Debaty bez cenzury aneb Veřejná kontrola

Je policejní rutina, aby jste na otázky odpovídali jen ANO/NE !!!

Dožadujte, aby Vít Rakušan odpovídal jen ANO/NE.

Vytvořte sérii 10 jednoduchých otázek na jedno téma, aby musel odpovídat jenom ANO/NE. Je potřeba důkladně promyslet tyto otázky dopředu ve skupině více lidí, aby na sebe otázky navazovaly a byly koncipovány tak, aby jasně potom dokázaly jeho vinu, či nevinu.

VEŘEJNÁ KONTROLA – VÍT RAKUŠAN – SOKOLOV – 29.1.2024

Připravte si 3-9 témat, každé téma s 10 otázkami, tj. 30-90 jednoduchých otázek ANO/NE, vytiskněte víckrát, rozdejte lidem na debatě. Dejte lidem na debatě i další materiály.

Přijďte ve skupině aspoň třech lidí, abyste jako skupina byla schopna položit všech 10 jednoduchých otázek kolem jednoho tématu. Je potřeba, aby si lidé vzali svůj vlastní mikrofón, megafón, live vysílání. Připravte si téma kolem pravomocí ministerstva vnitra, spojte otázky se zákony. Připravte si trestní oznámení, které dáte do rukou Víta Rakušana.

Na setkání si vezměte oblek, sako, ženy šaty na ples, udělejte si účes, ať z toho máte radost … Máme kulturu, máme rodiny, máme vzdělaní.

Když Vít Rakušan začne říkat něco jiného než ANO/NE, tak lidé místo urážek budou skandovat ANO-NE, ANO-NE, nebo ho vypískají … Pak nemohou ani media napsat, že docházelo k urážkám, přidá se široká veřejnost, protože uvidí, že to jde bez urážek, bude pak jednotná energie … Přijďte na debatu o hodinu dříve a všechno lidem vysvětlete.

Když lidé nepřijdou na tyto DEBATY, tak V. Rakušan řekne, vidíte já jsem se nebál a přišel a lidi nepřišli, tím pádem vyjde jako vítěz …

VEŘEJNÁ KONTROLA a REFERENDA jsou cesta jak obnovit naši zem

Jsou případy, že se vydírají soudci něčím, nebo soudcům se vyhrožuje, nebo to soudci dělají sami proti národu. Často jsou soudci vychováváni elitou proti národu – Traumatizovaná Mysl – Elity – Zneužívaní Dětí. Proto jsou potřeba VEŘEJNÉ KONTROLY.

Tyto setkání “DEBATY BEZ CENZURY” se mohou stát ukázkou jak provádět VEŘEJNOU KONTROLU. V přímé demokracii, v državách, v lidových sněmech bez politických stran je VEŘEJNÁ KONTROLA důležitá. Tím můžeme odstartovat VEŘEJNÉ KONTROLY, REFERENDA na obecní, okresní, krajské a národní úrovni.

Když dobře připravíte otázky, tak z toho V. Rakušan vyjde jako lhář, nebo jako nekompetentní ministr vnitra. Zároveň je to podklad pro soud …

MANIPULACE ČESKÉ TELEVIZE

Prosím podpořte projekt STOP5G.CZ. Vaše příspěvky pomáhají zvládat měsíční platby a udržet portál v chodu. Jsme rádi za vaši pomoc a podporu, do zprávy prosím napište DAR.

IBAN: CZ9230300000001166185011 BIC: AIRACZPP

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP