DNA Dětí je Nejvíce Ohrožená, DNA je ZKONSTRUOVÁNA tak, že přijímá EMF ZÁŘENÍ a 5G!

Struktura naší DNA je citlivá i na nejnižší frekvence EMF. Výzkum nám poskytl příležitost prozkoumat naši strukturu DNA jako optimalizovaného přijímače pro velká množství záření EMF. To nás vedlo k pochopení, že naše vlastní DNA funguje jako fraktální anténa, která přitahuje velké množství EMF.

Neexistuje žádná úroveň bezpečnosti mikrovlnného záření pro děti. Děti nemají náš imunitní systém, není vyvinutý, jejich kosti jsou měkké, mikrovlny pronikají velmi snadno do kostí, uvnitř kostí produkují kmenové buňky, které vytvářejí jejich imunitní systémy a všechny ostatní části jejich těla, jejich lebku je hodně věcí co se může pokazit, děti absorbují více záření než dospělí, protože jsou menší. Neexistuje jediná bezpečnostní úroveň mikrovln pro děti

Co jsou to fraktální antény? Pojďme porozumět základům těchto dvou věcí, a to fraktálům a anténám.

Antény

Všichni jsme obeznámeni se střešními anténami ve tvaru T, nejběžnějším typem antény. Antény umožňují bezdrátovým zařízením vysílat signály a přijímat informace. Tvar není náhoda, umožňuje elektronům pohybovat se zprava doleva a zpět a výsledkem je střídavý proud, který uvolňuje energii při pohybu. Změna délky antény mění, jak rychle se proud elektronů pohybuje a množství uvolněné energie. Z tohoto důvodu uvidíte různé délky antén v závislosti na jejich zamýšleném použití.

Dr. Dietrich Klinghardt, PhD. – Bezdrátová Technologie dělá z lidí Bioroboty – 3G byla naprostá katastrofa. Z fyziky je zcela jasné, že 5G bude katastrofa na druhou. Víme, že používání mobilních telefonů u teenagerů a dětí ničí lidskou stránku, lidskost v mozku. Bezdrátová technologie dělá z lidí bioroboty. Limituje vývoj mozku takovým způsobem, že určité aspekty humanity, jako je soucit, uvažování o ostatních, citlivost jsou prvními částmi mozku, které se deaktivují. A to je velmi děsivý vývoj …

Fraktály

Fraktály jsou geometrické tvary, které mají jedinečnou vlastnost sebe-podobnosti. To lze nejlépe vysvětlit při pohledu na list kapradiny. Nejjednodušší je to vidět tím, že se nejprve podíváte na nejmenší list. Všimněte si, že každý větší kapradinový list je replikou menšího listu a tak dále.

Stejný koncept lze aplikovat na základní fraktální geometrii; každý menší tvar je replikou většího. Výsledkem je, že jediným rozdílem je velikost.

Takže fraktální anténa, jak nyní popisujeme naši vlastní DNA, je spojením základní fraktální geometrie a elektromagnetických vlastností.

Jak je fraktální geometrie aplikována na antény?

Fraktální antény používají ‘sebe-podobný’ design pro maximalizaci množství vysílaného a přijímaného záření EMF. Tyto antény mají v podstatě opakující se podobnou (nebo přesnou) konstrukci opakující se znovu a znovu, ale v různých délkách.

Nyní je důležité pochopit, zda zkoumáte kumulativní účinky elektromagnetického záření a bezdrátového záření. Tyto různé délky dávají fraktální anténě jedinečnou vlastnost v tom, že fraktální konstrukce umožňuje anténě interagovat s více frekvencemi EMF.

Dalším aspektem fraktálních antén je to, že mohou být mnohem, mnohem menší než běžné antény, ale stále zůstávají stejně silné jako větší anténa, mají mnoho využití a výhod. Například telefon, který právě čtete nebo máte v kapse, používá ke komunikaci fraktální antény.

Inteligentní fraktální textilie je relativně novým segmentem elektronického průmyslu, je rychle se rozvíjející a má velký potenciál v blízké budoucnosti díky své aplikaci týkající se internetu věcí (Internet of Things – IoT) a 5G. Jsou optimalizované pro ultra širokopásmovou komunikaci.

Proč se naše DNA chová jako fraktální anténa?

Porovnáme nyní naši vlastní DNA s anténou. Zvláštní, že? Jak porovnáme malý kousek biologického materiálu v našich buňkách s kovovou anténou? Jak by mohla naše DNA fungovat jako televizní anténa? Ukázalo se, že existuje mnoho podobností mezi DNA a vlastnostmi antény, a právě tato analogie pomáhá vysvětlit, proč je DNA kriticky citlivá na záření EMF.

Naše DNA sdílí dvě důležité vlastnosti, které mají všechny fraktální antény;

1. Elektronové vedení
2. vlastní symetrie

DNA je dlouhá molekula s elektrickým nábojem. Je konstruována z menších částí, které se nazývají nukleotidy a které jsou chemicky spojeny. Nukleotidy mají fosfáty spojené s nimi. A tyto fosfáty mají záporný elektrický náboj. Základní vlastností DNA je v podstatě to, že má negativní elektrický náboj.

O DNA je také známo, že má svou jedinečnou dvojitou nebo čtveřitou (G-quadruplexes, G-tetrads or G4-DNA) spirálovitou strukturu, vlastní symetrickou strukturu a má svůj vlastní stupeň fraktální geometrie.

Tyto dvě vlastnosti kombinované DNA – vodivost elektronů a autosymetrie – jsou důvodem, proč DNA funguje jako fraktální anténa. Výsledkem je, že DNA je schopna absorbovat záření EMF ve více frekvenčních rozsazích (charakteristika fraktálních antén). Ve skutečnosti je šokující, že samotný design DNA je dokonale zkonstruován tak, aby fungoval jako anténa.

Studie z roku 2010, která poskytla základ pro informace v tomto článku, ukázala, že záření EMF interagovalo s DNA v rozsahu frekvencí, od extrémně nízkých frekvencí (ELF) po vysokofrekvenční (RF) rozsahy.

Ve skutečnosti je DNA jako elektricky nabitá houba, která přirozeně absorbuje záření EMF, když se dostanou do kontaktu. Týká se to extrémně zpráv a informací, o kterých by si měl být každý vědom. EMF nás poškozuje na molekulární úrovni a jsme interně navrženi tak, aby toto poškození bylo optimalizováno.

Elektro sensitivita

DNA je tedy fraktální anténa. Jaké to má důsledky?

1. DNA je neuvěřitelně citlivá i na extrémně nízké úrovně záření EMF.

2. Extrémně nízké úrovně expozice záření EMF mohou stále vést k neopravitelným zlomům řetězce DNA a poškození. Zlomky DNA se mohou vyskytovat na jednom řetězci, na obou nebo mezi samotnou DNA.

3. Tento typ poškození DNA je ve skutečnosti příčinou většiny rakovin. I když poškozená DNA nemá za následek rakovinu, může to mít za následek neschopnost těla správně opravit poškozenou tkáň nebo dokonce způsobit smrt buněk.

4. Tyto znalosti jsou významné při porozumění a nejlepší odpovědí na ochranu před elektromagnetickým zářením.

Musíte omezit svou expozici EMF tolika způsoby, jak můžetevyvinout rutiny, které se nespoléhají na vaše používání elektronických zařízení. Zvažte, zda opravdu chcete, aby chytré hodinky, fit bit nebo baby monitor byly ve vašem životě. Pevné notebooky, které používáte doma, vypněte wi-fi v noci. A mít kolem sebe na sobě Šungit, který neutralizuje elektronické zařízení.

Šungit má schopnosti absorbovat a neutralizovat EMF frekvence díky svým složkám na molekulární úrovni a dominujícím antibakteriálním vlastnostem, které pomáhají udržovat pohodu a zdraví. Šungit je zázračná skála. Šungit má na své molekulární úrovni molekulu Fullerenu C60.

Pokud se chcete dozvědět více o účinnosti fraktálních antén při práci se všemi frekvencemi ve spektru bezdrátového záření, podívejte se na informace poskytnuté výrobcem zde. Pak zvažte, že tyto malé antény jsou součástí toho, co vás dělá tím, kým jste.

Jak technologie 5G a chemtrails ovlivňují lidskou DNA – Vliv na děti a plod, potraty a těhotenství …

Následuj nás / Follow us

3 komentáře u „DNA Dětí je Nejvíce Ohrožená, DNA je ZKONSTRUOVÁNA tak, že přijímá EMF ZÁŘENÍ a 5G!“

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP