5G je Nový Světový Řád

Internet věcí a lidí v 5G mřížce je finální hra Nového Světového Řádu. 5G je samotný nový světový řád. 5G je NWO. Nový Světový Řád je nový svět, kde je vše uspořádané, vše je sledováno, vše je vypočítáváno, každý pohyb, každá akce, každá konverzace, každá myšlenka všechno, co lidé dělají, je sledováno.

5G je Nový Světový Řád, Chcete to ???

Technokracie a Autonomní Internet

Když se díváte na internet věcí a na 5G sledovací mřížku, co skutečně přichází online je tato technokracie. Všechno ostatní tak trochu bledne. Protože v této mřížce umělá inteligence má většinu ovládat. Tohle je v plánech Nového Světového Řádu. V této mřížce není nikdo, na koho byste mohli doopravdy ukázat prstem. Neexistuje žádná vláda, kterou byste mohli svrhnout. Není nikdo, o kterém byste skutečně mohli říct, že v tomto bodě je to jeho kontrolní ruka. Veškerá kontrola opouští ruce lidí a kontrola je předána samotnému internetu.

5G Pojítka každých 20 Metrů

Je to velká změna, nápor, který udeří nevhodným způsobem, je to bombardování. Místo mobilní věže jednu míli nebo dvě míle od vás, kdy stále máte službu mobilního telefonu, budeme mít antény každý blok. Někteří budou mít namontované pojítka (vyšší záření), můžete být méně než 20 metrů od jejich domova. Tento druh invazivního bombardování s tolika anténami na jednu čtvereční míli, pokud si spočítáte, že jedna anténa na blok a 16 bloků tvoří míli, to je asi 250 (16*16=256) antén na čtvereční míli.

DIGITALIZACE LIDÍ – ECONOMIC FORUM – Klaus Schwab – Ursula von der Leyen

5G je Netestovaná Zneužitá Technologie

Bývalý předseda (psychopat) FCC Tom Wheeler otevřeně říká, že 5G nebudou testovat. Dobře ví, že to zabijí. Nečekají na standardy.

Satelitní Nebezpečí

Výzva na zastavení (5Gspaceappeal.org) také apelovala na skutečnost, že existuje plán na zavedení 5G přes satelity na nízké oběžné Zemské dráze. 20 000 satelitů, které pokryjí každou čtvereční stopu planety 5G signálem. Cílem této úžasné psychopatické sady misí je vytvořit telekomunikační síť se super nízkou latencí a jak to chtějí udělat? Není to jenom spuštění těchto 60 satelitů, což je samo o sobě úžasná psychopatická mise, ale vypuštěním asi 12 000 satelitů ve třech sofistikovaných orbitálních obalech po celém světě. Aneb Země v Mikrovlnné Troubě.

Digitální Koncentrák

Žádný velký problém, že jo? Lepší otázka by mohla být, proč se SpaceX pokouší vytvořit tuto síť Nastolení digitálního koncentráku?

Kam celý tento zneužitý systém vede lidi je úplná digitální kontrola všech a sloučení lidských bytostí s AI …

Lidé jsou nyní HACKOVATELNÁ ZVÍŘATA!!!
Yuval Noah Harari je ze Světového Ekonomického fóra, říká že nemáte žádnou svobodnou vůli, chcete to? O nás bez nás. Co uděláte, aby se zastavil DIGITÁLNÍ SATANSKÝ KONCENTRÁK s kontrolou z GENETICKÉ ÚROVNĚ, kde 4G, 5G je páteřní síť???
https://www.weforum.org/people/yuval-noah-harari

Elon Musk a Jeho Propojení na AI

Když se podíváte na Elona Muska a některé věci, které vydává … Říká, že je nutné, abychom se spojili s AI, že je to jediný způsob, jak nás zachránit před AI, která úplně převezme vládu. Ještě je tu cesta pochopit, že jsme Duše, že jsme Duše v Těle … Elon Musk Říká, že je to třeba udělat přes neuronovou síť – Neuralink …

Elon Musk – Lide s Telefonem a Kybork

Muskova filozofie je, že pokud A.I. nedokážeme porazit, měli bychom se k ni připojit implantováním počítačů AI přímo do našeho mozku. Digitální koncentrák? Ještě je tu další cesta koexistence, vesmír je mentální a duchovní.

Neuralink Starlink a Quantumlink

Z dlouhodobého hlediska je účelem Neurolinku, Qunatumlinku, Starlinku vytvořit rozhraní s vysokou šířkou pásma do mozku , aby byla kontrola z genetické úrovně v reálném čase s umělou inteligencí. Musk měl problém s šířkou pásma, rozhraní bylo příliš pomalé pro komunikaci. 5G řeší problém s šířkou pásma. 5G se dokáže efektivně spojit s umělou inteligencí a dochází ke zlepšení nervového spojení mezi vaší kůrou digitálním rozšířením, které již existuje. 5G je spojen s grafénem a grafén komunikuje v rozhraní od GHz až po THz. 5G Pohání Nanotechnologii na Bázi Grafenu ve Vakcíně Pfizer.

5G pohání Nanotechnologie na Bázi Grafenu ve Vakcíně společnosti Pfizer

SpaceX a Satelitní Mřížka

SpaceX udělal první krok ke svému internetovému systému, nebo-li mřížku pro řízení mysli kvantové satelitní konstelace Starlink. Raketa Falcon 9 vzlétla z floridského Cape Canaveral s nákladem 60 malých satelitů. S Falcon 9 chce generální ředitel Elon Musk vypustit 12 tisíc satelitů.

Lidi jako Uzly na Internetu

Jak tyto chytré technologie začnou napadat naše domovy, stáváme se pouhými uzly v obří síti, kterou zatím matně chápeme, (s COVID lidi na dálkový ovládač) Nazývá se to Internet Věcí. Plán je vytvořit síť, která nakonec bude zahrnovat každý jednotlivý objekt na planetě. Veřejnost si konečně uvědomuje, že takové sítě poskytují korporacím i vládám skvělé příležitosti ke shromažďování dat a špehování populace lidí.

Ředitel CIA a Frekvenční Identifikace

Není to pouhá domněnka, než se zapleteme do aféry, která nakonec vykolejila jeho kariéru, bývalý ředitel CIA David Petraeus se otevřeně chlubil, jak tyto chytré technologie umožňují zpravodajským agenturám špehovat každého v jeho vlastních domovech pomocí jeho vlastních zařízení. Vystoupení na summitu o In-Q-tel (iqt.org), společnost rizikového kapitálu CIA Petraeus poznamenala, Položky zájmu budou umístěny, identifikovány, sledovány a dálkově ovládány pomocí technologií, jako se radio frekvenční identifikace, síť senzorů, malé vestavěné servery a sběrače energie.

Databáze Všeho a Všech

V praxi tyto technologie vedou k rychlé integraci dat z uzavřených společností a poskytují téměř nepřetržité trvalé sledování prakticky kdekoliv, kde se rozhodneme. Jestli to byl vlastní pád Petraeuse v důsledku použití FBI na soukromé emaily jako součást plánu varovat budoucí informátory, poetická spravedlnost nebo pouhá ironie, nicméně je poučné. Když všechno co kdokoliv dělá je sledováno, stopováno, založeno v databázi v každém okamžiku od používání myčky na nádobí, přes sledování televize, až po spláchnutí toalety, nikdo se nebude moci vyhnout pohledu státu. Bez ohledu na to, zda má nebo nemá něco skrývat.

5G, 4G Nepotřebuje Čip, Biokódovaná DNA Rezonanční Frekvence k Ovládání Jedince v Matrixu

Zkorumpované Agentury

Z IT světa Kevin Fogarty zpozoroval, kdyby byl J Edgar Hoover naživu, zemřel by žárlivostí na technologie dostupné dnešním potenciálním Velkým bratrům dnes. Pro ty, kteří nemají představivost Hollywoodské filmy jako nepřítel státu poskytly smyšlené příklady toho, co se může pokazit, když někdo někde zneužije jeho informační a dohledové schopnosti a zaměří se na nevinnou osobu na nesprávném místě ve špatnou dobu. Abychom si byli jistí, že moc kterou tyto technologie poskytují agenturám nebo zkorumpovaným skupinám v těchto agenturách zničí život cíle, je sama o sobě vhodnou odpovědí na otázku, proč by nás měl vládní dohled znepokojovat. Kromě toho, co se může stát konkrétním cíleným jednotlivcům v takovém scénáři, je zde mnohem větší otázka …

Databáze na Válečné Scénáře

Co když tato data vkládáme do databáze tak obrovské, že obsahuje digitální verzi každé jednotlivé osoby a předmětu na planetě. (SigInt). A co kdyby tuto databázi používalo ministerstvo obrany k válečným hrám různých scénářů, od reakcí veřejnosti k přírodním katastrofám, na pravděpodobnost občanských nepokojů v důsledku vyhlášení stanného práva. Pozoruhodně přesně toto se děje.

Simulace Vnímajícího Světa

Nazývá se to simulace vnímajícího světa. Cílem programu je podle jeho tvůrce, aby neustále běžel, neustále se aktualizovaným, byl zrcadlovým modelem reálného světa, který lze použít k předpovídání a vyhodnocování budoucích událostí a postupů. V praxi se to rovná počítačové simulaci celé planety doplněné miliardami uzlů představujících každého člověka na Zemi. V době prvních zpráv o v programu v roce 2015 lety existovalo pouze 62 simulací na úrovni zemí, které provozovalo ministerstvo obrany USA. Tyto simulace seskupovaly lidi do kompozitů se 100 jednotlivci, kteří fungovali jako jeden uzel, ale již v té době americká armáda používala systémy k vytvoření úrovně jedna ku jedné simulaci potenciálních armádních rekrutů na úrovni. Konečným cílem je archivovat dostatek dat na každého jednotlivce, aby se vytvořil počítačový model každého člověka, předmětu na planetě. Takový, který by mohl být použit k předpovědi chování a reakcí každého jednotlivého člověka v případě různých scénářů.

Počítačové Hry a Digitální Klon našeho Světa

Vytvoření světové simulace není nový koncept. Na veřejnost často přicházely ve formě videoher. Problém těchto modelů je v tom, že se musí neustále měnit a aktualizovat. A to pokaždé, když dojde k významné události nebo ke změně v reálném světě. Simulace vnímajícího světa to dělá automaticky. Takže co to je? Je to syntetické zrcadlo světa, ve kterém žijeme. Ne jeho kousek, ale celý svět. Tento program se neustále překalibrovává simulaci založenou na událostech ve světě v reálném čase, trendech, teoriích, ekonomikách, průmyslu … Skoro všechno o čem si můžete myslet, že by to přispělo k přesnému modelu.

Nemluvě o jednotlivých kusech dat o každé osobě zastoupené v simulaci Abychom to uvedli na pravou míru, co to je … Je to digitální klon našeho světa a každého v něm.

Bývalý Námořní Důstojník David Voigts Odhaluje Cílený Individuální Program Kontroly Mysli

JADE a Analýza Dat

JADE pochází z třídílného softwarového programu a tento program se dohromady nazývá JADE. V podstatě je zde výpis dat, existuje analyzační program a pak existuje program ve stylu válečné truhly, který za všech okolností bere všechna data, která se do něj vlévají, analyzuje je a rozkládá na přesné smysluplné informace, které jsou pak nasazeny lidem v terénu.

JADE 2.0 je Typ Kvantového Počítače

Jedna věc, právě jsme ve verzi JADE HELM 2.0 (2020). JADE 2.0 nepoužívá tradiční počítače, používá velmi malé složité, malinké stroje … Je to počítač kvantového stylu. A to je něco, co nebylo provedeno s válečnými fondy, o kterých vím, Mnohokrát když mluvíte o kvantových počítačích, mluvíte o tisíckách procesorech na prostoru, který ani nevidíte, jsou tak malé … Armáda konečně přišla s odpovědí, jak naslouchat světovým datům, analyzovat je a mít počítačový výkon a všechno dělat v reálném čase. S kvantovými počítači to můžete udělat. To samo o sobě je hodně, co na nás přichází, ale bez kvantových počítačů v mixu by nikdy neměly takový výpočetní výkon, aby byly schopny rozpoutat válku na základě informací v reálném čase doručených přímo do rukou vojáků na poli okamžitě.

Program, který nás Zná Velmi Dobře

V podstatě stojíme proti softwarovému programu, který nás poznává mnohem lépe, než my poznáváme sami sebe. Toto platí pro většinu lidí. Do bodu, kde mají dokonce moduly, které předem určují, co se někdo chystá udělat, na základě protokolování všech historických dat, které již shromáždili, všechny naše vzory jsou snadno viditelné. Takže první fáze JADE HELM, kromě nasazení veškerého vybavení napříč Spojenými státy ve velmi strategický místech. Také doslova zjišťuje, kde jsou nepřátelé, co děláme, a důvod, proč vše tak tají, je ten, že odhalujeme sebe pokaždé, vždy když pošleme text a mluvíme o JADE HELM, pokaždé, když mluvíme o odporu, pokaždé, když o tom mluvíme, že to není dobré dělat … Téměř okamžitě software umělé inteligence JADE 2.0 zaznamená tebe, mě, kohokoliv po kom jdou …

JADE 2.0 je Vojenský program Rozkazuj a Dobij

JADE 2.0 je v podstatě úplný vojenský program ve stylu Rozkazuj & Dobij. Eliminuje všechny prostředníky, jde přímo na elity nebo kohokoli, kdo je na vrcholu řetězu, a jde přímo k vojákům,

už není žádný prostředník, už nemusíte čekat, už nemusíte čekat na pokyny, protožeJADE 2.0 vám může poskytnout vše, co potřebujete vědět okamžitě jen tím, že mu poskytnete správná data.

Poskytnete mu správná data, převezme algoritmus a ukáže vám, co se děje a kam jít, kde potřebujete zapnout palebnou sílu. Za posledních pár let vyhodili vrcholných dvě stě nejlepších generálů, zbavili se jich a byli to muži, kteří by doslova nestiskli spoušť na civilisty. Chtějí lidi, kteří jsou ochotni udělat cokoli, některé z děsivých věcí, které JADE dokáže, a proč je to tak děsivé, je skutečnost, že tyto informace jsou asimilovány a procházejí skrz válečný herní software.

Válečný Software

Válečný herní software je schopen v reálném čase říkat velitelům v poli, co mají dělat, kde je odpor a jak odpor jedná. Je to skoro jako bitva, ve které nepotřebujete skutečné generály a plukovníky. Je to pluk, který se rozmístí sám o sobě. Co osobně považuji za nejvíce srdcervoucí, je to, že v podstatě technologie, kterou jsme si oblíbili a mohli bychom ji používat k budování a změně společnosti k lepšímu, tedy v co jsme doufali, byla nyní použita a je používána k lovu a zabíjeni nás.

Technologie pro politickou kontrolu – Biozbraň aktivovaná frekvencí viru – Mysl a Bioroboti

JADE 2.0 HELM a Zvládnutí Lidské Rasy

A je to v podstatě náš největší nepřítel, kterého doposud známe. Nevědomost je kořen zla … Kdyby nám řekli, o čem vlastně JADE HELM je, byli bychom venku a snažili bychom si najít tolik dat, co o tom můžeme. To je důvod, proč je docela jasně vidět, že JADE HELM začal ve chvíli, kdy to oznámili, a v tu chvíli lidé začali hlásit veškerou vojenskou akci a to je to, o čem JADE HELM je. Je o zvládnutí lidské domény, (zvládnout lidstvo je v nekonečnosti a za nekonečnem …) Co bychom udělali, co budeme dělat dál, jak to uděláme, kdo jsou naši přátelé, co si naši přátelé myslí, jsou mezi námi političtí lidé, jsou mezi námi bojovníci, co uděláme, (nezmínil spirituální lidi s vyrovnanými hemisférami) Ovládneme lidskou doménu. Pokaždé, když půjdete na Facebook a budete hledat JADE HELM věci, když jdete na YouTube, každý kousek z toho se vrátí do JADE 2.0, když se zbavili vrchních velitelů, zdá se, že naši armádu nyní v podstatě řídí počítačový systém.

Digitalizování DNA

5G je Nový Světový Řád – Technokracie a Autonomní Internet – 5G Pojítka každých 20 Metrů – 5G je Netestovaná Technologie – Satelitní Nebezpečí – Digitální Koncentrák – Elon Musk a Jeho Propojení na AI – Neuralink Starlink a Quantumlink – Problém s Šířkou Pásma – SpaceX a Satelitní Mřížka – Lidi jako Uzly na Internetu – Ředitel CIA a Frekvenční Identifikace – Databáze Všeho a Všech – Zkorumpované Agentury – Databáze na Válečné Scénáře – Simulace Vnímajícího Světa – Může být DNA Digitalizována? – Počítačové Hry a Digitální Klon našeho Světa – JADE a Analýza Dat – JADE 2.0 je Typ Kvantového Počítače – Program, který nás Zná Velmi Dobře – JADE 2.0 je Vojenský program Rozkazuj a Dobij – Válečný Software – JADE 2.0 HELM a Zvládnutí Lidské Rasy

DARPA a GOOGLE – ID PILULKA – Autentizační Mikročip, Lidské Tělo Jako Token

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP