin Pall do NIH: “5G Rollout je naprosto šílený.” – Dr. Martin Pall To The NIH: “The 5G Rollout Is Absolutely Insane.”

Instalace 5G je naprosto šílená a dělat ji bez jediného biologického testu bezpečnosti musí být o té nejhloupější myšlence, jakou kdokoliv kdo v historii světa mel.
Dr. Martin Pall
Vědci varují před účinky 5G na zdraví: Washington DC rada 5G – Scientists Warn of Health Effects: Washington DC Council 5G Small Cell Roundtable
5G Wireless: Nebezpečný „Experiment na lidstvo“ – 5G Wireless: A Dangerous ‘Experiment on Humanity’

5G je síť, která zabijí, 5G ekonomiku nezvýší, 5G ji zdecimuje, zastav 5G.
WHO zakrývá to, co nás stojí Zemi / The WHO cover-up that is costing us the Earth

Bývalá ředitelka WHO dr. Gro Harlem Brundtland, vysoce kvalifikovaná lékařka a třikrát norská premiérka byla také ovlivněna EMF radiací a rezignovala z funkce Generalního Secretary WHO, protože EMF ovlivnilo její zdraví
Emf Portal
Emf Portal

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP