Lidská aura a Dikyaninové brýle (Dicyanin goggle)

Walter John Kilner vynalezl Dikyaninové brýle (Dicyanin goggle), aby mohl poznat, kdo byl člověk, a kdo je padlý anděl předstírající, že je člověk a to na základě jejich Elektromagnetického pole – aury. Americká vláda ho v roce 1920 zavraždila při tajné operaci a zabavila veškerý jeho výzkum pote, co prohlásil, že drtivá většina populace nebyla ve skutečnosti lidmi.

Lidská aura a Dikyaninové brýle (Dicyanin goggle)

Falešné a Pravé Dikyaninové brýle

Prodávají se pravé a falešné dikyaninové brýle. Wiki stránka je zajímavá, ale neprůkazná vzhledem k toxicitě a nedostatku konkrétních původně použitých chemikálií.

Lidská atmosféra nebo Aura zviditelněná pomocí chemických obrazovek

The Human Atmosphere or The Aura made visible by the Aid of chemical screens, napsal Walter J. Kilner, B.A., M.B. Cantab

Lidé vyzařují Auru

My lidé vyzařujeme na různých spektrech, to je skutečnost.

Rád bych viděl další výzkum. Podle studie Kilnera a jeho spolupracovníků byli schopni při mnoha příležitostech vnímat formace aury, které nazval éterickým dvojníkem, vnitřní aurou a vnější aura se rozprostírala několik palců od nahých těl pacientů. Kniha Waltera John Kilnera dávala pokyny, pomocí kterých by čtenář mohl sestrojit a používat podobné přístroje.

Źivotopis Walter John Kilner

Walter John Kilner, MRCP 1847 – 1920, byl britským lékařským elektrikářem v nemocnici St Thomas Hospital v Londýně. V letech 1879 až 1893 měl na starosti elektroléčbu, byl také v soukromé lékařské praxi v ladbrook Grove v Londyně. Psal články o řadě témat, ale dnes je nejlépe připomínán pro jeho pozdní studium lidské atmosféry. V roce 1883 se ve svém volném čase stal členem Královské koleje lékařů, ve volném čase byl vášnivým šachistou.

Rádiové Tajemství DNA

Kilner se narodil v Burry St Edmunds, byl synem Johna Kilnera a Marie Garrettové. Vystudoval školu King Edward 6 a St John’s College Cambridge, pracoval jako lékařský elektrikář v nemocnici svatého Tomáše. Jeho bratr byl Charles Scott Kilner, MBE z York House Barry St Edmonds. Kilner měl dceru a dva syny, zemřel v červnu 1920 ve svém sídle na uličce Wight.

Prameny

Prosím podpořte projekt STOP5G.CZ. Vaše příspěvky pomáhají zvládat měsíční platby a udržet portál v chodu. Jsme rádi za vaši pomoc a podporu, do zprávy prosím napište DAR.

IBAN: CZ9230300000001166185011 BIC: AIRACZPP

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP