5G – nejstupidnější nápad za éry lidstva!

Prof Dr. Martin Pall - 5G je Hloupý Nápad

Zdroj: https://www.emfacts.com/2019/02/dr-martin-pall-putting-in-tens-of-millions-of-5g-antennae-without-a-single-biological-test-of-safety-has-got-to-be-about-the-stupidest-idea-anyone-has-had-in-the-history-of-the-world/

Video: Dr. Martin Pall

Dr. Martin Pall: „Uvedení desítek milionů 5G antén bez jediného biologického testu bezpečnosti je asi ten nejhloupější nápad v celé historii světa.“

Dr. Martin Pall

Výňatek z příspěvku od Sott.net, zpracoval Arjun Walia:

Jsme uprostřed zavádění 5G bezdrátové technologie a politici teprve řeší bezpečnostní rizika.Nedávno jsem uvedl kanadského premiéra Justina Trudeau jako příklad, ale to se děje po celém světě. Je to jeden z mnoha příkladů, které ukazují, jak velké korporace zcela ovládají politiku. Také jsem nedávno napsal o Robertu F. Kennedy a vysvětlil, co se stalo, a jak jsem byl schopen zcela kompromis vláda, velký mediální a naše federální regulační agentury, které nás mají být chránit a že nás informoval. (Strojový překlad Google a chytrému napověz… Netroufnu si vždy vše počeštit, abych nezkomolil význam…)

Ve videu použil společnost Big Pharma jako příklad, protože poskytují nejvíce peněz na kongresu; ještě víc než společnosti okolo velké ropy a zemního plynu. V tomto článku jsem také nastínil několik příkladů podvodů, takže čtenáři mohou získat jasnější představu o tom, co se děje a vidět nějaký skutečný důkaz o tom.

Je jasné, že nejsou chráněny, a politici jsou jednoduše dodržující na vůli svých pánů, velkých korporací, které zase působí jako otroci ‚finančních pánů,‘ velkých bank. Budeme i nadále vidět přicházet produkty a služby, které jsou schváleny a zavedeny, aniž by prošly všemi bezpečnostními testy. To je velký problém, a jedním z hlavních důvodů, proč bychom mohli být svědky drastického nárůstu několika chorob a onemocnění, a to zejména pokud jde o neuropsychiatrické poruchy. Studie s názvem „ mikrovlnné frekvence elektromagnetických polí (EMP) produkují rozšířené neuropsychiatrické účinky včetně deprese “ publikované v Journal of Chemical neuroanatomii to nastiňuje zcela jasně, a to je jen jeden z tisíců recenzovaných studií, které zvyšují mnohé obavy, co se týká tohoto druhu technologie (5G).

Opravdu není žádný zájem o blaho lidstva v těchto institucích? Pokud ne, proč je budeme i nadále podporovat? Je to proto, že jsme v iluzi, že existuje skutečná obava? A proč budeme i nadále souhlasit s volbami zkorumpovaných politiků?

Mimochodem, v tomto článku bych chtěl upozornit na Dr. Martin L. Pall, PhD – emeritního profesora biochemie a základních lékařských věd Washingtonské státní univerzity. Převzato z jeho zprávy s názvem „5G: Velká rizika pro EU, USA i mezinárodního zdraví! Přesvědčivé důkazy pro osm odlišných typů Velkých škod způsobených elektromagnetickým polem (EMF), ohrožení z a mechanismus, kterým působí ,“on říká, že:

„Uvedení desítek milionů 5G antén do provozu bez jediného biologického testu bezpečnosti má být asi ta nejhloupější myšlenka, jakou někdo má v historii světa.“

Detailněji – ZDE. Včetně videa z projevu jmenovaného doktora.

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
Instagram
Kamil Pokorný

Autor: Kamil Pokorný

Záleží mi na tom, aby se veřejnost dozvídala pravdivé informace o škodlivosti bezdrátových přenosů a zařízení, aby byla lépe chráněna opatrnějšími limity, které začnou brát v potaz i netermické vlivy u vysokých frekvencí a také u nízkých frekvencí (fází) vlivy záření, tvořeného silnými proudy v kabelech a drátech vedení VVN. Také aby se mohla veřejnost svobodně rozhodovat, jaké vysílače, kabely a dráty VVN budou v nejbližším okolí a v místě bydliště instalovány a působit na organismy nejbližších, ale i okolní přírody a krajiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *