Řešení – Léčba s Pulzním ElektroMagnetickým Polem PEMF – Přirozené Harmonické pole Země a Lidské Tělo

Víme-li, že jsou špatná pole, tak logicky musí být také dobrá pole pro vývoj člověka. Dobrá pole jsou v harmonii s přírodou, Zemí a vesmírem. Špatná pole jsou neharmonické a dělí mysl, rody. Bez ohledu na příčinu kognitivních poruch a to, zda to má za následek zapomnění, zmatenost, dezorientaci nebo úplnou Alzheimerovu demenci, je energetická aktivace buněk těla a mysli pulzním elektromagnetickým polem nejcelističtějším přístupem k probuzení neurologické funkce na Zemi. Terapie PEMF pochází z výzkumu NASA, který zahrnuje výhody pulzních elektromagnetů pro astronauty. V fyzickém těle se neděje nic bez elektromagnetické výměny.

Fyziologické účinky pulsového elektromagnetického pole na lidské tělo

Podle mnoha vědeckých údajů zahrnuje terapeutický účinek magnetických polí schopnost řídit tok nabitých částic a působit na magnetizované objekty bez ohledu na jejich pohybový stav. To má za následek pozitivní účinek na přirozené biologické procesy, jak se zvyšuje intracelulární a mezibuněčný metabolismus. Terapie magnetickým polem tak aktivuje samoobnovující funkci těla v procesu hojení přímou stimulací – bez chirurgického zákroku, léků nebo vedlejších účinků. Mezi nejrůznějšími typy magnetických polí se nejsilnější lékařský účinek projevuje pohybujícím se pulzním elektromagnetickým polem (tPEMF -zařízení ALMAG) ve srovnání se statickými nebo střídavými magnetickými poli EarthPulse™ ProBasic v6 PEMF Device. EarthPulse vytváří silné pole.

Terapie pomocí PEMF

 • Snižuje nebo eliminuje bolest během několika minut
 • Urychluje tvorbu nové tkáně včetně chrupavek a kostí
 • Zvyšuje průtok krve a přísun kyslíku
 • Obnovuje tok v kapilárách, které byly blokovány
 • Obnovuje normální funkci buněk a orgánů
 • Snižuje zánět a otoky
 • Uvolňuje napnuté svaly
 • Vyvažuje mysl
 • Zlepšuje rozsah pohybu
 • A další, jak uvidíte ,,, https://youtu.be/eIs-rdSenrE Dr. Oz on Pulsed Electromagnetic Field Therapy (PEMF) / Dr. Oz o terapii pulzním elektromagnetickým polem (PEMF)

Celý náš biologický systém, mozek a samotná Země, pracují na stejných frekvencích. Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte o energii, frekvenci a vibracích.

Nicola Tesla
PEMF – Terapie Pulzního Elektromagnetického Pole

Jedinečné výhody terapie pomocí PEMF

 • Fyziologicky stimuluje tělo k vlastnímu uzdravení
 • Po prvním ošetření se pacient cítí lépe
 • Prakticky žádné kontraindikace jakéhokoli druhu
 • Doplňuje většinu konvenčních terapeutických metod
 • Jedná se o zcela bezbolestné a neinvazivní ošetření
 • Rychlá a snadná aplikace pro pacienta a terapeuta
 • Není nutný přímý kontakt s tělem pacienta
 • Vysoká pronikající síla posílá energii hluboko do tkáně
 • Účinky přetrvávají i po léčbě po dosažení normální úrovně energie buňky
 • Vhodné pro použití u lidí a zvířat
 • Relativně krátké doby a frekvence ošetření dosahují trvalých výsledků
The Science behind Pulsed ElectroMagnetic Field (PEMF) Therapy, How it works? / Věda za terapií pulzním elektromagnetickým polem (PEMF), jak to funguje?

Co se stane během a po terapii PEMF?

Během relace může člověk pociťovat mírné brnění v ošetřované oblasti. Použití PEMF indukuje spánek, zejména během léčby, a zlepšuje kvalitu spánku.

Průmyslová schválení

FDA (Food & Drug Administration) schválila částečné použití terapie PEMF pro některé specifické stavy, včetně:

 • Stimulace růstu kostí
 • Úzkost a deprese
 • Únik moči
 • Mozkový nádor
 • Mechanická svalová masáž

Kromě toho existuje více než 2000 studií a klinických studií, které ukazují účinnost léčby PEMF pro širokou škálu stavů, které jsou k dispozici na: www.PubMed.gov. NASA udělala největší počet studií, více než 10 000 výzkumných prací a 2000 plus dvojitě slepé studie týkající se terapie PEMF; žádná nebyla důkladnější a přesvědčivější, než čtyřletá studie NASA vedená Dr. Thomasem Goodwinem, PhD, o schopnosti PEMF zlepšit růst a opravu tkání u savců (Physiological and Molecular Genetic Effects of Time-Varying Electromagnetic Fields on Human Neuronal Cells). Otázky – Proč by NASA dělala tolik studií, kdyby PEMF nefungoval? Proč PEMF není v našich nemocnicích? Proč o PEMF nemluví Světová Zdravotnická organizace a místo toho mluví o vakcínách?

Terapie PEMF Podporuje Léčení a Ničí Rakovinu (PEMF Therapy – Destroys Cancer?)

Umělé neharmonické elektromagnetické pole versus PEMF

Země má velmi silné magnetické pole, které expanduje do vesmíru. Při začátku objevování vesmíru, když se astronauti dostali do vesmíru, měli astronauti všemožné problémy se zdravím. Opustili přirozené magnetické pole Země a jejich zdraví se zhoršilo. Jejich krev se srazila, všechno se zhoršovalo, absorpce kyslíku se snížila, jejich imunitní systém se úplně zhroutil. Vědci si všimli, že musí vytvořit stejné magnetické pole v kosmických lodích, aby se astronauti udrželi při zdraví a cítili se dobře. Naše přirozené, harmonické, pozemské frekvenční pole existují na velmi nízkých frekvencí, začínají na nule a dosahují asi do 40 nebo 50 hertzů. Naše biologické systémy jsou naladěny na stejné frekvence. Ochraňujme naše přirozené, harmonické pole. Otázka. Proč je tolik neurologických poruch, hormonálních problémů, rozličných symptomů, nemocí?

Transportní Elektromagnetické pole – tPEMF

Další frekvenční rozsah je to, čemu říkáme špinavé, uměle vyrobené, neharmonické elektromagnetické pole. Toto je vytvořeno člověkem. Začíná to od napájecích pólů, rozvodné elektrické sítě v našich domech, které jsou na 50 nebo 60 Hz. Tato nízkofrekvenční špinavá elektřina se přenáší do našich zařízení, jde do počítačovým monitorů, počítačů, pračky, ledničky, atd. Pak se vyrábí vysokofrekvenční neharmonické pole, což jsou mobilní telefony 2G, WiFi, 3G, 4G, 5G, IoT, 60GHz

, 6G … Tyto nejčastěji frekvenčně změněné vlny jsou velmi destruktivní pro biologické systémy. Dnes vidíte věže mobilních telefonů propojeny s jinými věžemi nebo satelity. Jedna věž mobilních telefonů k další má ve skutečnosti vysokofrekvenční mikrovlnné spojení. Pokud ptáci vletí do tohoto světelného paprsku, kulky dostanou přes jejich peří šok, zastaví se jim srdíčko a padnou k zemi jak kámen. To stejné se děje do určité míry i lidem. Dneska bohužel většina lidí řeší důsledek a nehledá příčiny.

Pak máme na druhé straně vizuální světlo, které je infračervené a ultrafialové světlo. Pokud máte krátkou expozici, dvě hodiny denně, je to všechno velmi zdravé, to je to, co potřebujeme k životu. Ale pokud zůstanete příliš dlouho venku a příliš mnoho na slunci, je to ve skutečnosti škodlivé pokud Vaše pokožka není zvyklá být dlouho na slunci. Pak máme kosmické paprsky, gama záření a rentgenové paprsky, o kterých víme, že poškozují buňku a ničí DNA. Tomu se musíme co nejvíce vyhnout.

Jakmile použijete PEMF na stejných frekvencí, které generuje magnetická pole naši matičky Zemi – zvyšujete si životní energii, zvyšujete buněčnou energii, strukturu buňky, podporujete detoxikační dráhy. Ladíte se zpátky na harmonické tvoření duše a těla.

Řešení Stop5G

Další PEMF odkazy

Následuj nás / Follow us

2 komentáře u „Řešení – Léčba s Pulzním ElektroMagnetickým Polem PEMF – Přirozené Harmonické pole Země a Lidské Tělo“

 1. Hezký den,

  tyto stránky mi doporučila moje kamarádka s tím, že po přečtení několika članků se nestačím divit, co se ve světě děje. Byla jsem z počátku trochu skeptická. Musím ale uznat, je-li to opravdu tak, jak tvrdíte, pak je to hrůza, co se na nás chystá. Běhá mi z toho až mráz po zádech. Již pár dní přemýšlím, jestli se proti tomu já jakožto jednotlivec mohu nějakým způsobem bránit. Obvzláště Váš poslední článek mě vělice zaujal. Uvádíte v něm, že většina elektromagnetického zaření z telefonů a domácích wifi je škodlivá. Chci se Vás zeptat jestli se to týká i bluetooth sluchátek? Obačas je používám a teď z toho nemám vyloženě dobrý pocit. Mohou mi tedy nějak uškodit?
  Ještě bych měla jeden dotaz. Kamarádka mi doporučila produkt “Somavedic”. Že prý je to schopné toto nežádoucí záření nějak eliminovat. Moc se v tom nevyznám a tak bych se chtěla zeptat, jaký je Váš názor na tento výrobek? Přeci jen je to dost peněz a tak bych chtěla znát další názor, než bych si něco takového pořídila…

  Moc Vám a cele redakci tohoto webu děkuji za odpověď

  S pozdravem Marie Suchá

  1. Dobrý den, ano i bluetooth škodí a neharmonický signál jde přímo do Vaší hlavy. Bluetooth pracuje na frekvencích 2.400 GHz a 2.483 GHz a WiFi na 2.4 GHz, 5 GHz, 6GHz, 60GHz. Se somavedic nemáme osobní zkušenost, víme o něm. Nevědomost je kořen zla. Bránit se můžete tím, že danou problematiku nastudujete, pochopíte do šířky a hloubky a začnete informaci šířit … toho času moc není. Je potřeba vytvořit dostatečný tlak na lokální, krajské a státní orgány, policii, armádu… pracovat každý den na vzdělávání, na zastavení 5G, čim víc nás to bude dělat, tím lépe …Jde o všechno, o Vaši duši, hlavně o děti … Pokud člověk ví a nic neudělá tak se karmicky stává spolupachatel … O 5G, Výzva prezidentovi, ministerstvům, členům vlády k zastavení zavádění 5G v České republice více také v sekci řešení v horním menu nebo hledat “Akce Stop5g” Přejeme hezký den Team Stop5G

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP