John Patterson – Seniorní Telekomunikační Pracovník

Ahoj, Jmenuji se John Patterson

Ahoj, Jmenuji se John Patterson

John Patterson je jedním z předních australských radiačních odborníků – mužem, který je v posledních 33 letech na špici komunikačních technologií. Jaká nepohodlná pravda vedla vysoce uznávaného radiačního odborníka v Australii k tomu, aby převzal zákon do vlastních rukou a zničil šest mobilních telefonních stanic?

Dne 14. července 2007 se John Patterson vloupal do arealů a „vypůjčil si“ býválý britský tank, aby pokračoval v systematickém ničení základnových stanic mobilních telefonů na předměstí Sydney v Mt Druit. Jak se zastavilo jeho vozidlo tak se okamžitě vzdal policii.

John Pattersson - Seniorní Vedoucí Pracovník pro Telstra v Austrálii, zodpovědný za nasazení tisíce věží.
John Pattersson – Seniorní Vedoucí Pracovník pro Telstra v Austrálii, zodpovědný za nasazení tisíce věží.

Jak sám John říká: „Byl jsem seniorní telekomunikační pracovník pro Telstra v Austrálii, zodpovědný za nasazení tisíce věží. Když jsem zjistil, že věže vyzařují mikrovlnné záření 50000x vyšší, než je zákonný limit, poslal jsem zprávu do ústředí, které jsem je prosil, aby něco udělali. Byl jsem vyhozen do 48 hodin. – Tak, abych dostal zprávu ven, vzal jsem si od kamaráda tank a zničil 8 věží. Byl jsem odsouzen a odsloužil 20 měsíců ve vězení a nelituji toho. Lidé potřebují vědět. Pamatujte si můj příběh.

Vztek proti 5G | Vezměme Silu Zpátky – Nevědomost je Kořen Zla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *