5G Apokalypsa – Zánik

5G – Cílový Systém Získávání Informací – Dotazování na Bojišti – Fázované Pole – Malé Antény – LED – Záměna Identity – Maskovací Útoky – Radarový Systém

5G je – Cílový Systém Získávání Informací – Dotazování na Bojišti – Fázované Pole – Fraktální Antény – Malé Antény – LED – Záměna Identity – Maskovací Útoky – Radarový Systém – Je důležité pochopit to, co 5G dělá a co říkají, že 5G dělá. 5G technologie může uvařit vaše oči jako vejce ve Druhé Světové Válce- Řízené Energetické Zbraně (DEW) – Kontrolní Systém Řízení – Získání Cíle – Izolační Frekvence. Všichni musíte pochopit, že 5G jsou vojenské zbraně. Inteligentní Technologie – Tajná Vojenská Výzbroj v Rezidenční Technice – RFID CHIPS – Radiofrekvenční Identifikační Značky – Ekonomický a Biologický Terorismus. Jednoduše 5G je Mikrovlnné Záření, Radiace. Chemtrails & Geo-Inženýrsví – A.I. využitá jako Proxy s Masivní Technologií MIMO Masivní In Masivní OUT – Konvenční 8T8R – M-MIMO 64T64R – 4G LTE 214 Mbps – M.I.M.O. Tanky – Výměna Dat – Zdravotní Nebezpečí – Existenciální Hrozba pro Lidi a Planetu.

5G Apokalypsa – Událost Vyhynutí – Občan v Odporu

1G byl hlas – 2G umožňoval mluvení i text – 3G internet omezeným způsobem – 4G dokončil tuto digitální migraci 5G – masový zabiják – zbraňový systém. Mark Steele varuje lidi před zabijáckým systémem 5G !!! LED pouliční světla nyní vyzařují 5G !!! Jedná se o existenciální hrozbu pro hospodářství, životní prostředí a lidstvo.

“Musíte vzít v úvahu celou roli, kterou hraje elektřina v přírodě … Lidské bytosti se nemohou vyvíjet stejným způsobem v atmosféře procházející ze všech stran elektrickými proudy a zářením. Má to vliv na celý vývoj člověka … Tento život lidí uprostřed elektřiny, zejména sálavé elektřiny, ovlivnil lidi už nyní takovým způsobem, že již nejsou schopni porozumět rychle zprávám, které dostávají. Účinkem je utlumení jejich inteligenci. Tyto účinky jsou již dnes vidět. I dnes si můžete všimnout, jak lidé chápou věci, které k nim přicházejí, s mnohem většími obtížemi než před několika desítkami let.”

Rudolf Steiner, 1924

Elektrická rozvodná síť začala s Edisonem v roce 1892 na generační stanici Pearl Street. Ukazuje se, že od samého začátku začal vyrábět špinavou elektřinu.

Eletromagneticky paprsek je stará (ne)smrtelná zbraň pro armádu

Spojení mezi postřikem naší oblohy těžkými kovy, chemtrails a 5G technologií

Spojení mezi postřikem naší oblohy těžkými kovy, jako součást globálního programu geoinženýrství a 5G technologií. Jedná se o systém hromadného dohledu. Mohou sledovat a sledují kohokoliv, kde se tato technologie nachází. 5G je vybavena technologií pro vytváření paprsků, která umožňuje v zásadě zaměřit cíle a nasměrovat zaměřený paprsek elektromagnetických vln na tento cíl, osobu, dům, auto, město …

5G is The Killing Grid
Ekonomický a Biologický Terorismus

LONDÝN/PRAHA Jako „zdroj velké naděje“ označil 11. července 2019 slavný přírodovědec a režisér David Attenborough přístup mladých lidí ke klimatickým změnám a enviromentální krizi. Ve své výpovědi před britskou parlamentní komisí pak uvedl, že znečišťování planety bude podle něj jednou vnímáno se stejným odporem, jako je například otroctví.

Ničení planety bude jednou vnímáno se stejným odporem jako otroctví.

Přírodovědec Attenborough

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP