WHO Bezdrátový Podvod na Lidi a Iluze Bezpečnosti – Korupce ve WHO co nás stoji Zemi – Občan v Odporu

Žádný průmysl nemůže přežít, pokud jej nepodpoříme

Náš svět je před drastickou změnou, jakmile pochopíte, co se děje a jaký je váš podíl na tom, doufáme, že budete jednat. Fakta o bezdrátovém záření byla velmi obratně bagatelizována a zakryta. Což způsobilo, že mnoho lidí uvěřila, že to není problém, ale jakmile budeme znát pravdu, můžeme učinit vědomější rozhodnutí. Žádný průmysl nemůže přežít, pokud jej nepodpoříme. Takže naše rozhodnutí určí způsob, jakým se věci budou ubírat.

Musíme si nést Odpovědnost za to, jak Žijeme

Pokud nepřijmeme odpovědnost za naše volby, a místo toho očekáváme, že vlády budou řešit věci, dáváme jim obrovskou moc. Pokud chceme, aby se naše vlády nám zodpovídaly, a pokud chceme znovu získat kontrolu nad svými vlastními životy, musíme si nést odpovědnost za to, jak žijeme.

Konec konců jestliže budeme i nadále činit rozhodnutí, která negativně ovlivňují naše zdraví a naši planetu, jak můžeme očekávat, že vlády napraví věci. A pokud budeme i nadále podporovat škodlivá průmyslová odvětví, proč by nám na Zemi přestali dávat produkty nebo služby, za které jim platíme. Pravdou je, že problémem jsme my, i když jsme také řešením.

Přepis Videa

WHO podvod, který nás stojí Zemi. Jste připraveni se rozloučit?

Světová Zdravotnická Organizace kryje Bezdrátový Průmysl

Řekli jsme ano inteligentním zařízením kvůli pohodlí vespod vašeho života. Neměli bychom se divit, že nás přebírá technologie na úkor naší lidskosti. Musíme se změnit, pokud chceme zůstat poblíž a zvrátit věci. Ale musíme také vyzvat ty, kteří propagují škodlivé technologie, porušující naše lidská práva a záměrně skrývající pravdu o tom, co se děje. Na vrcholu tohoto seznamu, je Světová Zdravotnická Organizace – WHO (Cover-up).

Korupce ve WHO co nás stoji Zemi

Organizace Spojených Národů má za úkol chránit globální zdraví a radit vládám v souvisejících otázkách. Pracovala jsem pro WHO a pro další organizace Spojených národů. Jsem si vědoma příslušné politiky a korupce, která podkopává mnoho hodných příčin OSN. Ale WHO vážně překročilo své meze týkající se bezdrátové radiace. Podporuje krytí, které doslova nás stojí Zemi.

Bezdrátové Zařízení poškozují Všechny Formy Života

Toto záření pochází z Wi-Fi, mobilních telefonů, bezdrátových telefonů, mobilních věží, inteligentních měřičů a dalšího bezdrátového zařízení. Bylo vědecky prokázáno, že poškozují všechny formy života. Většina lidí toto záření nepociťuje a nevidí žádnou škodu při používání svých bezdrátových zařízení. Ani nevidí širší důsledky nošení sledovatelného vysílače generující data o jejich osobě.

Špatná Lékařská Diagnostika Bezdrátové Radiace

Expozice bezdrátovému záření mně způsobila mozkový nádor, který zcela změnil můj život. Miliony dalších také zažívají nemoci z bezdrátového záření nebo elektro citlivost (EHS). A mnozí jako já strávili mnoho let a utratili tisíce dolarů, když se snažili přijít na to, co je dělá nemocnými. Nebo byli špatně diagnostikováni, zesměšňováni svými lékaři, nebo dokonce léčeni jako psychiatrické případy, než konečně zjistili, že je to bezdrátové záření, které je dělá nemocnými. Mnoho dalších ještě musí udělat toto spojení (Riziko 5G: Vědecká Perspektiva) …

Trpí mnoha podmínkami, které jsou způsobený, zhoršeny bezdrátovým zářením. Nadále zbytečně trpí díky WHO. Když porozumíte střetu zájmů, korupci, bilionům dolarů (ročně 17 bilionů dolarů) generovaných bezdrátovým průmyslem. Průmyslové kampaně vytvářející mezi veřejností pochybnosti. Vědci financovaní průmyslem, popírají vědecká fakta a prohlašují, že nejsou žádné důkazy o poškození.

Plošný Dohled a Digitální Demence

Návykové povahy bezdrátových gadgetů, marketingové kampaně dělají, že bezdrátové připojení vypadá tak lákavě a je tak zásadní pro naši bezpečnost a ekonomický rozvoj. Plošný dohled, shromažďování dat a postupné ukončování pevných linek, aby neexistovali žádné bezpečné alternativy k mobilním telefonům.

Jakob Rothschild, Korona virus má zavádět pozornost někam jinam …

WHO a její Mezinárodní EMF projekt je Kontrolován Průmyslem

Začnete vidět, jak mistrovsky je to opravdu sešité. Pojďme se podívat na to, co se děje ve Světové Zdravotnické Organizaci a jak to na vás působí. V rámci WHO existuje jednotka zvaná „Mezinárodní EMF projekt“. Byla založena v roce 1996 za účelem vyšetřování škodlivých účinků na zdraví vlivem vystavení elektromagnetickým polím vytvořeným člověkem, včetně radiofrekvenčního, mikrovlnného záření z bezdrátových zařízení. Má také usnadňovat vývoj mezinárodně přijatelných norem omezujících vystavení EMF. Ale tato jednotka EMF je průmyslovým pěšcem. WHO může tvrdit, že usnadňuje vývoj údajně bezpečných norem a hodnocení vědeckých údajů, ale realita je úplně něco jiného (Mezinárodní Dohody jsou Porušovány).

WHO Záměrně Lže

WHO záměrně skrývá pravdu, chybně informuje veřejnost a navrhuje naprosto nesmyslné bezpečnostní standardy založené na neopodstatněné vědě. EMF projekt také získává finanční prostředky a zaměstnance, kteří pracovali pro samotné odvětví, před kterým nás mají chránit. WHO k odvádění pozornosti využíváme některé velmi ošklivé taktiky, které nás odvádí od pravdy. Na svých webových stránkách obviňuje ty, kteří byli poškozeni bezdrátovým zářením, že mají psychiatrické problémy. Jsem jednou z postižených, ale nejsem duševně nemocná.

Ředitelka WHO D. Gro Harlem Brundtland rezignovala kvůli Zdraví

Bývalá generální ředitelka WHO D. Gro Harlem Brundtland, vysoce kvalifikovaná lékařka, byla také ovlivněna tímto zářením a rezignovala z WHO, protože to ovlivňovalo její zdraví. Také není duševně nemocná. Miliony dalších, lékaři, ředitelé, IT pracovníci, elektrikáři, piloti, ženy v domácnosti, učitelé, vědci a nespočet dalších lidí jsou podobně postiženi. Vidíme epidemie mnoha stavů souvisejících s radiací, náš svět nikdy nebyl tak nemocný díky Světové Zdravotnické Organizaci. Co je opravdu šílené, je ozáření lidí a planety. Při podpoře průmyslu, který nemá svědomí, lidskost, ani ohled na naše zdraví a při popírání nemocí a zmatků v životním prostředí, které způsobil, WHO je vina z mnoha zločinů proti lidskosti (Studie: Riziko Potratu a Netermální Radiace Magnetického Pole).

Dokument o korupci ve WHO

V lednu 2017 jsem poslala tento dokument třem klíčovým hráčům v této smrtící hře. Generální ředitelce WHO Dr. Margaret Chan, vedoucí EMF projektu Emilie Van Deventer, elektrotechnička bez lékařské kvalifikace a generálnímu tajemníkovi Organizace Spojených Národů Antonia Guterres, který je také elektrotechnik. Dokument odhalil WHO průmyslové sklony a zakrytí pravdy o bezdrátovém záření. Dokument vyzval adresáty k odpovědnosti, stal se virálním a dosáhl mnoha tisíců, ale žádný z adresátů neodpověděl. (WHO) také selhalo řídit se stovkami vědců, výzkumníku, lékařů a aktivistů, kteří tuto vědu zdokumentovali a naléhali na WHO, aby podnikla příslušná opatření. Nyní vzdorují veškeré logice a WHO usnadňuje zavádějí 5G.

Lékaři požadují odložení nasazení 5G kvůli zdravotním rizikům

Mezinárodní Výzvy na Zastavení 5G

Nejnovější generaci bezdrátových telekomunikačních systémů, které budou také použity pro celosvětový dohled nad našimi životy. Tato technologie může být až stokrát rychlejší a mnohem silnější než 2G 3G nebo 4G a vědci říkají, že způsobí nevratné škody na našem zdraví a na naší planetě. Více než 80 000 (298000 July 2021) lidí ze sto šedesáti osm zemí podepsalo mezinárodní výzvu k zastavení 5G na Zemi a ve vesmíru. Zavádění 5G způsobuje globální pobouření stále více lidí, kteří si uvědomují, co nás toto záření stojí (Mezinárodní výzva).

Bezdrátová radiace ničí plodiny, hmyz, rostliny, stromy, naše prostředí a naše klima

Toto vysokofrekvenční, milimetrové záření zvýší elektromagnetické znečištění na alarmující novou úroveň. Hluboce ovlivní naše těla a mysl a zároveň zničí naše ochranné mechanismy a přirozené rytmy. Stejně jako ovlivní plodiny, hmyz, rostliny, stromy, naše prostředí a naše klima. Přičemž ve městech a obytných oblastech bude nainstalováno mnoho 5G mikro buněk, bude to jako mít telekomunikační věž přímo před vašimi okny. Mocně ozařující váš domov a všechny v něm. Někteří vědci to označili jako zabijáckou mřížku „Kill Grid“.

CNN – Zpráva o kolapsu včelích kolonií a mobilní telefony – 30. června 2010

Zavádění 5G je naprosto šílené

Zavádění 5G je naprosto šílené, říká renomovaný vědec Dr. Martin Pall a dělat to bez jediného biologického testu bezpečnosti musí být o té nejhloupější myšlence, jakou kdy někdo v historii světa měl (Nebezpečné zákonné limity umožní 5G).

5G nezvýší ekonomiku, nakonec ji zničí

Argumentem je, že 5G posílí globální ekonomiku jako nikdy předtím. Ve skutečnosti to udělá miliony dalších lidí nemocných a neschopných pracovat. Nakonec způsobí pád ekonomiky, takže se nenechte zmást takovými argumenty. 5G nezvýší ekonomiku, nakonec ji zničí.

Vojenské Technologie 5G

5G používá stejné frekvence jako „Zbraně Tajného Boje“ vyvinuté pro kontrolu davu. Navržené tak, aby způsobily rychlé neurologické a fyziologické poškození. Jsou dokonalou tajnou zbraní. Tichou neviditelnou a potenciálně smrtící. Mají všechny stejné atributy, jako bezdrátové telekomunikační systémy, přesto jsou zavedeny nekontrolovaně. Mnoho vlád si je vědoma nebezpečí, přesto citují WHO dezinformace k podpoře svých ekonomických agend (5G Satelity – Akustické Zbraně – Infrazvuk – Ultrazvuk – DEW).

David Icke – 5G je zbraň – Skryté vojenské využití technologie 5G – Skrytá pravda

Je to „tichá válka“

Způsobujících rozšíření nemocí, chorob, bolesti, izolací, závislostí, sebevražd, ztrátu a zoufalství. Také napadají soukromí lidí a používání osobní údajů k monitorování vykořisťování a kontrole populace. Mezitím technologické převzetí vytváří bezcitnou, hrabivou datovou společnost s dohledem. Joe Indriano – Je to „tichá válka“. Válka vedená neviditelnými emisemi, na kterých jsou lidé tak závislí, že (ne)mohou vidět, co se s nimi děje (5G Satelity jako Zbraň – Směrované, Mikrovlnné, Energetické Zbraně – Laserové Zbraně).

Odpojení od Přírody, Matka Země pláče

Nikdy jsme nebyli tak spojeni s technologií, ale také tak odpojeni od sebe, od přírody a od sebe navzájem. Kdybychom všichni otevřeli naše srdce a naše oči tomu, co jsme udělali. Celý svět by plakal (Elektromagnetické Účinky na Mitochondrie).

5G a Satelity

Pokud budou 5G satelity vypuštěny na oběžnou dráhu v červnu 2019 a více než 20 000 z nich je plánováno v příštích dvou letech, tak to bude více, než naše těla mohou zvládnou. Nebudete vědět, co vás zasáhlo, protože neuvidíte jak se to blíží. Nebudete vědět proč se cítíte tak nemocní, zmatení, letargičtí a mnoho dalších věcí, protože toto záření drápe do mozku a otupuje smysly. Já a mnoho dalších to zažívá, když jsme tomu vystaveni (5G Startlink Satelity – Srdeční problémy – SpaceX – Země v nebezpečí – Genocida celého Biologického Života).

WHO Bezpečnostní Standardy nikoho Nechrání

Bezdrátové záření na nás přichází z nesčetných překrývajících se zdrojů. Není možné je monitorovat nebo obsáhnout, Záření je nyní zcela mimo kontrolu a mimo kontrolu kohokoli. Mohli byste se také pokusit definovat, kolik vzduchu můžete udržet v ruce. WHO bezpečnostní standardy nikoho nechrání a ohrožují každého tím, že dávají iluzi bezpečnosti. Nic z toho nedává smysl žádnému inteligentnímu člověku. Nedostanete bezdrátový průmysl sám o sobě dokumentující nebezpečí bezdrátového záření, pozorování poškození DNA a rakoviny.

Rakoviny kolem Mobilních Věží

Jak to udělal Swisscom (Patent WO2004075583A1) v roce 2003 v jeho mezinárodní patentové přihlášce. Pokud je toto záření neškodné, nedostanete stovky nezávislých vědců, vědců a lékařů, kteří žádají WHO o ochranu před něčím škodlivým. Pokud je to neškodné, nedostanete shluky rakovin kolem stožárů. Miliony lidí po celém světě dostávají podobné příznaky nebo mladiství onemocní z Wi-Fi ve škole a někteří dokonce spáchali sebevraždu, to se nestane, jestliže radiace není škodlivá. U některých dětí nedostanete příznaky autismu a ADD (ADHA), když jsou vystaveny mikrovlnnému záření, (protože) poté se zotavují, když už nejsou vystaveny, tedy toto záření na ně už nemá vliv (Jsou mimo záření) (Lloyd’s ani Swiss Re Nepojišťují Bezdrátové Zdravotní Rizika – Hromadná Žaloba na Automobilky i Telekomunikace).

Proč nepodnikáme Opatření na Ochranu našeho Zdraví

Musíme si položit několik zásadních otázek. Jaký to má smysl mít vysokorychlostní bezdrátové připojení, pokud vás to udělá tak nemocné, že sotva můžete fungovat? Pokud máte rakovinu, nemůžete spát nebo jasně myslet, nemůžete pracovat, nemůžete se dostat ke zdravotní péči nebo dokonce jít nakupovat jídlo, myslíte si, že kontrola toho, zda má váš smartphone lajky, bude prioritou? Proč se neptáme, proč? Proč je v našem světě tolik nemocí? Proč nevidíme celkový obraz? Proč nepodnikáme opatření na ochranu našeho zdraví, bezpečnost, soukromí a přírodního prostředí?

Pokud Technologie řídí naše Životy, my je Neřídíme

Pokud vývoj technologie převažuje nad vývojem lidstva, sami se odstraníme z rovnice. Toto zakrytí nás stojí Zemi. Jste připraveni se rozloučit? Nepotřebujeme více důkazů o škodě. Mohli byste vytapetovat svět studiemi potvrzujícími škody způsobené bezdrátovým zářením. I když se bude zdát krotké, když se 5G přidá do směsi (Kryptoměnový Systém – Patent W02020060606 – Bio Data – RFID Čip – ID2020 – Znak Bestie – 5G / 6G – Satelity).

WHO ví, že je to o Kontrole

Toto není o vědě, jak WHO příliš dobře ví. Je to o kontrole a obrovských částkách peněz. Zavádění 5G se stává závodem mezi supervelmocemi soupeřícími o globální nadvládu, která by brzy mohla zahrnovat vesmír. Pokud budeme i nadále volit posílání textových zpráv před mluvením, hlavu před srdcem, obchod přes svědomím, závislost před osobní autonomií, průmysl před lidstvem a technologie před přírodou

Neexistuje vyjednávání s naší planetou

Dobře, pokud jste neztratili rozum, pravděpodobně uvidíte, kam nás tyto volby zavedou. Neexistuje vyjednávání s naší planetou. Bezdrátové záření jednoduše podkopává naši životaschopnost jako druh a ničí život na Zemi. Musíme převzít odpovědnost za to, co se děje, musíme sebe držet v odpovědnosti za své volby. Musíme činit rozhodující osoby odpovědné za zakrytí pravdy.

Požadovat nahrazení Bezdrátových Telekomunikačních Zařízení

Ty – WHO musíte naléhavě učinit následující výzvu. Okamžité zastavení zavádění 5G. Volat k odinstalování stávajících bezdrátových systémů a k vývoji zdravých alternativ. Požadovat nahrazení bezdrátových telekomunikačních zařízení na veřejných místech kabelovými zařízeními. Zahájit celosvětovou kampaň na zvyšování povědomí veřejnosti, která jasně vysvětluje prokázaná nebezpečí karcinogenní povahy tohoto záření, příznaky, mnohočetné účinky a mnoho duševních poruch vývoje chování a závislostí způsobených nadměrnou dobou u obrazovky a nepřetržitého bezdrátové připojení.

Dr. Dietrich Klinghardt, PhD. – Bezdrátová Technologie dělá z lidí Bioroboty

Iniciovat zdravotní programy a Občan v Odporu

Iniciovat zdravotní programy pro ty, kteří byli zraněni, a rehabilitační programy pro ty, kteří jsou vážně závislí na bezdrátových zařízeních. Nejde o to, žádat vás, abyste laskavě vykonávali svou práci. Jde o krytí, které jste záměrně podporovali, manipulovali s veřejným míněním a s vědeckými zjištění tak, aby bezdrátový průmysl mohl pokračovat bez překážek. Jste vinni ze zločinů proti lidskosti a porušování téměř všech lidských práv a Úmluv OSN vytvořené k ochraně nás.

Začněte konat Okamžitě, Nečekejte

Každou minutu, kdy počkáte, každou výmluvu, kterou vymyslíte, každou použitou zpožďovací taktiku, pouze zvyšuje náklady na lidský život, naše vzácné prostředí a vládám, které budou muset přijmout příslušná opatření. Jakékoli další zpoždění také výrazně sníží šance na zotavení, zatímco exponenciálně zvyšuje související úkoly. Je třeba učinit silné jasné prohlášením o tom, co je třeba udělat, jak je to možné udělat a co je potřeba, aby se věci změnily. Musíte říci pravdu o tomto záření, celou pravdu a nic jiného než pravdu a musíte to udělat hned (STOP COVID 5G ZOMBIE APOKALYPSA – PATENTY – SEZNAM LOKÁLNÍCH ČESKOSLOVENSKÝCH SKUPIN – PRO NÁŠ ROD, RODINU, NÁROD A PŘÍRODU)

WHO Bezdrátový Podvod na Lidi a Iluze Bezpečnosti – Korupce ve WHO co nás stoji Zemi – Občan v Odporu – Žádný průmysl nemůže přežít, pokud jej nepodpoříme – Musíme si nést Odpovědnost za to, jak Žijeme – Světová Zdravotnická Organizace kryje Bezdrátový Průmysl – Korupce ve WHO co nás stoji Zemi – Bezdrátové Zařízení poškozují Všechny Formy Života – Špatná Lékařská Diagnostika Bezdrátové Radiace – Plošný Dohled a Digitální Demence – Kontrolován Průmyslem – WHO Záměrně Lže – Ředitelka WHO D. Gro Harlem Brundtland rezignovala kvůli Zdraví – Dokument o korupci ve WHO – Mezinárodní Výzvy na Zastavení 5G – Bezdrátová radiace ničí plodiny, hmyz, rostliny, stromy, naše prostředí a naše klima – Zavádění 5G je naprosto šílené – 5G nezvýší ekonomiku, nakonec ji zničí – Vojenské Technologie 5G – to „tichá válka“ – Odpojení od Přírody, Matka Země pláče – 5G a Satelity – WHO Bezpečnostní Standardy nikoho Nechrání – Rakoviny kolem Mobilních Věží – Proč nepodnikáme Opatření na Ochranu našeho Zdraví – Pokud Technologie řídí naše Životy, my je Neřídíme – WHO ví, že je to o Kontrole – Neexistuje vyjednávání s naší planetou – Požadovat nahrazení Bezdrátových Telekomunikačních Zařízení – Iniciovat zdravotní programy a Občan v Odporu – Začněte konat Okamžitě, Nečekejte

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP