Čtvrtá průmyslová revoluce – 5G – Transhumanismus – Mikrojehlová náplast – Vakcíny, Testy Covid-19 mRNA – Hydrogel – Luciferáza a NanoTech nebo Šišinka, DMT, Duše a Duch?

Covid-19 je iniciace do čtvrté průmyslové revoluce, která nás bere od třetí průmyslové revoluce výpočetní techniky k čtvrté průmyslové revoluci inteligentních technologií a biologického transhumanismu ve spojení s 5G sítěmi … Cílem transhumanistické agendy je spojit nevědomého člověka se zneužitým strojem, a tím vymazat to, co člověka v zásadě činí člověkem… Je zde i druhá cesta, cesta duše a ducha (Srdce a krevní oběh – Chestahedron – Posvátná Geometrie – Kosmické Srdce – Rudolf Steiner – Torus). Můžete poznat svoji šišinku a to, že šišinka produkuje DMT. DMT molekule je také nazývána spirituální molekule, nebo molekule fyzické reality, protože je obsažena skoro ve všem živém … Doktor Rick Strassman udělal studii na skupině dobrovolníků, kterým podával DMT a lidé měli spirituální zážitky, které se také podobají zážitkům lidí, kteří prodělali klinickou smrt … (DMT: The Spirit Molecule – A Doctor’s Revolutionary Researchinto the Biology of Near-Deathand Mystical Experiences Rick Strassman, М.D.). DIMENZE je film o klinické smrti. Je také potřeba vyjít do ulic, postavit se za naše, Vaše práva a práva našich, Vašich děti a předků. Demonstrace, protesty jsou všude po světě, v Polsku, Německu, Anglii, Itálii … Kdy se přidá Česká republika (5G Sítě v České republice)?

Klaus Schwab – 2015 – 4 Průmyslová Revoluce

Co je to mikrojehlová náplast a jak funguje?

Mikrojehlová náplast je nový druh očkování, testů, čipování, označení lidí. Pružné a roztažitelné mikrojehlové záplaty kombinují měkké a pružné základní podklady s tvrdými a ostrými mikrojehlami z nerezové oceli. Elastomerní polymerová základna umožňuje kontakt mezi náplastí s mikrojehličkami a složitou topografií a strukturou podkladové kůže, zatímco robustní a ostré mikrojehly z nerezové oceli spolehlivě propíchnou vnější vrstvy pokožky. Pružné záplaty pro mikrojehly byly realizovány magnetickým spojením krátkých mikrojehel z nerezové oceli do pružného polymerního nosného základu. Mikrojehlové náplasti byly aplikovány na lidskou pokožku, přičemž mikrojehly spolehlivě pronikly do kůže. Nenápadné flexibilní a roztažitelné mikrojehlové náplasti mají velký potenciál pro transhumanistické biologické rozhraní, v zotročení lidí, v různých nově se objevujících aplikacích, jako je podávání léků, bioelektrická ošetření a nositelnou bioelektroniku pro monitorování a kontrolu populace (Koronavirus – Nové vakcíny – Bio Hackování – Zadní Dvířka do Vaší DNK – Nanotechnologie – Kontrola Pomocí 5G).

La Quinta Columna – Ovládnutí celé lidské populace – 5G – Vakcíny – Zneužitá technologie

Moderna a Vakcína Covid-19 mRNA-1273

Tuto vakcínu vytvořila společnost Moderna, její strategičtí spolupracovníci, kteří prosazující výzkum mRNA jsou DARPA, MERCK, ASTRAZENECA, VERTEX, nadace Bill & Melinda Gates a mnozí další … Vakcíny COVID-19 mRNA stejně jako Biočip vyvíjený společností Profusa používá hydrogel s nanotechnologií. Profusa vytvořila biosenzor, který je financován a podporován státní agenturou vojensko-průmyslového komplexu DARPA a nadací Billa a Melindy Gatesových (5G a hydrogelový biosenzor: implantabilní nanotechnologie pro použití v COVID vakcínách?). Jaká to náhoda (Nanobots, vaccines & 5G)? Více také v oficiální zprávě VYŠETŘOVACÍ ZPRÁVA O PANDEMII COVID-19 A JEJÍ VZTAH K SARS-COV-2 A DALŠÍM FAKTORŮM – SDRUŽENÍ DŮSTOJNÍKŮ ARMÁDY FRANCOUZSKÉ REZERVY a také v pokračování Díl 2 a Díl 3.

STÁLE TO POPÍRAJÍ – KOMPRIMOVANÝ PFIZER

Vakcinace kvantovými tečkami, co je luciferáza?

Vakcinace kvantovými tečkami používá jako aktivní složku luciferázy. Luciferáza je enzym, který katalyzuje oxydaci Luciferienu a vytváří viditelnou záři, která se může použít u biočipů nebo u vakcín, testů Covid-19 mRNA.

Luciferáza je obecný termín pro třídu oxidačních enzymů, které produkují bioluminiscenci, a obvykle se odlišuje od fotoproteinu (photoprotein). Název poprvé použil Raphaël Dubois, který pro substrát a enzym vynalezl slova luciferin a luciferáza. Obě slova jsou odvozena z latinského slova Lucifer … Vaše tělo se tak stává lépe viditelné pro zneužitou technologii a umělou inteligenci.

Luciferázy se široce používají v biotechnologiích, v mikroskopii a také jako reportérové geny pro mnoho aplikací jako jsou fluorescenční proteiny. Na rozdíl od fluorescenčních proteinů luciferázy nevyžadují externí zdroj světla, ale vyžadují přidání luciferinu, spotřebního substrátu.

Testy a Nosní očkování

Buďte opatrní a uvědomte si možnosti modifikace Vaší genetické informace pomocí DNA vakcín mRNA COVID-19 nebo testů. Nanoroboti, ať už pomocí hydrogelu nebo jinak, jsou ve vakcíně nebo i v testech. Mohou být a jsou kontrolovány 5G sítěmi. Doktorka Carrie Madej poté co zjistila tyto informace, veřejně vyjádřila své obavy (The COVID-19 vaccine will alter our DNA and contain nanorobotics).

Nosní epitel se vyznačuje relativně velmi vysokou propustností nanočástic při nosním očkování nebo při zavádění sond při testování. Očkování, testy nosem jsou nákladově efektivnější protokoly očkování se zlepšenou “odezvou“ u pacientů.

Dějiny se opakují …

Ve 20. letech 20. století německá vláda silně věřila v rasovou hygienu. Chtěli vytvořit árijskou „mistrovskou rasu“ a vyhladit každého, kdo neodpovídá jejich kritériím.
Dnešní zákony o povinném očkování jsou postaveny na podobných principech. Moderní zastánci povinného očkování se domnívají, že vytvářejí vyšší rasu lidí, kteří jsou imunní vůči chorobám a přijatelnější pro společnost. Každý, kdo neočkuje, je považován za nečistého rozmetače nemocí, který by měl být oddělen od veřejných škol, pracoviště atd. Donucování je skutečné, viz. to co se děje třeba na Slovensku … Kdy lidé pochopí, že nepřijedou žádní Blaničtí rytíři, že oni jsou Blaničtí rytíři? Vzhledem k rychlému vývoji vakcíny covid-19 někteří současní vládní úředníci požadují, aby injekce byly povinné, jinak se život nebude moci vrátit do normálu. Bill Gates veřejně vyhrožoval každému, kdo odmítá vakcíny covid-19, a v zásadě prohlásil, že téměř každý muž, žena a dítě musí být očkován nadcházejícími injekcemi covid-19, jinak věda nebude fungovat a přitom Bill Gates nedal naočkovat svoje děti, proč? (Bill Gates – Mesiáš Depopulace – Vakcíny s Čipem – 5G Sítě – Lockdown – Aktivní a pasivní RFID – Prodej Vašich Bio dat).

Jakob Rothschild, Korona virus má zavádět pozornost někam jinam …

5G posun přináší propojený životní styl, aneb sledování z genetické úrovně

Každá evoluce v síťové technologii přináší revoluci v uživatelském prostředí. Jak bezdrátové širokopásmové připojení, tak mmWave masivní MIMO (multiple in and multiple out) definují to, co je dnes možné a co se možná očekává v zítřejším světě 5G (Kryptoměnový Systém – Patent W02020060606 – Bio Data – RFID Čip – ID2020 – Znak Bestie – 5G / 6G – Satelity).

Chytrý prach, Nanotechnologie, 5G, Wi-Fi, Chemtrails, Vakcinace – Transformace Lidí

Borgové

Borgové jsou archoni nebo trans lidé. Jsou součástí zneužité technologie a součástí toho, co bychom nazvali biologickými systémy. Borgové jsou sbírkou druhů, které se změnily na kybernetické organismy, fungující jako drony. Nemají svobodnou vůli a jsou podřízeni centrální mysli, zvané kolektivní nebo úl. Borg je tedy něco jako kybernetický mravenec, včela, která pracuje a umře pro úl. Borgové používají proces zvaný asimilace k tomu, aby vtlačili další druhy do kolektivu, do úlu pomocí vstřikování mikroskopických strojů zvaných nanosondy. Mantra Borgů je odpor je marný. Je zde i jiná cesta … Poznáte-li do hloubky Vaši mysl, pochopíte-li že jste duše, zažijete-li zázraky přirozené a otevřené mysli … To vše ve Vás něco otevře a probudí, probudíte se zevnitř a ne zvenčí pomocí technologie. Čím chcete být bytostí s duší a duchem se svobodnou vůlí nebo otrokem, který se falešně domnívá, že se stal polobohem (Ovládání Mysli, Psychotronické Elektronické Zbraně)?

Celý náš biologický systém, mozek a země samotná, pracují na stejných frekvencích.

Kolektiv nyní existuje, nazýváme ho nanotechnologie, nanoboty, nano pomůcky, nanity, nano stroje, nanomity, mikro stroje (nanobots, nano aids, nanites, nano machines, nanomites, micro machines), které dokážou ve Vašem těl sestavovat a udržovat sofistikované systémy a mohou konstruovat stroje nebo obvody prostřednictvím procesu zvaného molekulární výroba (molecular manufacturing). Mohou také vytvářet kopie sebe sama prostřednictvím sebereplikace. To vše a mnohem víc nyní existují a je známé jako digitální prach, inteligentní prach nebo nervový prach. Vše je popsáno jako drobné elektronické částice pro vzájemnou bezdrátovou komunikaci a se vším, s čím se spojují. Dnes se to děje ve velkém měřítku … Vkládají tento nervový prach do mozků obětí při experimentech a díky tomu velmi bolestivě manipulují s těmito lidmi z dálky prostřednictvím nervového prachu. To je místo, kam elity chtějí nyní jít … (Google, Facebook, Neuralink jsou zažalování za ozbrojování AI Technologických přenosů, spoluúčasti na genocidě v Číně a ohrožení lidstva zneužitím AI).

Monster Kurzweil z Googlu chce, aby zneužití nanoboti naplnili veškerou hmotu kolem nás informacemi – tedy stromy, kameny, lidi, zvířata, rostliny a tím se všechno stalo těmito inteligentními tvory spojenými pomocí zneužité umělé inteligence, aby mohli vládnout světu. Pokud nejsme uzemněni, spojeni se Sebou a Vaše mysl je slabá, staneme se něčím bez svobodné vůle.

Řešení – Vše je mysl – DMT

Ve vesmírech existuje vědomí a fraktály. Vše je mysl. Vesmír je mentální. Základním stavebním kamenem reality je mysl. Existují dva způsoby … jeden je v souladu s Já a druhý v disharmonii s Já. Jste si toho vědomi nebo nevědomí …

Považuji vědomí za zásadní. Považuji hmotu za odvozenou od vědomí. Nemůžeme se dostat za vědomí. Vše, o čem mluvíme, vše, co považujeme za existující, postuluje vědomí.
Považuji vědomí za zásadní. Považuji hmotu za odvozenou od vědomí. Nemůžeme se dostat za vědomí. Vše, o čem mluvíme, vše, co považujeme za existující, postuluje vědomí.

Co je to mikrojehlová náplast a jak funguje? – Moderna a Vakcína Covid-19 mRNA-1273 – Vakcinace kvantovými tečkami, co je luciferáza? – Testy a Nosní očkování – Dějiny se opakují … 5G posun přináší propojený životní styl, aneb sledování z genetické úrovně – Borgové – Řešení – Vše je mysl – DMT

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP