ITALSKÁ ALIANCE Zastavte 5G pro celou Italii

Itálie Sjednocení proti 5g - Zákaz 5G v celé Italii

Italská aliance Stop 5G obnovuje žádost o moratorium na 5G pro celé území státu po prohlášení magistratury, potvrzující souvislost mezi radiofrekvencemi a rakovinou, což je nebezpečí, o němž se již zmínili vědci ústavu Ramazzini a lékaři ISDE Itálie na posledním slyšení ve Výboru pro dopravu, poštu a telekomunikace, kteří svou žádost vyjádřili, mimo jiné, na základě aktualizace klasifikace radiologické karcinogeneze Mezinárodní agenturou pro výzkum rakoviny.

Mnoho národních a mezinárodních vyšetřování a výzkumů, stejně jako rozsudky italských soudů, spojují silnou expozici dlouhodobými radiofrekvencemi s rakovinou. S 5G technologií, radiofrekvenční mikrovlny (milimetrové vlny) se mění ze současného standardu 6 V / m na 61 V / m, můžete si představit jak bude zvýšené riziko a nebezpečí.

Nadnárodní společnosti tzv.lobiste, nemohou ignorovat práva občanů a státní agentury a politici se nemohou stát spolupachateli při porušování právního státu.

Zítra na vás čekáme na náměstí, aby jste řekli NE nadnárodním společnostem a telekomunikačnímu magnátu. A žádali státní orgány odpovědné za ochranu životního prostředí a zdraví našich občanů, aby převzali zodpovědnost, a aby politici odpovídali za demokratický mandát, který obdrželi. Měli by podporovat společné dobro, pokroky v přírodě a v obraně ústavních práv.

Raffaele Cavaliere
Itálie sjednocení měst za STOP 5G - Giornata di mobilitazione
Itálie sjednocení měst za STOP 5G – Giornata di mobilitazione

Následuj nás / Follow us

2 komentáře u „ITALSKÁ ALIANCE Zastavte 5G pro celou Italii“

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP