Vibrace, Zneužitá Umělá Inteligence, Nanotechnologie, 5G a spojení s Očkováním, s Testy

Nedejte testovat, očkovat, čipovat vaše blízké, vaše rodiny, děti, ani důchodce v sociální péči (10 dôvodov, prečo sa nezúčastníme plošného testovania na COVID-19). Chraňte svoje předky a svoje děti. Více informací jak souvisí 5G, testování, očkování s nanotechnologií v pořadu: „Vyšetřovací zpráva o COVID-19 francouzské armády. 5G, RFID čipy a umělá inteligence“ nebo zde. Bill Gates je spoluvlastník patentu CORONAVIRU a očkovací agenda Bill Gates = Střet zájmů!

Možná si vzpomenete na očkovací studii provedenou před nějakou dobou v Itálii, kde byla řada standardních vakcín podrobena analýze, aby bylo možné přesně určit, co v nich bylo. Italové shledali nejrůznější věci zjevně nesouvisející s účelem uvedených vakcín, věci jako různé těžké kovy a to, co vypadalo jako nějaká nanotechnologie, kterou nedokázali identifikovat (New Quality-Control Investigations on Vaccines: Micro- and Nanocontamination Antonietta M Gatti, Stefano Montanari).

STÁLE TO POPÍRAJÍ – KOMPRIMOVANÝ PFIZER

5G a Využití nanočástic

Přepis videa s názvem A voir absolument avant censure : Compilation de videos pour comprendre les dangers à venir” (Nezbytné sledovat: Sestavené videa, abychom pochopili nebezpečí, která přicházejí, 29. července 2020, od 11,46 minuty)

Dotazovaný: Jsem inženýr. Mám kvalifikaci v chemickém inženýrství a když jsem studoval, mluvilo se o nanočásticích a zejména o částicích, které umožňovaly – nebo by mohly umožnit (protože to byl rok 1993) – léčbu rakoviny.

Obrázek: European Respiratory Journal. Lékařské nanočástice pro dodávání léků do plic nové generace: Příklady nanočástic běžně používaných jako nosiče pro dodávání léčiv (5G a hydrogelový biosenzor: implantabilní nanotechnologie pro použití v COVID vakcínách?).

Nanočástice mají vibrační frekvence, které závisí na frekvenci produktu a mají konkrétní frekvence. Když pošlete tyto vibrační frekvence do nanočástic, budou vibrovat, podobně jako vibruje voda, když do ní pošlete frekvenci 2,4 GHz [sic] pomocí cyklotronů v mikrovlnné troubě – necháte vodu vibrovat a ohříváte vodu a prvky kolem ní. Stejným způsobem necháte explodovat buňky kolem, abyste mohli vařit kuře v mikrovlnné troubě.

5G, Nanoboti, Očkování vše propojeno …

Tyto nanočástice mají stejný jev na určitých jiných frekvencích než voda. To znamená, že když jsou například v těle umístěny vedle rakovinné buňky a když jim pošlete určitou frekvenci, díky kterým budou částice vibrovat, tak se zahřívají všechny buňky kolem nanočástic. To znamená, že například rakovinné buňky explodují. 1 V té době jsem si řekl, že je to dobrý způsob vyhlazení populace. Například, pokud se vám podaří vstříknout lidem nanočástice a poté přenesete vlnu, která není apriorně nebezpečná, ale když ji někdo spojí s touto částicí a nechá vlnu vibrovat … (Nanotechnologie – ID2020 – Nano mobilní Applikace – Digitální ID vakcíny – Nonstop Sledování z Úrovně Vaší genetické Informace nebo Riziko 5G: Vědecká Perspektiva)

Tazatel: Dobře, ale proč nám dnes říkáte o nanočásticích a jaké je tvrzené spojení s Covidem?

Dotazovaný: Tyto nanočástice jsou pro mě součástí zbraňového systému, který umožní vylidnění bez masového odporu (Čína, 5G a Wuhanský Koronavirus – Výskyt Koronaviru se Shoduje s Rozvojem 5G Infrastruktury nebo Koronavirus = 5G nasazení – Hongkongská chřipka = první satelity – Španělská chřipka = první rádio). Pokud to porovnáte se systémem výbušnin, nanočástice by byla tyčí plastické trhaviny, tedy aktivního materiálu, který vybuchne. Druhá věc, která by byla zapotřebí, je rozbuška. Pro mě je to elektromagnetická vlna, která způsobí vibraci nanočástic, a třetí věc je kontrola – myslím, že jsme ji teď našli, je to myšlenka 2020 060606[Kryptoměnový Systém – Patent W02020060606 – Bio Data – RFID Čip – ID2020 – Znak Bestie – 5G / 6G – Satelity], 2,3, tedy podkožní očkování, kterou “vládci“ světa navrhnou, aby mohli vědět, kde jsme, a mohli nás sledovat pomocí 5G. “Výhodou“, kterou má 5G jako rozbuška, je to, že nás může sledovat. Je to zbraň s řízenou energií (5G Technologie – Zaměřená Mikrovlnná Radiace – Tichá Válka). Vystopovali jsme tedy, že vědí, kam poslat vlnu, a vědí, koho zahřejí. Co potřebujete, aby tento druh zbraňového systému byl funkční? Musíte být schopni vstříknout nanočástice do těla. Jediným prostředkem, který se zdá být konzistentní, pokud jde o historii, je zavedení vakcín. Myslím, že to bylo kolem roku 2015, kdy jsem si přečetl knihu Serge Radera [o vakcínách] a zjistil jsem, že v dětských vakcínách a vakcínách proti chřipce pro staré lidi byly nanočástice, zatímco laboratoře nám říkaly, že do nich nanočástice nevkládají (Bill Gates – Mesiáš Depopulace – Vakcíny s Čipem – 5G Sítě – Lockdown – Aktivní a pasivní RFID – Prodej Vašich Bio dat). A ve vakcínách pro veterináře žádné nebyly. Začal jsem si tedy říkat: „Je tu dobrý zbraňový systém, který se zavádí, co se stane, bude pandemie.“ A bum, v roce 2019 došlo k pandemii! A co se skrývá za touto pandemií? Máte nařízení, které umožňují instalaci 5G, takže jedna část našeho zbraňového systému, pak nám chtějí zavést vakcínu – v Dánsku vytvořili takový zákon, že pokud by existovala vakcína Covid, musel by ji každý mít. V každé zemi vyvíjejí maximální tlak na populaci, aby očkovali, protože pandemie je tady a jediným způsobem, jak s ní zacházet, je vakcína. Proto říkám, že jsme v této teorii přímo na tlačítku, kde vyvraždí velkou část populace. A co víc, v poslední době hovoří o Velkém resetu 2021. To mě nutí říci, že jdeme k genocidě, vylidňování Země ( Jsou i jiné možnosti – Slunce – 5G Satelity – Terapie Červeného a Infračerveného Světla – 660 nm – 850 nmŘešení – Léčba s Pulzním ElektroMagnetickým Polem PEMF – Přirozené harmonické pole Země a lidské tělo).

Tazatel: Takže vzhledem k tomu, že se vám podařilo tuto pseudo-pandemii dekódovat dlouho předtím, než k ní došlo, jaké jsou vaše názory na nadcházející měsíce před rokem 2021?

Dotazovaný: Poslouchejte, věc je jasná, je to nasazení zbraňového systému. Podívejte se, co jsme zatím viděli. V březnu jsme viděli směrnice povolující nasazení 5G. Všechny světové vlády nasazují tuto část zbraně. Druhá věc je, že se připravují na zavedení této pseudovakcíny – protože to není vakcína, je to součást zbraně – a s dostatečným předstihem o tom před dvěma roky mluvili. Dokonce si myslí, že vakcína bude zavedena v září (To se nestalo, ale nejsme od toho daleko …). Druhá věc je, že musí nutit populaci, aby se rozhodla pro očkování (testování). Existují média, ale to není dost silné. Lidé považují právě teď za nejdůležitější děti. Jejich tah byl dobře naplánovaný! Povinné očkování jste měli od roku 2018, kdy Macronova vláda přišla s 18 vakcínami 5 v 1, které všechny obsahovaly nanočástice. Jako by náhodou jedna část zbraně. Jak tyto nanočástice, které injekčně aplikovali s vakcínami mohou být využity? Jakmile bude nasazeno 5G, a zdůrazním, že bude nasazeno 5G – 5G bude přenášet záření, které probudí nanočástice, které injekčně aplikovali našim dětem za poslední 3 nebo 4 roky a do starších lidí s vakcínou proti chřipce. Co to způsobí? Budou horečky, budou záněty, jako by náhodou došlo ke Kawasakiho nemoci (Kawasaki disease). Takže říkám, že v příštích měsících, kdy budou antény instalovány v určitých zemích, to začne, ne všechny najednou, ale uvidíme ve Francii, jakmile budou nasazeny 5G antény, objeví se druhá (třetí) vlna koronaviru a tato vlna bude mít určitou zvláštnost, bude to znovu mít vliv na starší lidi, protože byli očkováni vakcínou proti chřipce, a na děti, které byly očkovány. Vznikne tedy Kawasakiho choroba, která vládě umožní zavést vakcínu Covid a vstříknout nám všem tyto nanočástice, aby nás mohli hromadně zničit kdykoli budou chtít. Pak možná na začátku dojde k desítkám tisíc úmrtí, ale mají schopnost zabít 90% a vylidnit až 90% planety, vlastně všechny očkovaný lidi. Tady to máš. Cenzura a teorie o koronaviru, proč je tolik cenzury? Přemýšlejte o tom…

1/ Nanodelivery Systems and Devices Branch – Cancer & Nanotech. Treatment and therapy. Excerpt: The physical properties of nanoparticles, such as energy absorption and re-radiation, can also be used to disrupt diseased tissue, as in laser ablation and hyperthermia applications. Available at https://www.cancer.gov/nano/cancer-nanotechnology/treatment. Accessed 9 October 2020.

2/ Microsoft Patent 060606 – Body interfaced digital currency. Available at https://www.disclose.tv/t/microsoft-patent-060606-body-interfaced-digital-currency/298. Accessed 9 October 2020.

3/ For a detailed discussion of the proposed vaccine, see French Army Reserve Officers’ Investigative Report on the Covid-19 Pandemic and its Relationship to SARS-COV-2 and Other Factors, chapter 13: Vaccine and electronic chip. Voir une discussion détaillée sur le vaccin proposé à Rapport d’enquête d’un groupe d’officiers de réserve sur la pandémie de COVID-19 – mise à jour le 13 mai 2020.

4 / Microsoft Patent 060606 – Body interfaced digital currency. Available at https://www.disclose.tv/t/microsoft-patent-060606-body-interfaced-digital-currency/298. Accessed 9 October 2020.

5 Serge Rader. Vaccins – Oui ou Non ? : Les analyses et les photos au microscope électronique de substances contenues dans les vaccins (Vaccines – Yes or No ? Analyses and electron-microscope images of substances contained in vaccines). Talma studios. 2017. Serge Rader, pharmacien diplômé d’État, ancien titulaire d’officines pendant plus de vingt ans et président fondateur de la Coopérative de Pharmaciens Ile-de-France, devenu lanceur d’alerte face aux dérives de l’industrie pharmaceutique. Serge Rader is a qualified pharmacist, former owner of pharmacies for more than 20 years and founding president of the Cooperative of Pharmacists Ile-de-France, became a whistleblower in the face of the abuses of the pharmaceutical industry.

Demontujte 5G antény

Dodatek

Informovaná společnost, která přestane být demoralizovaná tuto agendu zastaví. Karty jsou teď na straně humanity a lidí, kteří mohou zastavit tuto mnohovrstvou genocidu (VYŠETŘOVACÍ ZPRÁVA O PANDEMII COVID-19 A JEJÍ VZTAH K SARS-COV-2 A DALŠÍM FAKTORŮM – SDRUŽENÍ DŮSTOJNÍKŮ ARMÁDY FRANCOUZSKÉ REZERVY). Co řeknete svým dětem a předkům, že jste mohli a nic neudělali, nebo se předkům a dětem podíváte přímo do očí (Srdce a krevní oběh – Chestahedron – Posvátná Geometrie – Kosmické Srdce – Rudolf Steiner – Torus)?

Digitální super inteligence se spojila s biologickou inteligencí, která z lidí udělala bioroboty

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP