Demonstrace: Globální Podvod COVID 5G – Palackého náměstí, Praha – 22.12.2020 v 15:00 – Aliance Národních Sil – Stop5G.cz – Vladimíra Vítová – Rudolf Vávra

Cíl Demonstrace je Lid informovat – Ať se Lid sám rozhodne. Nevědomost je kořen zla. Tento článek je k tomu, aby Lid už dopředu věděl, o čem se bude mluvit, co se bude dít na Demonstraci, a tím došlo ke spojení … Chytneme se za ruce, propojíme naše Srdce a chvilku tak budeme v sobě všichni spolu spojeni …

5G se od 4G, 3G, 2G liší v tom, že je Přesnější.

 • Stejně lehce jak si Váš chytrý mobil stáhne data z internetu, tak stejně lehce si 5G stáhne Vaše genetické data.
 • Stejně lehce jak probíhá komunikace mezi Vámi a Vaším dobrým přítelem, tak stejně lehce probíhá komunikace mezi 5G a Vaši genetickou informací.
 • Stejně lehce jak dokážete smazat dokument ve Vašem počítači, tak stejně lehce 5G dokáže smazat Vaši genetickou informaci ve Vaší buňce.
 • Stejně lehce jak dokáže přepsat informaci v dokumentu ve Vašem počítači, stejně lehce 5G dokáže přepsat genetickou informaci ve Vaší buňce (Patenty I, Patenty II, Wave Genetics).

Spojeni 5G a TESTY

PRO NAŠE DĚTI – PRAVDA ZVÍTĚZÍ

Komunikace přes Sítě

 • Stejně lehce jak lidé komunikují přes 3G, 4G sítě, tak stejně lehce 5G sítě komunikují přes Vaše neuronové sítě.
 • Stejně lehce jak s někým komunikujete, stejně lehce 5G sítě mohou komunikovat s Vaši genetickou informací.
 • Stejně jak, když se snažíte někoho přesvědčit, co si má myslet, stejně 5G sítě se snaží přesvědčit o tom, co si máte myslet – myšlenková soutěž
 • Stejně, když papouškujete něčí plán, stejně 5G sítě papouškují něčí plán.
 • Stejně lehce, když zavoláte mobilní číslo, tak stejně lehce můžete zavolat něčí genetickou informaci. V obou případech máte informaci komu volat.

Někteří lidé říkají, že nerozumí 5G, lidé nerozumí ani 3G, nebo 4G, ale už nikdo nemluví, že nerozumí 3G, nebo 4G. Přitom je to všechno jeden fyzikální jev, který se liší délkou vlny. Máte to podobně, jako když má někdo kratší, nebo delší penis. Tomu rozumíte, nebo je potřeba vysvětlit?

5G a elektroporační DNA Vakcíny – obě produkují pulzní vlny EMF

Tato technologie používá elektromagnetického pole k otevření pórů Vaší pokožky, buněk … Přes nano vstřikování vstupuje cizí DNA, vlna do Vašeho krevního oběhu a Vašich buněk, do jader buněk … Nano technologie jsou ve vakcínách, v testu, ve vakcinačních náplastech, nebo jsou dopravena do Vás pomocí sond, nebo injekci. UNESCO zpráva upozorňuje na znepokojující rys některých vakcín obsahujících nano čipy a tekuté krystaly, které mohou ovlivnit lidské chování, bez obav o politickou etiku (UNESCO: Nanotechnologies, ethics and politics).

Vakcíny – Nanotechnologie – 5G

 • Stejně jak většina lidí nerozumí jak funguje Technologie kterou vidíme očima, stejně většina lidí nerozumí ani Nanotechnologii, která je jen velmi, velmi malá technologie.
 • Stejně jak můžete v garáži postavit z malých součástí auto, stejně nanoroboti mohou postavit nanostroj ve Vašem těle.
 • Stejně jak každá buňka ve Vašem těle ví co má udělat, aby vytvořila Vaše fyzické tělo, stejně Nanotechnologie ví, aby Ve Vašem těle vytvořila velké celky.
 • Stejně jak dostane dopis s informací od pošťáka, stejně dostanete vakcínu s informací od doktora.

Kdo k Vám Domů spíš přijde „Policista a doktor“ nebo „Poslanec a doktor“ Koho je potřeba víc informovat?

Covid 5G Podvod

A Mnohem víc se připravuje… Bude průběžně doplňováno, doplněno před demonstrací „Globální Podvod COVID 5G – Palackého náměstí, Praha – 22.12.2020 v 15:00

Jde nám o propojení všeho a všech ze srdce a ne z kontroly Vaší genetické informace. Spojme se v srdci, v srdci jsme nejsilnější a buďme v srdci spojeni, buďme tím, kým doopravdy jsme.

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP