Bill Gates – Mesiáš Depopulace – Vakcíny s Čipem – 5G Sítě – Lockdown – Aktivní a pasivní RFID – Prodej Vašich Bio dat

Maska není pro Vaši ochranu ... je znakem Vaší rezignace ... Bill Gates - očkování - RFID - ID2020

Robert F Kennedy Jr. odkrývá diktátorský, vakcinační, depopulační plán Billa Gatese – Genocida v Evropě a Americe

Robert Francis Kennedy Jr. je americký environmentální právník, autor a oponent očkování a 5G (Soudní Žaloby Bojují za Změnu Federálních Bezpečnostních Standardů – Zažalujte ČTÚ). Kennedy je synem Roberta F. Kennedyho a synovcem bývalého prezidenta Johna F. Kennedyho JFK (JFK – The Speech That Killed Him – About Secret Societies).

Bill Gates má mnoho vražedných podniků souvisejících s očkováním. Microsoft má snahu ovládat globální podnik s identifikací vakcín (global vaccination ID enterprise), kontrolovat čipování lidí. Tento projekt na identifikaci lidí se jmenuje ID2020. Identifikace lidí je přes vakcíny nebo ID tagy co se dávají do těla. Toto označení lidí Gatesovi může poskytnout diktátorskou kontrolu nad globální zdravotní politikou. To je podnikový neoimperialismus, ekonomický a biologický teror, neboli kontrola z úrovně Vaši genetické informace (Koronavirus – Nové vakcíny – Bio Hackování – Zadní Dvířka do Vaší DNK – Nanotechnologie – Kontrola Pomocí 5G).

Od roku 2000 Gates převzal kontrolu nad indickým národním poradním programem (NAB). Nařídil každému dítěti do pěti let 50 vakcín proti dětské obrně. Indičtí lékaři obviňují Gatesovu kampaň za zničující epidemie dětské obrny, která v letech 2000 až 2017 ochromila 496 000 dětí (non-polio acute flaccid paralysis (NPAFP) epidemic that paralyzed 490,000). V roce 2017 indická vláda odvolala Gatesův vakcinační program a Gatese a jeho vrahy vypudila z NAB. Rychlost ochrnutí dětské obrny prudce poklesla. V roce 2017 Světová Zdravotnická Organizace (WHO) neochotně připustila (predominantly vaccine strain), že globální exploze dětské obrny je převážně diky vakcinaci od Gatese. Nejděsivější epidemie v Kongu, Afghanistánu, na Filipínách jsou spojeny s Gatesovými vakcínami. Do roku 2018 byly ¾ celosvětových případů dětské obrny z Gatesových vakcín (70% of global polio cases). Co udělají občané České republiky?

5G sítě – ID2020 – Nanotechnologie

RFID čipy nebo-li tagy jsou technologie pod ID2020. 5G CoreNetwork je sít pro IoT, RFID… 5G NanoNetwork sítě komunikuji s 5G CoreNetwork. 5G NanoNetwork, 5G NeuralMesh je interface pro spojení s člověkem. Zneužita umělá inteligence jako proxy může sehrát zajímavou roli. ID2020 je také globální registr všech Bio dat. Vše se ukládá v 5GBigData. Vaše Bio data se prodávají třetím stranám. Vaš 4G, 5G, 6G mobil komunikuje s NanoRFID, MikroRFID, RFID, které je spojeno s Vašim Informačním polem, Vaši genetickou informaci. RFID ve Vašem těle se může napojit také na Váš energetický systém. Za kolik peněz se prodávají Vaše Bio Data bez Vašeho vědomí? Jakou máte cenu?

Jak se Vaše Bio Data prodávají, řeší a spravují – Strategic Intelligence

Vaše Bio Data, Digital DNA se prodávají přes DNA Marketing, bez Vašeho vědomi. O Vás bez Vás … CELÉ PANDORSKÉ BOXY KORONSKÉHO PLANDEMIKA, s čím se pojí 5G, GLOBÁLNÍ VLÁDA a DALŠÍ … Globální vláda – 14:48 minuta.

Strategická Inteligence – Jak se prodávají, řeší, spravují lidské informace, Vaše Bio data a to všechno bez Vašeho souhlasu …

Gatesova filantropie nebo investice?

Gates a jeho kontrola ve WHO, UNICEF, GAVI a PATH mu přináší kontrolu nad lidmi. Gates financuje soukromé farmaceutické společnosti, které vyrábějí vakcíny. Masivní síť předních skupin farmaceutického průmyslu vysílají klamnou propagandu v mediích. Vyvíjejí podvodné studie, provádějí dohled a psychologické operace. Nejenom Gatesovy miliardy slouží k umlčení nesouhlasu a vynucení dodržování.

V tomto nonstopovém lékárnickém vystoupení se Gates jeví být nadšený, že krize Covid-19 mu dá příležitost donutit populaci k očkovaní v Americe a Evropě dle afrického vzoru s RFID čipy.

Predikované Programovaní

Lživé WHO reklamy – že dobré zdraví přichází pouze v injekční stříkačce – kontroluji populaci. Pomocí predikovaného programovaní Gates manipuluje lidi. Tyto manipulační reklamy zasáhly také Československo. Znáte z reklamy, jehla Vás ochrání. Prosím vypněte TV a začněte hledat informace.

Gatesova Nadace

V roce 2014 financovala společnost #GatesFoundation testy experimentálních vakcín proti HPV vyvinutých společností GSK a Merck na 23 000 mladých dívkách ve vzdálených indických provinciích. Přibližně 1200 utrpělo závažné vedlejší účinky, včetně autoimunitních poruch a poruch plodnosti. Některé zemřely. Indické vládní vyšetřování obviňovalo, že výzkumníci placeny Gatesem se dopouštěli všudypřítomných etických porušení – dívkám z vesnice bylo vyhrožováno soudem, šikanování rodičů, padělání formulářů souhlasu a odmítnutí lékařské péče zraněným dívkám. Případ je nyní u Nejvyššího soudu v zemi.

Během kampaně Gates 2002 MenAfriVac v subsaharské Africe Gatesovi pracovníci násilně očkovali tisíce afrických dětí proti meningitidě. Jihoafrické noviny si stěžovaly: „Jsme morčata pro výrobce drog“

V roce 2010 Gatesova společnost věnovala WHO 10 miliard dolarů (committed $10 billion to the WHO) ke snížení počtů obyvatel prostřednictvím nových vakcín. O měsíc později Gates řekl v Ted Talk (Innovating to zero! | Bill Gates), že nové vakcíny „mohou snížit populaci“. V roce 2014 keňská asociace katolických lékařů obvinila WHO z chemického sterilizování milionů neochotných žen. Aby se ženy nechaly sterilizovat, tak se jim lhalo, falešnou kampaní proti „tetanu“... A jak se dneska lže lidem v České a Slovenské republice?

Nezávislé laboratoře nalezly formulaci sterility v každé testované vakcíně. Po zamítnutí poplatků WHO nakonec připustila, že vyvíjí vakcíny na sterilitu lidí více než deset let. Podobné obvinění přišlo z Tanzanie, Nikaragui, Mexika a Filipín.

Studie z roku 2017 (Morgensen et al. 2017) ukázala, že populární DTP WHO zabíjí. Očkované dívky utrpěly 10x větší úmrtnost než nevakcinované dětí. Gates a WHO tlačí smrtící vakcíný každoročně do milionů nejen afrických dětí.

Globální zastánci veřejného zdraví na celém světě obviňují Gatesa, že podplatil agendu Světové Zdravotnické Organizaci WHO. Gates si zaplatil projekty, studie o nezávadnosti vakcín.

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP