Záření z Mobilních Telefonů 5G: Jak Telekomunikační Společnosti prohrávají Bitvu o Instalování 5G proti vůli Lidí

Mezinárodní Akce

Snaha zastavit 5G stále nabírá na síle a my musíme pokračovat ve společné práci a neúnavně chránit veškerý život na Zemi a na planetě samotné, dokud nebude tento dementní plán zařazen do historických knih jako Mefistofelské schéma v historii lidstva.

Rusko 7. října
Nový ruský seznam výstražných a zákazových značek EMF pro bezdrátové uživatele a širokou veřejnost. Ruský národní výbor pro ochranu před neionizujícím zářením vyzývá k uvolnění nových výstražných značek EMF pro bezdrátové uživatele mobilních telefonů a dalších zdrojů EMF. (Příklady samolepek pro bezdrátová zařízení, včetně těhotných žen.)

USA 3. října
Firma Erin Brockovich se připojuje k občanům v 5G soudních sporech podaných nadací People’s Initiative Foundation (české titulky) proti FCC a zákona o telekomunikacích z roku 1996.

Německo říjen
Manažerské časopisy hlásí, že protesty stovek protestních skupin, jejichž cílem je zastavit 5G, brání zavedení multibilionovému 5G průmyslu. Mast-Hass: Wie Proteste byl multimilliardenprojekt bremsen.

Irsko 2. října
Člen rady vyzývá k další debatě o používání technologií 5G. Cllr Kevin Murphy přednesl návrh na setkání místní samosprávy West Cork minulý týden a řekl, že otázka 5G nemusí být něčím, co by nyní lidi ovlivnilo, ale učiní tak v budoucnu. Obavy z tvrzení, že mobilní technologie 5G je spojena s rakovinou.

Francie 2. října
Skupina francouzských nevládních organizací žádá moratorium na zavedení 5G s tím, že by 5G mohla „vytlačit planetu a naši společnost do světa s důsledky mimo kontrolu“.

Evropský parlament 1. října
Poslanci Philippe Lamberts, Michèle Rivasi a Klaus Buchner zvou dr. Marca Araziho z Phonegate, Prof. Em. Martin Pall a evropského propagátora 5G Alliance Maurizio Martucci na tiskovou konferenci k projednání zdravotních rizik 5G a zásad předběžné opatrnosti.

Česká Republika 26. září
Interpelace Ing. Pavla Jelínka na ministra Zdravotnictví ohledně nebezpečí aplikace technologií 5G na zdraví občanů. Kde bereme jistotu, že elektromagnetické záření nezpůsobuje zvýšení výskytu tzv. civilizační nemoci.

USA 25. září
Soudní žaloba podaná proti záření mobilního telefonu. Nový soudní spor tvrdí, že společnosti mobilních telefonů se mohou pokusit skrýt, kolik záření vydávají jejich zařízení. Advokát West Des Moines Iowa Bart Goplerud podal žalobu s tvrzením, že Apple a Samsung zkreslují bezpečnostní rizika.

USA září – říjen
Časopis Municipal Lawyerpublishes uveřejnil článek s názvem Uvedením auta před koně – politika FCC „5G First, Safety Second“, který uvádí, že FCC měla dokončit revizi svých RF standardů před otevřením záplav pro nasazení stovek tisíců malých vysílače buněk pro 5G. Pravidla přijatá komisí FCC v roce 1996 byla navržena tak, aby chránila pouze před tepelnými účinky vysokofrekvenčního záření.

Mezinárodní září
Autoři 5G bezdrátových komunikačních a zdravotních účinků – Pragmatický přehled založený na dostupných studiích týkajících se 6 až 100 GHz, financovaných Deutsche Telekom, uvádí, že „Dostupné studie neposkytují dostatečné informace pro smysluplné posouzení bezpečnosti nebo pro otázku o netermických účincích a dochází k závěru, že „Většina studií s expozicemi MMW vykazuje biologické odpovědi“.

Kypr 26. září
Parlamentní výbory pro zdraví a životní prostředí na Kypru vedou diskuse o negativních aspektech 5G. Byly předloženy návrhy na zastavení rozmístění 5G a udržení Kypru bez radiace jako detoxikační zóny atraktivní pro cestovní ruch.

Itálie 26 září
Italský parlament bude 7. října hlasovat za moratorium na zastavení zavádění 5G v celé Itálii. Text navrhuje, aby vláda pozastavila jakoukoli formu technologického 5G experimentování v italských městech, dokud nebude předložen dostatečný vědecký důkaz, který by posoudil jeho neškodnost.

Organizace Spojených Národů 24. září
Britský premiér Boris Johnson popisuje internet věcí, „inteligentní“ města a umělou inteligenci jako obří temnou bouřku, které utlačuje lidskou rasu v orwellovském světě určeném pro cenzuru, represi a kontrolu. Vyzývá ke společnému úsilí o dohodnutí společného souboru globálních principů na vytváření norem a standardů, které budou řídit vývoj nových technologií.

BORIS JOHNSON TALKS ABOUT THE SMART CITY AGENDA – STATES IT COULD BE ‘EVIL TECHNOLOGY’ (transcript)

Austrálie 18. září
Telco TPG (Total Peripherals Group) říká, že obavy ze zdravotního stavu komunity zastavily zavádění 5G v Austrálii – experti obviňují dezinformační kampaně na sociálních médiích.

UK 16. září
Inteligentní zavedení měřičů se zpozdí o čtyři roky. Termín vlády mít inteligentní měřiče ve 30 milionech domácnostech do konce roku 2020 byl posunut na rok 2024.

Švýcarsko 13. září
Oponenti 5G blokují aplikace na 320 z 326 antén. Oponenti 5G vznesli námitky proti téměř všem žádostem o povolení pro plánování telekomunikačních antén.

Mezinárodní 13. září
Edward Snowdon popisuje jeho roli při vytváření stavu totalitního dohledu, která by umožňovala novou vlnu autoritářství politickými a komerčními třídami, které si uvědomují, že mohou pomocí technologie ovlivnit svět ve velkém měřítku, čímž se systémy společností ocitnou pod útokem.

USA 11. září
Uživatelé mobilních telefonů žalovali Apple a Samsung před ozářením. Andrus Anderson v San Franciscu zastupuje 16 žalobců proti Apple a Samsung.

USA 3. září
T-Mobile ruší celostátní instalaci 5G. Anonymní zaměstnanec obviňuje 15 státních soudů proti fúzi Sprint a T-Mobile.

Kuvajt 1. září
The Kuwait Times publikoval článek o ohrožení zdraví z technologie 5G, který doporučuje, aby se telekomunikační věže vzdálily od domovů, středisek s péčí o děti, od škol, od mladých, starých lidí a míst které navštěvují těhotné ženy, nebo muži, kteří chtějí mít zdravé děti.“

Rusko 1. září
Ruské ministerstvo obrany odmítá předat 5–3,8 GHz za 5 G, protože tyto frekvence se používají pro satelitní komunikace, namísto toho navrhuje použití 4,4–4,99 GHz, které jsou populární pouze v Číně a Japonsku. I tyto frekvence mají své limity.

Austrálie září
Australský advokát Ray Broomhall odhalil, že děti jsou vystaveny magnetickým polím z mobilních telefonů, které porušují doporučený limit 0,3μT doporučený WHO faktorem 20 000. (Prezentace)

USA 26. srpna – 1. září
Summit 5G pro informovanost o krizi a zodpovědnosti přilákala 200 000+ diváků z celého světa, kteří svým vládním zástupcům zaslali přes 200 000 dopisů o odpovědnosti.

Rusko 26. srpna
Oleg Gregoriev, předseda ruského národního výboru pro ochranu před neionizujícím zářením, uvádí, že „5G může být jako pomalá Hirošima“.

USA 23. srpna
Kardiologický časopis o chytrých telefonech a obezitě. Abstrakt plakátů, prezentovaný na konferenci Latinské Ameriky 2019, zjistil, že studenti vysokých škol, kteří používali své chytré telefony pět nebo více hodin denně, měli o 43 procent vyšší riziko obezity.

USA 21. srpna
Chicago Tribune zjistil, že populární mobilní telefony testované na radiofrekvenční radiační množství přesahuje zákonný bezpečnostní limit, v některých případech více než dvojnásobek toho, co Apple ohlásil federálním regulátorům z vlastního testování. FCC vyšetřuje.

Více na: 5G Cell Phone Radiation: How the Telecom Companies Are Losing the Battle to Impose 5G Against the Will of the People

Následuj nás / Follow us

4 komentáře u „Záření z Mobilních Telefonů 5G: Jak Telekomunikační Společnosti prohrávají Bitvu o Instalování 5G proti vůli Lidí“

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP