Odpovídá 5G za Coronavirus?

Wuhan je jedno z prvních měst, které je plně zahaleno ve velmi silném elektromagnetickém smogu 5G. Dr. Thomas Corwan, M.D. říká, že Corona Virus je možná opakující se historii způsobená 5G.

Dr. Thomas Cowan má praxi rodinného lékařství v San Franciscu, kde se zaměřuje na výživu a bylinné medicíny. Působil jako viceprezident Asociace lékařů antroposofického lékařství a o těchto tématech napsal několik knih. Nabízí svůj pohled na „globální pandemii koronaviru“ Cowan i my jsme žáci Rudolfa Steinera (1861-1925), který by nejprve hledal environmentální příčiny této choroby.

Po pandemii španělské chřipky z roku 1918 Steiner přemýšlel, o co šlo. Steiner řekl, že viry jsou jednoduše výměšky toxické buňky. Virus je neživý, nemá orgány. Tělo samo si vyrobí virus, když je tělo natolik toxické, že selže čistící mechanismus těla. Pak nastává fáze rozkladu těla, tkáně pomocí rozpouštědla, tedy pomocí viru, který si tělo samo vyrobí. Všechny viry jsou dobré, špatný je náš přístup k životu. Viry jsou kousky DNA nebo RNA s jinými proteiny, vzniknou, když je buňka otrávena. Současná teorie o virech se nazývá exosomy (exosomes).

Jak o virech přemýšlet? Představte si, že jste slavný doktor delfínů a studovali jste delfíny v polárním kruhu mnoho, mnoho desítek let… a delfíni byli v pořádku a pak vás zavolali, “Frede … hodně delfínů umírá v polárním kruhu. Můžeš přijít a prozkoumat?” „A musíte se zeptat na jednu otázku. Jaká otázka by to byla. Kolik z vás by řeklo.”Chci prozkoumat delfína, abych viděl genetické složení toho delfína?” Nikdo, protože to je hloupé, to už dávno víte, delfín má hlavu, ocas, to se nezměnilo. “Kolik z vás by řeklo:”Chci zjistit, zda má tento delfín a jiný delfín virus, protože by to mohlo být nakažlivé, a proto všichni tito delfíni onemocní.” Kolik z vás by se zeptalo “Někdo dal do vody „chemikálie“ jako třeba jako Exxon Valdez?” Každý? Exxon Valdez způsobil velkou biologickou katastrofu, viz. Exxon Valdez oil spill Presně to se stalo. Buňky se otráví a snaží se očistit vylučováním úlomků, které nazýváme viry.” „Pokud se podíváte na současnou teorii virů zvanou exosomy a poslední šéf NIH, který hovoří o složitosti virů, uvidíte, že to je zcela v souladu se současným myšlením o tom, co je skutečně virus.

Cowanové cituje Rudolf Steinera, který již v roce 1924 řekl – “Viry vznikají jednoduše při vylučováním z toxické buňky.” Viry se vytvářejí, když je buňka otrávena. Viry nejsou příčinou ničeho, jsou reakcí na náš špatný životní styl.

V roce 1918 došlo k první velké změně elektrického pole země, došlo k zavedení rádiových vln. Vznikla tzv. Španělská chřipka, centrum chřipky bylo na vojenské základně, kde byl tehdejší nejsilnější vysílač, mezi Evropou a Amerikou. Mikrovlnná nemoc má stejné i jiné příznaky jako chřipka. Více o tom píše Arthur Firstenberg v knize THE INVISIBLE RAINBOW, nebo video „The Hidden Dangers of Wireless & Cell Phone Radiation“

Kdykoli vystavíte jakýkoli biologický systém novému elektromagnetickému poli, dojde k jeho otrávení. Některé biologické druhy hned zabijete, některé časem zemřou, zbytek onemocní.

V roce 1918 zdravotnické oddělení v Bostnu se rozhodlo vyšetřit nakažené chřipkou a přijít na příčinu tzv. Španělské chřipky. Vzali 100 zdravých lidí a snažili se je infikovat. Dávali těmto zdravým lidem infikované vzorky do očí, do úst, na tělo, do těla, ale nikdo z těchto sto zdravých lidí se nenakazil. To vyvolalo záhadu, nevědomost, které částečně přetrvaly dodnes. Dnes víme, že je to tzv. mikrovlnná nemoc z mikrovlnné radiace.

Během druhé světové války byl zaveden radar, to bylo spojeno s další pandemií po celé Zemi. V roce 1968 došlo k Hongkongské chřipce. To bylo poprvé, kdy jsme začali umisťovat satelity do ochranné vrstvy Země do takzvaného Van Allen pásu. Tento pás kolem Země v podstatě integruje kosmická pole vesmírných objektů jako je Slunce, Měsíc, Jupiter, Země atd. do jednoho pole. Tím dochází k distribuci energie do všech živých organizmů na Zemi. Satelity, 5G satelity vyzařující rádiové frekvence do tohoto pásu Van Allen, tím dochází k otrávení naší Země. Během šesti měsíců v roce 1968 jsme měli virovou pandemii. Proč virovou? Protože lidé všude byli a jsou otráveni. Lidé vylučují toxiny, lidé si myslí, že je to chřipková epidemie. Jak se virus v roce 1918 dostal z Kansasu do Jižní Afriky za pár dní? Celý svět měl příznaky zároveň, a to navzdory skutečnosti, že způsob dopravy tehdy byly lodě, nebo jízda na koni. Neexistuje žádné vysvětlení pro virus, oni jednoduše nevěděli, jak se to stalo. Když o tom přemýšlíte z pohledu dnešního člověka, že víte, že s rádiovými vlnami a jinými kmitočty, které mají lidé na zápěstích a v kapsách, mohou vyslat signál do Japonska a hned jim přijde zpráva zpátky. S radiovými vlnami je to možné a máte vysvětlení, proč jsou najednou všichni nemocní. Takže pokud každý může uvěřit že může volat pomocí mobilního telefonu, že existuje magnetické pole, které globálně komunikuje v sekundách, tak začnete vidět co se děje.

V posledních 6 měsících došlo k dramatickému skoku v elektrifikací Země, která se označuje 5G. Je to kvantový skok. Wuhan byl jedním z prvních 5G měst. Nyní nám nad hlavami létají nové 5G satelity, naše města jsou plná nových 5G antén, máme nové chytré telefony, radiaci z mobilu v naší kapse, mobil stále používáte a stále se divíme, že se necítíme dobře, nebo jsme pořád nemocní, nebo nervózní.

To není slučitelné se zdravím. Je mi líto, že to říkám. Bezdrátová technologie ničí jak vodu kterou pijeme, tak i kyslík který dýcháme. Zabijí naše děti. Ano jsme elektrické bytosti, bez elektřiny se nic v našem těle nestane. Jsme z atomů, které mají elektrony a protony, tedy kladné a záporné částice. To dokazuje i EKG nebo EEG nebo test nervových vodivostí. Naše fyzické tělo je elektrické povahy a chemikálie jsou pouze vedlejším produktem těchto elektrických impulsů. Dejte si znovu otázku, kde bylo první úplně pokryté 5G město na světě? Wuhan, přesně.

Takže, když o tom začnete přemýšlet, jsme tady v existenciální krizi. Něco staré umírá a něco nové se rodí. Nevědomost je kořen zla. Citlivost souvisí s tím, kolik kovu máte v těle, stejně jako s kvalitou vody v buňkách. Takže pokud začnete vstřikovat do lidí hliník třeba pomocí vakcín nebo pomocí špatného jídla, chemtrails, tak se lidé stanou více vodivými. To vede k absorbování zvýšených elektromagnetických polí a to je perfektní bouře pro různé druhy poškození těla, který nyní zažíváme. Co po sobě zanechá tornádo, co po sobě zanechá 5G? Co nás definuje jako člověka?

Elektřina formovala moderní svět. Jak elektřina ovlivnilo naše zdraví a životní prostředí?

Během posledních 220 let si společnost vyvinula všeobecné přesvědčení, že elektřina je „bezpečná“ pro lidstvo a planetu. Vědec a novinář Arthur Firstenberg toto přesvědčení narušuje tím, že vypráví příběh elektřiny takovým způsobem, jaký nebyl nikdy předtím – z hlediska životního prostředí. Tento příběh je vysvětlen podrobně v dopadech, které měl tento základní společenský stavební blok na naše zdraví a naši planetu.

V knize Invisible Rainbow, Firstenberg sleduje historii elektřiny od začátku osmnáctého století do současnosti, což je přesvědčivým případem, že mnoho environmentálních problémů, stejně jako hlavní nemoci industrializované civilizace – srdeční choroby, cukrovka a rakovina – souvisí s elektrickým znečištěním.

Masivní předpokládané účinky 5G v kontextu selhání bezpečnostních směrnic

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP