Hlavní Rozvědková Správa – 5G – Nanočástice – Očkování – Satanismus – Plukovník ГРУ

Nová světová válka začalaПолковник ГРУ владимир квачков (Hlavní rozvědková správaГлавное управление Генерального штаба) – новая мировая война началась – Mluví pan plukovník zpravodajských služeb vojenských věd a veřejných osobnosti Vladimír Vasilijevič Kvačkov. Pana plukovníka vidělo v březnu, dubnu 9 milionů lidí v díle Globální cvičení ve velitelském stanovišti. Pan plukovník řekl, že při testovaní Covid-19 můžete být infikováni korona virem. Smysl lidí co zneužívají technologie, je vyděsit lidi a to pomocí Druhá vlna Pandemie – 60GHz – Mapa pokrytí 5G – Nemůžete dýchat – Genocida – Projekt Bizarre – WiGig – Česká republika nebo Nanotechnologie – ID2020 – Nano mobilní Applikace – Digitální ID vakcíny – Nonstop Sledování z Úrovně Vaší genetické Informace.

Полковник ГРУ: новая мировая война началась (Květen 19. 2020 – vidělo více jak 890000 lidí)

Sám plukovník владимир квачков říká, že kompletní odpověď nenajdete ve fyzikálním světě, že obyčejný člověk musí hledat dál. Pan plukovník během rozhovoru několikrát mluví o satanistech.

Moskva má roušky a QR kódy, lidé nemohou vycházet, mají přidělené časy, kdy jednotlivé čtvrti mohou jít ven, daleko horší opatření než v České republice. Pan plukovník říká, že už není Vladimir Vladimirovič Putin, už je Vovik Putin. Místo toho jsou v Moskvě billboardy s vědeckými pracovníky, že vakcína nás zachrání. Pan plukovník říká, že není žádná epidemie. Co je, tak je pandemie teroristické psychozy a strachu (Nanotechnologie – Patent – Coronavirus – Biologické Zbraně – Aktivace Pomocí 5G – Fyzikální Genocida – Zneužitá A.I.).

Tento teror strachu je jak v Rusku, v Evropě tak v Americe. Řekl, že Američané jsou potomci přistěhovalců, tedy naši bratři – bílý anglosaský protestanti. Řekl, že Američani jsou stejně ničeni jako Rusové. Říká, že teroristi chtějí jen 0,5-1 miliardy lidí na Zemi. Dnes je na Zemi 7 miliard (Bill Gates – Mesiáš Depopulace – Vakcíny s Čipem – 5G Sítě – Lockdown – Aktivní a pasivní RFID – Prodej Vašich Bio dat).

Klasická válka už není možná, proto teď je biologicko-psychická válka. Kde Vám říkají pod rouškou péče o Vaše zdraví, že je potřeba se rozdělit na zdravé a nemocné a to do krajnosti, že jste doma na balkoně a čekáte, až pro Vás přijdou. A to je smysl korona viru (Kryptoměnový Systém – Patent W02020060606 – Bio Data – RFID Čip – ID2020 – Znak Bestie – 5G / 6G – Satelity).

Pan plukovník také mluví o spojení 5G, nanotechnologie a očkování. O digitální kontrole každého člověka.

Tělesné lékařské indikátory jsou bezvýznamné. Hlavní úkol tohoto plánu je nastolit univerzální digitální 5G systém ke kontrole každého člověka na planetě Zemi. 5G má objem informací a přesnost. Sám plukovník ríká a zdůrazňuje, že technologie není náš nepřítel. Nepřítel jsou ti, co zneužívají technologie. A to je náš hlavní protivník (Koronavirus – Nové vakcíny – Bio Hackování – Zadní Dvířka do Vaší DNK – Nanotechnologie – Kontrola Pomocí 5G).

Nastolili strach, masky, rukavice, očkování, druhá vlna epidemie pomocí 60GHz 5G sítí (5G, 60 GHz, absorpce kyslíku, vy a Coronavirus). Při druhé vlně budou už hodně umírat lidi a všichni lidé, co říkali že virus nezabijí budou diskreditováni. Přitom příčina není virus – virus, nemožnost dýchat je důsledek… Strach je první etapa. Švédi třeba nepřijali masku a nebyli uzavřeni doma a nebyl tak problém s korona virem, jak to?

Prvně mají být očkování mladí lidé, aby nemohli mít děti. Pak policie, armáda, učitelé, státní složky, a to ve smyslu, když se nechcete očkovat přijdete o práci. Přitom je napsáno v základních právech člověka, že nad člověkem se nemají dělat medicínské pokusy a člověk má právo na soukromí, život a rodinu.

владимир квачков a řešení?

Vytvoření opozice vůči existující moci. Vytvořit sociální hnutí, že se znáte, které je založeno na rodinách, rodinných svazcích, dobrých kamarádech a jejich rodinách. Dávat si pozor, že na sociálních sítích můžete potkat také lidi co škodí.

Samoorganizace jednotek, která je založena na dlouholetém přátelství.

Kdy to začne?

Kdy to začne na podzim nebo i teď. Když se vypustí vakcína teď, tak děti 1. září jsou už v ohroženi a nebezpečí očkování a 5G sítích na 60 GHz. Člověk, který se neinformuje, neslyší, dá svému dítěti vakcínu s nanočásticemi, která není ani testovaná a dítě dostane do problému. Taky se čeká, až se doinstalují 60 GHz 5G antény, síť v České republice (Druhá vlna Pandemie – 60GHz – Mapa pokrytí 5G – Nemůžete dýchat – Genocida – Projekt Bizarre – WiGig – Česká republika).

Pan plukovník řekl, že nemůže nazvat V. V. Putina. Politické svržení Putina může být měkkým, tvrdým, nemocí… Politické systémy se vyčerpají, jsme v situaci že nová vlast ještě není a stará už není. Pan plukovník říká, co uděláte proto, aby jste zachránili svoji duši?

Dále mluví, že generálové bojují telefony, papíry, ale osud Ruska, České republiky je na obyčejných vojácích, policistech. Nejdůležitější lidé jsou seržanti, mladší oficíři, vojáci, praporčíci. Od Vás bude záležet, kam Rusko, Česká republika půjde. Co se stane s Vašimi dětmi, ženami a kdo je starší, co se stane s Vašimi vnoučaty.

Malé skupiny budou zastávat různé ideologie – monarchie, komunismus, pravoslavní, muslimové … je potřeba se spojit … To co spojí lidi, bude něco nového a bude to vypadat jako zdravý rozum. Nebude to žádný systém ze současných systémů. A dokud k tomu nedojte ze strany lidí, že lidé vezmou do svých rukou zodpovědnost, tak všechny snahy o sjednocení nebudou dobré. Protože, je několik skupin co chtějí vládnout na této Zemi. Otázka je, kolik lidí umře, než pochopíte, že je tu válka proti celému lidstvu?

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP