Nano-Žiletky ve Vakcíně a v Krvi – Dr. Andreas Noack – Lékaři jste Vrazi pokud Očkujete – Hydroxide Grafenu

Nano-Žiletky v Krvi – Hydroxid Grafenu – Dvě frekvenční Pásma Hydroxidu Grafenu

  • Jak vnitřně nevykrvácet?
  • Co inicializuje skládání Hydroxidu Grafenu v těle?
  • Jak přesně hydroxide grafenu souvisí s frekvencemi, jaké jsou frekvenční pásma a co dělají?
  • Na co se váže hydroxide grafenu, jak ho odbourat z těla, když není bio degradovatelný?
  • Jak se dá hydroxide grafenu rozložit, na co se váže?
Nano-Žiletky v Krvi – Hydroxid Grafenu – Dvě frekvenční Pásma Hydroxidu Grafenu

PŘEPIS VIDEA

Profesor Dr. Pablo Campra Objevil Hydroxid Grafenu v Krvi

Existuje profesor z univerzity v Almerii, Profesor Dr. Pablo Campra, Madrid. Studoval vakcíny na přítomnost oxidu grafenu pomocí mikro-Ramanovy spektroskopie. Je to studium frekvencí.

Dvě Frekvenční Pásma Hydroxidu Grafenu

Jsou tam frekvenční pásma. Dvě z těchto pásem jsou důležité: vidíte, že tam není žádný oxidu grafenu, ale spíž hydroxide grafenu.

Struktura Hydroxidu Grafenu

Rád bych vám vysvětlil, co tento hydroxide grafenu ve skutečnosti je. Jednovrstvý aktivní uhlík, má kruh C6. Toto našel ve všech vzorcích. Každý roh je atom uhlíku. Představte si, že je to v nanoměřítku. Rozdělím to, odsud tam, je to 50 nm dlouhé a má to asi 500 kvazi kruhů v řadě.

Tady nahoře máte hydroxyskupiny (OH) u normálního oxidu grafenu máte H vázaný dvojnou vazbou. a v hydroxidu grafenu máte OH skupiny

A to celé, za prvé elektrony jsou de-lokalizovány, elektrony jsou plně mobilní. Kus je 50 nm dlouhý, ale pouze 0,1 nm tlustý. Tyto konstrukce C6 jsou extrémně stabilní. Z toho se dají vyrobit brzdové destičky. Nejsou biologicky degradovatelné.

Nano Struktury lze nejlépe Popsat jako Žiletky

Tyto nano-struktury lze nejlépe popsat jako žiletky. Tyto žiletky se vstřikují do těla. Drobné žiletky v nanoměřítku. Tloušťka pouze jednoho atomu. Relativně široké a vysoké. Jsou to žiletky, biologicky nerozložitelné. Máte zde OH (hydroxy) skupiny, které mohou štěpit proton.

Když se proton odštěpí, získá negativní náboj rozprostřený po celém systému. Je to v podstatě kyselina. Díky zápornému náboji se dobře suspenduje ve vodě. Jedná se tedy o žiletky rovnoměrně rozprostřené v kapalině. V zásadě je to ruská ruleta. Na této ženě je to velmi jasně vidět. Řeže krevní cévy (https://stop5g.cz/berkeley-nano-radio-v-jedne-uhlikove-nanotrubicce-2007-lepsi-nez-mobil-samostavejici-mikrotubule-a-nanotrubicky-z-uhliku-a-z-grafenu-ovladani-lidi-a-vedomi/ ).

Nano Žiletky Rozříznou Vlásečnice, Cévy, Žily, Srdce

Krevní cévy mají epitel buňky jako jejich vnitřní výstelka. Epitel je extrémně hladký, jako zrcadlo.

A je rozřezán těmito žiletkami. To je to, co je tak nebezpečné. Pokud vstříknete vakcínu do žíly, žiletky budou cirkulovat v krvi a rozříznou epitel. Přeřízne vlásečnice, žíly, cévy …

Toxikologický Test z Petriho Misky Nenajde Nano-Žiletky

Jde také o toxikologický test. Tyto testy se provádějí v Petriho miskách a nemohou ani nic najít. Toto jsou nejostřejší struktury, které si lze představit, protože mají tloušťku pouze jedné atomové vrstvy. Je to obrovská molekula, která je extrémně ostrá.

Dr. Andreas Noack

Jsem specialista na aktivní uhlí. Ve své doktorské práci jsem konvertoval oxid grafenu na hydroxid grafenu. Přidal jsem se ke světové špičce výrobců „aktivního uhlí“. A rok jsem měl na starosti nové produkty s aktivním uhlím. Měli jsme nové produkty s aktivním uhlím v našem portfoliu. Koupili jsme malou společnost poblíž Newcastlu v Anglii. Měl jsem na starosti „nové uhlíkové produkty“, celoevropsky. Byl jsem v aplikačním průzkumu.

Toxikologové Neví o Nano Žiletkách

Často, když provedete pitvu, nic nenajdete. Toxikologové dělají své testy v Petriho miskách. Nedokážou si představit, že existují struktury, které mohou rozříznout krevní cévy. Jsou tam obrázky koagulované krve vytékající z nosu.

Čím rychleji krev Proudí, tím Silnější Poškození Nano Žiletkami

Lidé uvnitř vykrvácejí. Zejména vrcholoví sportovci, kteří padají mrtví, mají rychle proudící krev.

Čím rychleji krev proudí, tím silnější poškození těmito žiletkami. Když to jako chemik vstříknete do krve, víte, že jste vrah. Je to nový materiál, toxikologové si toho zatím nejsou vědomi.Najednou dává smysl, že oběti vypadají takto. A že vrcholový sportovec s vysokým krevním oběhem, zcela zdravý, náhle padl mrtvý. Vidíte, jak se lidé okamžitě hroutí po očkování v odpočívárně na zem a mají záchvat. Tito lidé měli smůlu v ruské ruletě. Je velmi pravděpodobné, že injekční stříkačkou byla zasažena žíla.

PROČ JSOU VE VAKCÍNĚ ŽILETKY?

Otázka, kterou musíte položit politikům a lékařům, Otázka, kterou by lékaři měli položit společnosti Pfizer, je: PROČ JSOU VE VAKCÍNĚ ŽILETKY?

Chtějí Očkovat Děti od 5 let

Teď chtějí vynutit očkování děti od 5 let. Tento chlap je Dr. Szekeres, prezident rakouské lékařské rady. [TV:] Ve Vídni je již možné, s „off-label“ propagací, k imunizaci dětí ve věku 5 až 11 let. Hezké slovo – “imunizovat”. Takže budeme mít očkovací mandát, ale není jasné, které věkové limity platí. Jakou věkovou hranici navrhujete? [Dr. Szekeres:] Vyhlásil bych očkovací mandát pro každého, kdo má nárok na očkování, tedy to co je schváleno evropským orgánem. V současnosti to znamená dospívající od 12 let. Očekáváme, že očkovací mandát pro děti od 5 let bude mít zelenou od evropských agentur V příštích několika dnech.

Vakcína je Off-label, Stát ani Výrobce nenese Zodpovědnost

Jak správně říkáte, současná vakcína je “off-label”… Off-label” znamená, že očkování není schváleno. Ale už to píchají. V tuto chvíli tomu můžete říkat pouze výstřel smrti. Po rozsáhlé konzultaci s pediatrem je to – Pediatr? Myslíte, že pediatr rozumí slovu „oxidu grafenu“? Existuje další rozhovor, kde říká, že si myslí, že je to z lékařského hlediska “dobré”. Násilně „očkovat“ obyvatelstvo. Důležitým pojmem ve vědě je disputace. Vědecká debata má byt řečena.

COVID jako Krycí Operace

Základy medicíny nebo farmacie je chemie.(biochemie je nosič vlnové informace – https://vlnovagenetika.cz) Tento lékař nemá o chemii ani ponětí. Přinášejí se (s vakcínami,frekvencemi) zcela nové látky, které příroda nezná. Všichni mluví o poslíčkovi mRNA, který má komplexní účinky. Teorie mRNA je relativně složitá co může udělat. Ale každý chemik chápe, co tento (hydroxid grafenu) dělá. Vidíte, že příběh mRNA je možná odklon (hydroxid grafenu má dvě frekvenční pásma, jak to souvisí s 5G, může se víc nebo míň sestavit hydroxid grafenu pomocí frekvencí?).

Hybridní Válka

Neumím si představit, že by mi někdo mohl dát, jakožto specialistovi na uhlík správné vysvětlení, proč jsou tyto uhlíkové žiletky ve vakcíně. Tohle je válka. Rozptylují nás pomocí messenger RNA. Ale lidé se z toho nemohou tak rychle zhroutit, hned po injekci. Děje se něco jiného. A tento efekt by měl být studován (https://stop5g.cz/berkeley-nano-radio-v-jedne-uhlikove-nanotrubicce-2007-lepsi-nez-mobil-samostavejici-mikrotubule-a-nanotrubicky-z-uhliku-a-z-grafenu-ovladani-lidi-a-vedomi/). Tvrdí, že je specialista. Rakouští lékaři zřejmě nemají chytřejšího chlapa, než je tento.

Je to lékař, který nerozumí chemii, nebo je to zločinec, nebo je to masový vrah. Kdo tohle nechápe??

Španělská Studie našla Nano Grafen ve Vakcínách

Po studii španělského lékaře: Je oficiální, že ve vakcíně je nano grafen (hydr)oxid. Je tedy jasné, že se vstřikují žiletky. To znamená, že je pravděpodobně neschopný. Pokud chcete násilím píchnout celou populaci, musíte svůj domácí úkol dělat extrémně pečlivě. Protože pokud je v injekci něco špatně, zabijete celou populaci země. Musíte zvážit riziko. Jak nebezpečná je korona? Jak nebezpečná je injekce?

Politická Technologická Oligarchií Totalita

Tento chemik (Dr. Szekeres) si klade otázku, přemýšlí, zda by lidé před injekcí neměli být svázáni. A je to špičkový lékař. Jsou lékaři v Rakousku tak neschopní, že nerozumí základní chemii, na které je založena medicína? Pak by se měli vzdát licence! Jakýkoli lékař v Rakousku, který poté, co je tato informace nyní veřejná, pokračuje v injekcích, je vrah.

Dr. Andreas Noack a jeho Zkušenosti

Nejsem žádný chlap na poli uhlíku. V této oblasti jsem doktorát. Pracoval jsem pro největšího světového výrobce aktivního uhlí. V oblasti nových karbonových produktů jsem byl jediným odborníkem v Evropě. Jsem skoro jediný Evropan, který navštívil jiné odborníky v Pittsburghu (USA). Poté jsem založil vlastní společnost s aktivním uhlím. Pryskyřičněl jsem papír a přeměnil ho na membrány s aktivním uhlím. Tímto spáleným papírem byste si mohli pořezat ruce. bylo to extrémně ostré. Mám dobrou představu o tom, co hydroxid grafenu dělá. To je ruská ruleta. Trefíte žílu nebo ne?

Jestli se dá říct, ve svalu to není tak toxické. Ale pokud narazíte na žílu… a existují šarže obsahují větší nebo menší množství GHO, Ale když to někdo stříkne… potom musíte vědět, že řežete lidi zevnitř. Je to vysoce inteligentní jed. Protože normální medicína, toxikolog, který pracuje s Petriho miskami, toto nemůže najít, protože se to nehýbe. Toxikolog prostě nemá ponětí, že tam jsou žiletky v nanorozměru. Ale jako chemik mohu říci, že jsme si naprosto jisti, že je tam hydroxid grafenu v nanorozměru. Jedná se o nano-rozměrné žiletky. Nyní chtějí tyto nano-rozměrné žiletky stříknout 5letým dětem.

Povinné Očkování COVID Vakcínou s Nano Žiletkami

Chci, aby Dr. Szekeres vysvětlil, co tyto žiletky dělají v těchto injekcích. A musí to vysvětlit i svému šéfovi, panu Schallenbergovi (rakouskému kancléři). Pravděpodobně je také poradcem rakouského premiéra. Pan kancléř Schallenberg je právník, je zodpovědný za výběr správných poradců. Pokud uvalí tento očkovací mandát na celé Rakousko, MUSÍ vybrat správné poradce. Je právník, v medicíně se nevyzná. Ale jeho úkolem je vybrat kompetentní konzultanty. A nese odpovědnost, pokud vybere neschopné poradce. Jako chemik ručím za to, že se jedná o žiletky v nanoměřítku. Brzdové destičky můžete vyrobit z karbonových struktur, které vydrží navždy. Tento materiál má nulovou biologickou rozložitelnost. V těle zůstane navždy (může pomoct kvantová biologie?).

Rozřezány Mozek, Srdce, Orgány

I když lidé neklesnou mrtví okamžitě, postupně to rozřízne krevní cévy. Ničí srdce. Všechny infarkty. Všechny mrtvičky. Jako lékař se musíte ptát, odkud to pochází? Pokud rozumíte tomu, že se vstřikují žiletky, je jasné, proč se objevují všechna kardiovaskulární onemocnění. Srdce je rozříznuté. Mozek je rozřezaný. Krevní cévy jsou rozříznuty. Tyto struktury grafenu, jednovrstvý uhlík nebo jednovrstvý grafen, jsou velmi stabilní. To ví každý chemik. Nejsou rozložitelné. Struktura je 50 nm dlouhá a 0,1 nm silná. Samozřejmě je to břitva. Každý chemik když o tom přemýšlí ví, že je to žiletka. Buňky epitelu jsou z dobrého důvodu extrémně hladké, ale při rozřezání zhrubnou a věci se na ně přilepí. Má to svůj důvod proč je epitel hladký.

Každý Očkovaný subjekt musí Podepsat, že přebírá plnou Odpovědnost

To už může napíchnout každý idiot. A když narazili na žílu, potom … Brzy budou moci injekčně podávat i lékárníci. Ano, pro mě je to ruská ruleta. Tady je Petriho miska. Normální toxikolog se dívá na Petriho misky. Tento materiál je z nějakého důvodu deklarován jako „experimentální vakcína“. Nevědí, co se stane. Každý očkovaný subjekt musí podepsat, že přebírá plnou odpovědnost.

Pfizer Smlouvy se Státy se mají otevřít až za 50 Let

Nejdříve za 50 let mají být otevřeny smlouvy se společností Pfizer. Co je v těchto smlouvách? Proč 50 let?

Dr. Andreas Noack a jeho Práce

V Německu nebo Rakousku není nikdo s moji odborností. Přední německý uhlíkový specialista Dr. Harmut von Kienle byl mým mentorem po dobu jednoho roku. V tomto oboru jsem psal diplomovou práci. Založil jsem svou společnost v tomto oboru a vyhrál jsem soutěž podnikatelského plánu ve Wolfsburgu. Vyhrál jsem 175 000 DM. Obdržel jsem rizikový kapitál ve výši 6 milionů DM. Na vývoj těchto nových karbonových produktů jsem měl 10 vývojářů. Vím, o čem mluvím. Případní chemici v chatu jsou vyzváni, aby mi to vyvrátili nebo poskytli jiný názor. Ano prosím. To by bylo zajímavé. Všichni jste zváni. Řekni mi, že se mýlím. Sir Karl Popper vysvětlil základy vědy. Hypotéza – vyvrácení. Popper řekl, že je lepší zabíjet teorie než zabíjet lidi. Předpokládá se, že celá populace dostane injekci. Přesně jak říká Karl Popper, pokud budete pokračovat v jízdě na této vražedné teorii, musí celé Rakousko, všichni musí být extrémně pozorní.

Rakušané jsou prvními, kdo uložil očkovací mandát.

Zabíjejí celé Národy

Zabíjejí celý rakouský národ. Za to může pan Schallenberg. On je za to odpovědný. Potřebuje správné poradce. Měli jsme kdysi Rakušana, který přinesl utrpení a smrt do Evropy. Žádám vás, abyste toto video sdíleli na všech kanálech! Pan Schallenberg potřebuje tisíce nebo statisíce dopisů. Musí vědět, že je to břitva, je to prostředek k zabíjení. A pokud to ví a pokračuje, je masový vrah. Pak jde v Hitlerových stopách. Tohle musí jít ven. Jsem připraven s kýmkoli o tomto materiálu mluvit. Jako chemik říkám, že to jsou žiletky.

Lékaři jste Vrazi pokud Očkujete

A všiml jsem si, jak málo ví medicína o chemii (Co ví medicína o vlnění, frekvencích?). Ale dělají chemii v těle. U malých dětí. U těhotných žen. A teď vy lékaři víte, co děláte. A pokud budete pokračovat v injekcích… Jste vrazi. Jděte ven, napište to, dejte to svému lékaři, dejte to svým politikům. A pokud budete pokračovat (v injekci), slibuji vám, žádný soud na světě vás nezachrání. To, co děláte, je masová vražda.

Zodpovědnost má Rakousko. Začali s očkovacím mandátem. A vy, pane Schallenberge, potřebujete ty nejlepší konzultanty. A pokud nedokážete vybrat ty nejlepší konzultanty, jste nekompetentní a musíte rezignovat. To samé s ministrem zdravotnictví. jak moc jste kompetentní? Jste připraveni vnutit celému rakouskému lidu injekci s žiletkami, které nejsou biologicky odbouratelné. Sdílej toto video. Napište to. Vložte to na USB flash disk a pošlete to politikům a lékařům. Dejte jim jasně najevo: pokud v tom budou pokračovat, jsou to vrazi.

více na https://stop5g.czhttps://vlnovagenetika.czhttps://t.me/Skupina_Stop5g_cz

Profesor Dr. Pablo Campra Objevil Hydroxid Grafenu v Krvi – Dvě Frekvenční Pásma Hydroxidu Grafenu – Struktura Hydroxidu Grafenu – Nano-Struktury lze nejlépe Popsat jako Žiletky – Nano Žiletky Rozříznou Vlásečnice, Cévy, Žily, Srdce – Toxikologický Test z Petriho Misky Nenajde Nano-Žiletky – Toxikolové Neví o Nano-Žiletkách – Čím rychleji krev Proudí, tím Silnější Poškození Nano Žiletkami – PROČ JSOU VE VAKCÍNĚ ŽILETKY? – Chtějí Očkovat Děti od 5 let – Vakcína je Off-label, Stát ani Výrobce nenese Zodpovědnost – COVID jako Krycí Operace – Hybridní Válka – Španělská Studie našla Nano-Grafen ve Vakcínách – Politická Technologická Oligarchií Totalita – Dr. Andreas Noack a jeho Zkušenosti – Povinné Očkování COVID Vakcínou s Nano Žiletkami – Rozřezány Mozek, Srdce, Orgány – Každý Očkovaný subjekt musí Podepsat, že přebírá plnou Odpovědnost – Pfizer Smlouvy se Státy se mají otevřít až za 50 Let – Zabíjejí celé Národy – Lékaři jste Vrazi pokud Očkujete

Následuj nás / Follow us

2 komentáře u „Nano-Žiletky ve Vakcíně a v Krvi – Dr. Andreas Noack – Lékaři jste Vrazi pokud Očkujete – Hydroxide Grafenu“

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP