Kryptoměnový Systém – Patent W02020060606 – Bio Data – RFID Čip – ID2020 – Znak Bestie – 5G / 6G – Satelity

Chcete být Bio robotem bez svobody? Kdo je za RFID čipováním? Kde jsou uloženy Vaše Bio data? Kdo kontroluje Vaše Bio data? Kdo nastavuje kryptoměnový, peněžní systém, který Vám zadává úkoly? Proč už nemůžete platit papírovými penězi? Proč není tento problém otevřeně diskutován? Proč to není v médiích? Kdo stanovuje podmínky? Co se stane, když nesplníte podmínky? Kdo ověřuje Vaše Bio údaje? Kdo je teď pod kontrolou? Kdo ovládá Vaše tělo? Kdo ovládá Vaše peníze? Je to ještě Vaše fyzické tělo?

Patent W02020060606 – Krypto-měnový systém využívající údaje o činnosti Vašeho těla. Spojení s nanotechnologií.

Znamení šelmy 666 a 5G se šíří po celém světě

Činnost, odezva, reakce Vašeho lidského těla mohou být spojeny s úkolem, za který vytěžíte online kryptoměnu. Komunikativně je přes 5G sítě (5G Sítě v České republice). NWO počítač Vám může poskytnout úkol, který je spojen s Vámi a třeba zneužitou umělou inteligencí (Google, Facebook, Neuralink jsou zažalování za ozbrojování AI Technologických přenosů, spoluúčasti na genocidě v Číně a ohrožení lidstva zneužitím AI). Kdo je za počítačem? Senzory, RFID čipy ve Vás nebo Vašich IoT zařízeních mohou snímat Vaši tělesnou, duševní aktivitu. Co dál ještě mohou? Údaje o tělesné, duševní aktivitě mohou být generovány, změněny, ovlivňovány a to třeba na základě Vaši vnímané tělesné aktivity, nebo jak myslíte. Systém kryptoměny, který komunikuje a je spojený třeba s nano-zařízením, mikro-zařízením, s Vašim RFID, s IoT může ověřit, zda data aktivity Vašeho těla splňují jednu nebo více podmínek stanovených systémem kryptoměny. A co když nesplňují? Systémy Vám mohou udělit, nebo neudělit kryptoměnu. Vaše data, aktivita těla jsou neustále monitorovány. Sledování je, i když spíte. Jste pod kontrolou, nic se Vám nestane, znáte z reklamy, jen pro Vaše dobro ( US20200097951 – CRYPTOCURRENCY SYSTEM USING BODY ACTIVITY DATA ).

Koncert kde se umíralo a 5G

Ovládání Vás z úrovně genetické informace

Implantát čipu RFID jakmile je vstříknut pod Vaši kůži, tak Vám začíná nový život v éře nového světového řádu, nebo v éře ekonomického a biologického teroru. Možná budete mít pocit, že najednou toho víc víte, ale za jakou cenu? Jak moc si vážíte Vašeho života? Přijetím značky šelmy se začnete automaticky rozkládat, zpomalovat každý den a nakonec se stanete zombie jako ve filmech. To co vidíte ve filmech je prediktivní programování, programování toho, co si máte myslet… ( Koronavirus – Nové vakcíny – Bio Hackování – Zadní Dvířka do Vaší DNK – Nanotechnologie – Kontrola Pomocí 5G )

Bankovní Systém Bestie

Vlastnosti čipu NWO RFID jsou následující

 • S čipem RFID můžete nakupovat nebo prodávat. Čip RFID můžete propojit s různými elektronickými zařízeními. S čipem RFID a správným elektronickým zařízením můžete mít přístup k Vašemu bankovnímu účtu.
 • Na čipu RFID jsou zaznamenávána všechna Vaše biologická a osobní data, vše co si myslíte. Na čipu RFID je Vaše virtuální peněženka. (V NWO je jedna světová virtuální měna) Na čipu RFID je Vaše osobní identifikace. Na čipu RFID je Váš řidičský průkaz. Nepotřebujete ani klíče od Vašeho domu.
 • Čip RFID můžete použít k interakci se smartphonem a různými aplikacemi. K odemykání dveří můžete použít čip RFID. Na čip RFID mohou být uložena všechna data potřebná pro lékaře a nemocnici.
 • Čip RFID má vestavěný systém GPS a vlastnost ke sledování Vaší polohy a aktivit.
 • Čip RFID může vědět vše o Vašem zdravotním stavu, co si myslíte a jakou máte náladu – ID2020.
 • Čip RFID má vlastnost vzdáleně ovlivnit Váš zdravotní stav, Vaše myšlení a stav nálady (5G Satelity – Akustické Zbraně – Infrazvuk – Ultrazvuk – DEW).
Znak Šelmy a čipující se Švédi (2019)
 • Čip RFID Vás může vzdáleně oslepit, takže nic neuvidíte.
 • Čip RFID Vás může na dálku učinit hluchým, abyste nic neslyšeli.
 • Čip RFID Vás může vzdáleně učinit hloupým, takže nebudete nic mluvit.
 • Čip RFID Vás může vzdáleně sledovat nebo zaznamenávat vše, co vidíte.
 • Čip RFID Vás může vzdáleně sledovat nebo zaznamenávat vše, co slyšíte.
 • Čip RFID Vás může vzdáleně sledovat nebo nahrávat vše, co mluvíte.
 • Čip RFID může vzdáleně vymazat nebo manipulovat s Vašimi vzpomínkami.
 • Čip RFID Vám může vzdáleně vložit falešné vzpomínky do Vašeho mozku.
 • Čip RFID je schopen vzdáleně vyvolat pocit bolesti na vybrané části těla.
 • Čip RFID je schopen Vás vzdáleně sledovat, pokud máte hlad nebo žízeň.
 • Čip RFID je schopen Vás vzdáleně sledovat, pokud chcete jít na záchod.
 • Čip RFID může vzdáleně ovlivnit Vaše chování, pocity a rozhodnutí.
 • Čip RFID tajně pošle všechna data o Vás vládě One World Government.
 • Čip RFID může absolutně sledovat vše o Vás a ve Vašem okolí.
 • Čip RFID Vám může na dálku způsobit úmrtí, nebo nemoc (Studie: Účinky Neionizujícího Elektromagnetického Záření a Mikrovln na Zdraví).
 • Čip RFID Vás může vzdáleně zabít (Riziko 5G: Vědecká Perspektiva).
 • Čip RFID ve Vašem těle už nepotřebuje Váš souhlas.
Google, Facebook, Neuralink jsou zažalování za ozbrojování AI Technologických přenosů, spoluúčasti na genocidě v Číně a ohrožení lidstva zneužitím AI5G Používá stejné Frekvence jako Vojenská Zbraň Způsobující Bolest5G Technologie – Zaměřená Mikrovlnná Radiace – Tichá Válka

K výše uvedenému je zapotřebí výkonná síť, která zvládne velké kvantum dat ve vysoké rychlosti. K tomu je zapotřebí výkonná síť 5G/6G se satelity (SpaceX zažádal o dalších 30 000 Satelitů – celkem 42000 Satelitů – Země v Mikrovlnné Troubě). Satelity jsou důležité pro zpracování tolika dat ve vysokorychlostních přenosech. Tento koncept je totalita z úrovně Vaši genetické informace, průlomem v hromadném sledování lidí. Ekonomický a biologický terorismus a v masové kontrole lidí. Tento systém má potenciál být průlomem v hromadné manipulaci s lidmi, s jejich vědomím. Co uděláte pro to, aby se to nestalo? Chcete to ? (Vlády a Organizace proti bezdrátové TechnologiiRusko má Záporný Postoj k 5G )

Chytrý prach, Nanotechnologie, 5G, Wi-Fi, Chemtrails, Vakcinace – Transformace Lidí

A nejlepší na tom je … že asi většina lidí bude mít zoufalou potřebu mít toto zařízení, protože jim to dá pocit, že jsou najednou chytří, ale neví o některých tajných funkcích uvedených zde. RFID, 5G / 6G má potenciál změnit vše ve Vašem životě (Elektromagnetická „šílená zóna“ 5G připravená k sebezničení: 5G „Dementoři“ splňují 4G „Zombí Apokalypsu“).

Lidé s čipem RFID s největší pravděpodobností přijmou znak Bestie, protože čip RFID bude manipulovat s Vaší myslí, takže budete cítit, že znak Bestie je pro Vás jako droga, kterou musíte mít za každou cenu.

Váš život s RFID už nikdy nebude stejný. RFID je jenom začátek… Jak se rozhodnete, co uděláte, co uděláte pro Vaši rodinu, děti? ( Švýcarská Agentura pro Životní Prostředí Omezuje Nasazení 5G a Vyžaduje Studium – Únor 2020 )

Ovládání Mysli, Psychotronické Elektronické Zbraně
AKCE 5G: Mezinárodní Příručka pro Zasílání Oznámení o Odpovědnosti svým Voleným Zástupcům
Seznam Poslanců na FB, Prosím Napište Poslanci na FB o Nebezpečí 5G.
Kvantové Počítače, Satanismus a DNA
Telekomunikační pracovníci strhávají 5G věže
5G antény co se maskují za kostelní vež

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP