Lloyd’s ani Swiss Re Nepojišťují Bezdrátové Zdravotní Rizika – Hromadná Žaloba na Automobilky i Telekomunikace

Video z roku 2018 stojí pořád za pohled! V roce 2018 Dr. Paul Heroux svědčil u návrhu zákona 637. Dr. Paul Heroux je na lékařské fakultě při univerzitě McGill. Je ředitelem programu ochrany zdraví při práci v rámci katedry epidemiologie, bio-statistiky a ochrany zdraví při práci. Víte, že pojišťovna Lloyd’s z Londýna ani Swiss Re nepojišťují Pojistky odpovědnosti za elektromagnetické záření. Proč? Protože si myslí, že zdravotní riziko je příliš velké! Kombinací 5G a samo řiditelných aut vybavených radarem vytvoříte výjimečnou příležitost pro hromadnou žalobu jak na telekomunikace, tak na automobilový průmysl.

Jsme pro bezpečné technologie. Kdy si lidé vezmou svoje přirozené právo na život zpátky?

Dr. Paul Heroux Testifies at Michigan’s 5G Small Cell Tower Legislation Hearing October 4, 2018
Dr. Paul Heroux svědčí v Michiganu o legislativě pro malé mobilní věže 5G, slyšení 4. října 2018

Transkripce

Naším dalším svědkem bude Dr. Paul Heroux z McGill University. A opět máte pět minut, pane.

Lloyd’s ani Swiss Re Nepojišťují Bezdrátové Zdravotní Rizika

Paul Heroux: Chci se zabývat tématem pojištění, víte, že ani Lloyd’s z Londýna (Lloyd’s Odmítl Pojistit Výrobce Telefonů Proti Riziku Poškozeni Zdraví Uživatelů), ani Swiss Re nebudou upisovat pojistky odpovědnosti za elektromagnetické záření, protože si myslí, že zdravotní riziko je příliš velké. Jinými slovy se domnívají, že když se zapojí právníci a já jich znám mnoho, společnosti, které dodávají toto záření veřejnosti, by mohly být zničeny.

Hromadná Žaloba jak na Telekomunikace tak i Automobilky

Kombinací 5G a samo řiditelných aut vybavených radarem vytvoříte výjimečnou příležitost pro hromadnou žalobu jak na telekomunikace, tak na automobilový průmysl (AKCE 5G: Mezinárodní Příručka pro Zasílání Oznámení o Odpovědnosti svým Voleným Zástupcům).

Bezdrátové Záření má Biologické Účinky

Nevím, jak můžete podpořit zavedení 5G. Nového buněčného systému, který vážně zvýší expozici člověka elektromagnetickému záření, když víte, co dr. S. Goldberg vám právě řekla (Účinky 5G na Cukrovku a Duševní Zdraví – Doktorka s 20letou praxí hází Bomby o Nebezpečí 5G Technologie).

Bezdrátové záření má biologické účinky, období. – Dr. Sharon Goldberg

Beamforming a navýšení Radiace

Víte, že modulace, která je zavedena pomocí 5G, je novou hrozbou pro biologické systémy. Používali jsme frekvenční doméno s více přístupy, časovou doménu s více přístupy, kódovou doménu s vícenásobným přístupem a nyní máme 5G se směrovaným paprskem (Beamforming) a všechny strategie zhutňování dat, které maximalizují biologický dopad tohoto záření. Jinými slovy, s tímto nasazením to bude mnohem horší (Tvarovač paprsků v 4G enodeB LTE a 5G gnodeB NR – 5G Veřejné osvětlení – Zaměření na pohybující se nebo stacionární cíle – Konfigurace výkonu – Časovaná hromadná zbraň).

Bezdrátová radiace a Rakovina

Víte, že všechny lidské rakoviny a já používám rakovinu jako takzvaný příklad zde, i když existuje mnoho dalších zdravotních účinků tohoto záření, protože je to velmi dobře zdokumentováno, protože jsme měli dlouhou historii, špatnou historii s rakovinou. Všechny lidské rakoviny leukémie, rakovina tlustého střeva, prsu, rakovina plic, reagují na hladiny elektromagnetického záření v hodnotách stokrát pod doporučení FCC (Telefonní Stožáry, Antény – Rakovina, NádoryAmerický Vojenský Výzkum – Vědí, že Lidé trpí – Bagatelizace Zdravotních Následků – Pandemie).

Proč o tom Steve Jobs o tom nemluvil víc?

Český Telekomunikační Úřad a FCC potlačují Biologické Efekty

Mimochodem tím, že FCC mají nulové lékařské a biologické znalosti přijímají své pochodové příkazy z Ústavu inženýrů elektrické elektroniky. Přitom tato instituce stanovovala standardy, kterým jsem byl přítomen, a vím, jak bezstarostně potlačují jakékoli informace, které by narušily vývoj jejich aplikací. Prostě o tom nechtěli slyšet. Takže se to nikdy nezvažovalo.

Jak to můžete povolit, když Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny, největší autorita v oblasti lidských rakovin, vás v letech 2002 a 2000 a 2012 dvakrát varovala před souvislostí mezi elektromagnetickým zářením a rakovinou u lidí. Prostředí musí být očištěno od elektromagnetického záření postupně a nesmí být navyšována v záření (Studie: Riziko Potratu a Netermální Radiace Magnetického Pole).

Elektromagnetické Záření bylo Opakovaně propojeno s Rakovinou

„Ču“ v roce 1992 nahlásil u 200 potkanů, čtyřnásobnou primární malignitu u zvířat exponovaných. Ripich počátkem roku 1997 nahlásil u dvou stovek potkanů nárůst lymfomů faktorem 2,4 u myší vystavených EMR. V letošním roce (2018) národní toxikologický program vykazující silné důkazy podobných výsledků u 1440 potkanů a u 1680 myší (EMF a 5G Zabijí Celý Biologický Život).

5G a Riziko Rakoviny

Ramazzini Institut v Itálii proti 5G

Konečně také letos (2018) Ramazzini Institut (Mobile phones and health: is 5G being rolled out too fast?) v Itálii potvrzuje výsledky NTP (National Toxikology Program – Cancer Health Effects) pomocí 2448 samců a samic potkanů. Takže vás vyzývám, abyste mě neposlouchali, poslouchejte rady 4288 potkanů a 1680 myší, kteří byli umístěny v pečlivě kontrolované situaci a říkají vám, že rakovina, pro tuto jedinou nemoc je posílena tomto radiací (ITALSKÁ ALIANCE Zastavte 5G pro celou ItaliiRiziko 5G: Vědecká Perspektiva).

Cukrovka tvoří 25% Zdravotního Rozpočtu

Cukrovka tvoří 25% vašeho zdravotního rozpočtu, pokud elektromagnetické záření zvyšuje toto i o trošku. Podívejte na náklady, které to s sebou nese. Tyto krysy nebyli předpojatí, nemohli být, vyvinuli nádory v důsledku záření. To nejlepší co , věda může určit (Nebezpečné zákonné limity umožní 5G).

Řesení je Optické vlákno místo Bezdrátových Sítí

Existuje skupina lidí, kteří jsou přecitlivělí na tato pole, což potvrzuje, že účinek je skutečný a tito lidé mají genetické variace, které chápeme. Víte, že jsou spojeni s elektromagnetickým zářením. Co Američani potřebovali kdysi bylo kuře v každém hrnci. Nyní co Amerika potřebuje, je optické vlákno. Optické vlákno v každé domácnosti, data tím projdou. Ale bezdrátová radiace je bohužel špatný nápad (Bezpečná Technologie = Zpátky ke Kabelům).

Dr. Paul Heroux je Ředitelem Programu Ochrany Zdraví

Pan předseda: Děkuji pana Paul Heroux Pokud byste stručně řekl, jaké jsou Vaše pověření na univerzitě McGill.

Paul Heroux: Jsem na lékařské fakultě. Jsem ředitelem programu ochrany zdraví při práci vrámci katedry epidemiologie, biostatistiky a ochrany zdraví při práci.

Pan předseda: Děkujeme, zástupci máte otázku na toto. – Odůvodnění. Dobře Zástupce Elder

Lloyd’s Odmítl Pojistit Výrobce Telefonů Proti Riziku Poškozeni Zdraví Uživatelů
Lloyd’s Odmítl Pojistit Výrobce Telefonů Proti Riziku Poškozeni Zdraví Uživatelů

Automobilky podporují 5G Radiaci

Zástupce: Děkuji pane předseda, dobré ráno a děkuji za vaše dnešní svědectví. Jen Vám dávám vědět, že někteří z nás jsou Trumenovi demokraté, stále si myslíme, že v každém hrnci by mělo být kuře. Na začátku vašeho svědectví, naznačujete obavy, že implementace této technologie způsobí odpovědnost automobilovému průmyslu.

Paul Heroux: Ano

Zástupce: Jste si vědom toho, že jak General Motors Corporation, tak Ford Motor Company podporují tento návrh zákona, protože se domnívají, že je to nutné pro budoucnost jejich autonomních vozidel.

Historicky Průmysl nemá dobré Záznamy o Správném Výběru

Paul Heroux : Podívejte, historicky průmysl nemá dobré záznamy o správném výběru. GM původní pohled na bezpečnost při nehodě byla – Že auta nezpůsobují nehody ale řidiči. Americký průmysl musel následovat příklad Volvo ze Švédska, který zahrnoval skládací sloupky řízení, které snižují míru úmrtnosti o 12%, airbagy, které snižují míru úmrtnosti o 25% a bezpečnostní vaky, které snížily míru úmrtnosti o 42%, zóny pokrčení a další zařízení v automobilech.

Pamatujete si ty těžká auta s velkými nárazníky, které byly všude plné chromu Víte, jsou to stroje co zabijí, spíše než aby byly přívětivé pro používání lidmi.

V Důsledku Politiky GM začlenit tetraethylolova do benzínu a Lidé Zhloupli

Dalším příkladem je, že v důsledku politiky GM podporovat a začlenit tetraethylolova do benzínu místo ethanolu před mnoha desítkami let, vedlo k tomu, že 15 milionů amerických dětí ztratilo 10 bodů IQ a mělo trvalé problémy s hyperaktivitou, chováním a učením. Takže mi neříkejte, že se musíme řídit doporučeními kapitánů průmyslu, protože jsem pracoval v průmyslu více než deset let a miluji tyto lidi, ale jejich zaměření je tak skvělé na to, co dělají, chtějí sloužit, ale jejich zaměření je neuvěřitelně zaměřeno na jejich úkol, nemají znalosti o účincích své práce na zdraví. To vytváří rozkol uvnitř společnosti, který musíme překlenout a bohužel to může spadnout na vás.

Pan předseda: Děkuji pane Heroux.

Lloyd’s ani Swiss Re Nepojišťují Bezdrátové Zdravotní Rizika – Hromadná Žaloba jak na Telekomunikace tak i Automobilky – Bezdrátové Záření má Biologické Účinky – Beamforming a navýšení Radiace – Bezdrátová radiace a Rakovina – Český Telekomunikační Úřad a FCC potlačují Biologické Efekty – Elektromagnetické Záření bylo Opakovaně propojeno s Rakovinou – Ramazzini Institut v Itálii proti 5G – Cukrovka tvoří 25% Zdravotního Rozpočtu – Řesení je Optické vlákno místo Bezdrátových Sítí – Dr. Paul Heroux je Ředitelem Programu Ochrany Zdraví – Automobilky podporují 5G Radiaci – Správném Výběru – V Důsledku Politiky GM začlenit tetraethylolova do benzínu a Lidé Zhloupli

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP