Uzemnění – Chronická Bolest – Lepší Prokrvení

Uzemnění vám pomůže se zbavit chronické bolesti, bolesti, zmenší se vám záněty, zlepší se vám PROKRVENÍ, budete lépe spát a nejen to.

Co potřebujete?

Potřebuje kovovou pásku (hliníková, měděná páska …), drát a uzemňovací kolík.

POZOR – Neuzemňovat na zemnící kolík v zásuvce, kde se odrušují spínané zdroje a ze zemnícího drátu se tak stává fraktálová anténa s parazitickými vlastnostmi. Nebezpečné pro zdraví. O tom ví své radioamatéři, jaké neštěstí jsou spínané zdroje.

Chronická bolest a Uzemnění

Postup Instalace

Kovovou pásku nalepte na postel, tak aby Vaše fyzické tělo mělo kontakt s páskou. Pásku spojte přes drát s uzemňováním kolíkem, který zapíchnete do země.

Uzemnění se používá na Tour de France

Uzemnění je neuvěřitelným příslibem. Je to jeden z nejvýznamnějších pokroků v léčbě akutních i chronických zánětlivých stavů.

Můžete se také uzemňovat chůzí na boso.

Případové studie lékařské termografie

Dr. William Amalu, prezident Mezinárodní akademie klinické termografie

Klinické použití uzemnění ve 20 případových studiích.

Lékařská termografie místo drahých vyšetření.

  • Prezentované případové studie byly provedeny v ambulantním centru klinické léčby v Redwood City v Kalifornii. Každý subjekt souhlasil se zařazením do studie.
  • Termovizní vyšetření každého subjektu bylo provedeno s využitím standardizovaných protokolů přípravy před vyšetřením a přísného pořizování snímků podle publikovaných pokynů.
  • Některým subjektům byl dodán uzemňovací spánkový systém sestávající z lůžkovin obsahujících vodivá vlákna, které byly umístěny na matraci subjektu a následně připojeny k zemi prostřednictvím vodivého zemnicího kabelu a uzemněné zemnicí tyče (ETT – Electron Transfer Technology). Ostatní subjekty podstoupily klinické uzemňovací procedury, které spočívaly v použití vodivých elektrodových náplastí, které byly připevněny na kůži na určitých místech a následně spojeny se zemí prostřednictvím vodivého zemnicího kabelu, který byl připojen k uzemněné zemnicí tyči.
  • Použití lékařského infračerveného zobrazování s vysokým rozlišením jako objektivního hodnocení zánětlivých a neurofyziologických stavů prokázalo významné okamžité změny u akutních i chronických zánětlivých stavů.

Prameny

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP