Regulační Orgány záměrně Vyloučily vědecké Důkazy o Škodách 5G

WHO vážně překročila své hranice týkající se bezdrátových zařízení a ututlání zdravotních rizik - Olga Sheeanová

Zúčastněnými stranami ve vývoji 5G jsou průmysl a vlády. Zatímco renomovaní mezinárodní vědci, kteří mají zdokumentované biologické účinky na lidi, zvířata, hmyz a rostliny, a alarmující vliv na zdraví a životní prostředí v tisících vzájemně hodnocených studiích jsou vyloučeni!

Důvodem současných neadekvátních bezpečnostních pokynů je, že střet zájmů normalizačních orgánů „vzhledem ke svým vztahům s telekomunikačními nebo elektrickými společnostmi podkopává nestrannost, která by měla upravovat regulaci standardů veřejného vystavení neionizujícímu záření“. [Profesor Martin L. Pall podrobně rozebírá střety zájmů a seznamy důležitých studií, které byly vyloučeny, v jeho literatuře . 

Řekni NE 5G!

3 komentáře u „Regulační Orgány záměrně Vyloučily vědecké Důkazy o Škodách 5G“

  1. Hlavní důvod navyšování mikrovln je zabránit metafyzickému jevu, který by jinak u lidí způsobil
    to , že by se najednou ocitli na nové zemi / v ráji / Janovo zjevení a uviděl jsem nové nebe a novou zemi /. V roce 2001 k nám z centra naší galaxie začalo
    přicházet transformační záření /jednotky Bovis/ a pro blokování vzestupu se začalo s navyšováním mikrovln. Tak jak stoupají Bovisky stoupá i množství blokujících mikrovln a to ne jen ve městech, ale i všude v přírodě. Cílem je udržet nás za každou cenu zde v 3D realitě Matrixu. Nasazení 5G záření z oběžné dráhy by bylo skoro stejné jako třetí světová válka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *