5G a Nepříznivé Zdravotní Účinky na Děti

Jak záření z mobilních telefonů proniká do Mozku - Institute of Electronic; Žurnál inženýrů o mikrovlnné teorii a technikách

Jak záření z mobilních telefonů proniká do Mozku – Institute of Electronic; Žurnál inženýrů o mikrovlnné teorii a technikách

Profesor toxikologie a zdravotních účinků elektromagnetismu Dr. Paul Heroux se připojil k Rickovi Sanchezovi, aby projednal rostoucí obavy z mobilních věží pro mobilní telefony a jejich nepříznivé zdravotní účinky na děti. Říká, že politická moc podniků zmanipulovala standardy FCC, a proto se „ozáření obyvatelstva vymklo z rukou“.

Americká pediatrická akademie doporučuje dětem snížit expozici záření mobilního telefonu (https://youtu.be/hhSZdbZyh6Y )

Americká akademie pediatrů (AAP) podporuje přehodnocení standardů radiace pro mobilní telefony a další bezdrátové produkty. Nové standarty mají víc chránit děti a odrážet víc současné vzorce užívání bezdrátové technologie.

VLIV MOBILU NA TĚHOTENSTVÍ

Americká akademie pediatrů Dopis FCC, 2013

Americká akademie pediatrů chce směrnice o bezpečnosti bezdrátové komunikace FCC, která by skutečně podporovala zdraví dětí
Americká akademie pediatrů chce směrnice o bezpečnosti bezdrátové komunikace FCC, která by skutečně podporovala zdraví dětí

Máme chránit zdraví a pohodu dětí. Děti nejsou malí dospělí. Děti jsou nepoměrně ovlivňovány všemi expozicemi životního prostředí, včetně záření mobilního telefonu. Současné standardy FCC nezohledňují a nejsou specifikovány pro těhotné ženy a děti. Je nezbytné, aby každý nový standard pro mobilní telefony nebo jiná bezdrátová zařízení byl založený na ochraně nejmladších a nejvíc zranitelných skupin obyvatelstva.

CHRAŇME NAŠE DĚTI – Neexistuje žádná bezpečná úroveň mikrovln pro děti

Podejte Trestní Oznámení

VÍCE NA JDEME-DO-TOHO

Mikrovlnné záření velmi škodí dětem

„Počítačová simulace pomocí MRI (Magnetic resonance imaging, Magnetická rezonance) skenů dětí je jediným možným způsobem, jak určit mikrovlnné záření (MWR) absorbované ve specifických tkáních u dětí. Děti absorbují více MWR než dospělí, protože jejich mozkové tkáně jsou více savé, jejich lebky jsou tenčí a jejich relativní velikost je menší.

Britské tajné Služby – Bariie Trower a Wi-Fi

MWR z bezdrátových zařízení bylo prohlášeno za možný lidský karcinogen. Děti jsou vystaveny vyššímu riziku než dospělí, jsou-li vystaveni karcinogenu. Protože průměrná doba latence mezi první expozicí a diagnózou tumoru může být desetiletí, tumory jsou indukované u dětí rychleji.

Plod je zvláště citlivý na MWR. Expozice MWR může vést k degeneraci ochranného myelinového pláště, který obklopuje mozkové neurony.

Hračky vyzařující MWR jsou prodávány pro použití mladými kojenci a batolaty. Digitální demence byla hlášena u dětí ve školním věku.

Jak technologie 5G a chemtrails ovlivňují lidskou DNA – Vliv na děti a plod

Bezdrátová radiace vede k neplodnosti, Alzheimeru, poškození DNA – Lidi jako Morčata v 5G Experimentu – Mobilní Telefony poškozují Množství a Kvalitu Spermií – Prvních 100 dní Těhotenství Vaše Dítě není chráněno od Radiace
Každý kdo dá Wi-Fi do škol by měl být Uvězněn – Francie zakázala Wi-Fi ve školách – Dafna Tachover zrušila Wi-Fi v Izraeli

Děti absorbují 10x více bezdrátové radiace než dospělí.
Děti absorbují 10x více bezdrátové radiace než dospělí.

Případová studie ukázala, kdy jsou mobilní telefony umístěny v podprsenkách dospívajících dívek tak se rozvíjí primární karcinom prsu.

Účinná Léčba Downova Syndromu s Vlnovou Genetikou

Expoziční limity MWR zůstaly po dobu 19 let nezměněny. Všichni výrobci smartphonů mají varování, která popisují minimální vzdálenost, po které musí být telefon držen mimo dosah uživatelů, aby nepřekročili současné zákonné limity pro expozici MWR. Limit expozice pro přenosné počítače a tablety je nastaven při testování zařízení 20 cm od těla. Belgie, Francie, Indie a další technologicky sofistikované vlády přijímají zákony a nebo vydávají varování o používání bezdrátových zařízení dětmi.

Léčba pomocí Gariaevova Modulátoru

Následuj nás / Follow us

2 komentáře u „5G a Nepříznivé Zdravotní Účinky na Děti“

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP