Lékařské studie: Masky Vás před virem nechrání – 5G Satelity a Koronavirus – Psychologické operace

Nekontrolovaný satelitní průmysl je jednou z nejhloupějších věcí, jaké kdy lidstvo vytvořilo. Ničí životodárnou obálku naší atmosféry. 5G satelity v mnoha ohledech představují bezprostřední ohrožení celého života na Zemi (5G Satelity – Akustické Zbraně – Infrazvuk – Ultrazvuk – DEW).

Když sečteme všechny satelity SpaceX, OneWeb a Amazon a pokud budou všechny vypuštěny na oběžnou dráhu, budou dohromady dávat asi 92 000 satelitů. Pokud přidáte Iridium a Globalstar, které jsou již v provozu a přičtete plány společnosti Facebook, Link, kanadské společnosti Kepler a Telesat, China Aerospace Science and Industry Corporation, ruských Roscosmos a dalších konkurentů, brzy by mohlo být 100 000 satelitů. obíhající v ionosféře (5G Startlink Satelity – Srdeční problémy – SpaceX – Země v nebezpečí – Genocida celého Biologického Života).

Když SpaceX začne beta testování v USA a Kanadě koncem léta. Zdravotní účinky 5G budou kryty pomocí COVID-19. Bez ohledu na to, kolik lidí v této části světa se zabije pomocí DEW nebo zemře, bude na vině koronavirus.
Pandemie začala s nástupem 5G. 5G přišlo do Wuhan krátce před vypuknutím COVID-19. Instalace 5G do pouličních lamp v New Yorku byla krátce před vypuknutím COVID-19. Samotný COVID-19 je jen respirační virus, jako je nachlazení. Ale společně s 5G je smrtící. Aby společnost mohla účinně jednat, musí si nejprve uvědomit zdravotní újmu z rádiových vln (Riziko 5G: Vědecká Perspektiva). 5G jsou rádiové vlny na steroidech (Jak může být každý testován pozitivně na COVID-19 – PCR testy – 5G technologie a indukce koronaviru v kožních buňkách).

Namísto uznání škod způsobených rádiovými vlnami společnost roztrhává svou strukturu tím, že zavádí nefunkční opatření, která nechrání a místo toho pokračuje zabíjejí lidi (Právník Ray Broomhall – Cesta k Ochraně Lidí před Inteligentními Měřiči a Telekomunikačními Anténami).

Lékařské studie – masky jsou zbytečné

Neil Orrovo studie, publikovaná v roce 1981 v análech Královské vysoké školy chirurgů v Anglii. Dr. Orr byl chirurgem v Severalls Surgical Unit v Colchesteru. Napsal Is a mask necessary in the operating theatre? V studii se uvádí, po dobu šesti měsíců, od března do srpna 1980, se chirurgové a zaměstnanci v této jednotce rozhodli vidět, co by se stalo, kdyby během operací nenosili masky. Šest měsíců neměli žádné masky a srovnávali míru chirurgických infekcí rány od března do srpna 1980 s mírou infekcí rány od března do srpna předchozích čtyř let. A k úžasu zjistili, že když nikdo během operací neměl masky, míra infekce rány byla méně než poloviční než to, když všichni měli masky. Jejich závěr: „Zdá se, že minimální kontaminaci lze nejlépe dosáhnout tím, že se maska ​​vůbec nenosí“ a že maska ​​během operace „je standardní postup, který by se měl opustit.“

Lékařská literatura za posledních čtyřicet pět let je konzistentní: masky jsou zbytečné, jsou to nehygienické předměty, které samy šíří bakterie a viry.

Školy v Číně nyní zakazují studentům používat masky během vyučování (After Multiple Deaths, Officials Call for No Masks in Gym Class). Proč? Protože je to zabíjelo. Připravovalo je o kyslík. Během hodin tělesné výchovy zemřely nejméně tři děti – dvě z nich při běhu s maskou na trati školy. A 26letý muž trpěl zhroucenými plícemi, když běžel dva a půl kilometru s maskou na obličejí (Man, 26, suffers collapsed lung after jogging 2.5 miles while wearing face mask).
Povinné masky nikde nesnížily úmrtnost. 20 států USA, které nenařídily lidem nosit obličejové masky uvnitř i venku, měly výrazně nižší úmrtnost na COVID-19 než 30 států, které masky nařídily. Většina států bez masky má úmrtnost COVID-19 pod 20 na 100 000 obyvatel a žádný z nich nemá úmrtnost vyšší než 55. Všech 13 států, které mají úmrtnost vyšší 55, jsou státy, které vyžadovaly nošení masek ve všech veřejných míst. Maska nechrání, jen dává falešné iluze bezpečnosti, stejně tak jako neionizující limity, které nás také vůbec nechrání a zabijí nás (Studie & Historie Mikrovlnné Radiace, EMF a 5G).

Psychologické operace

Psychologické operace (PSYOP) jsou operace, které divákům zprostředkovávají vybrané informace a ukazatele, které mají vliv na jejich emoce, motivy a objektivní zdůvodnění a v konečném důsledku na chování vlád, organizací, skupin a jednotlivců. Více info na MK- Ultra, Monarch nebo Ovládání Mysli, Psychotronické Elektronické Zbraně.

Následuj nás / Follow us

Jeden komentář u “Lékařské studie: Masky Vás před virem nechrání – 5G Satelity a Koronavirus – Psychologické operace”

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP