DOLŮ K ZEMI – Záněty jako Zdroj u mnoha Nemocí a Uzemnění

Sundej si tenisky, udělají tě nemocným

Indiánská Matka

Uzemnění je jako Antioxidanty Přes Nohy

Jednoduše řečeno, uzemnění je položení bosých nohou na zem. Když to uděláte, jste v kontaktu se zemí. Matka Země (Pachamama) je obdařena elektrony a tyto elektrony jsou doslova absorbovány vašimi chodidly. Je to jako byste si vzali plné hrsti antioxidantů, ale vchází přes nohy.

Uzemnění je spojení se zemí pro podporu specifické funkce orgánů vašeho těla. Podporuje tělo jako celek. Specificky podporuje orgánové systémy až po tkáně a buněčnou funkci celého těla.

DOLŮ K ZEMI – Záněty jako Zdroj u mnoha Nemocí a Uzemnění

Tenisky a Izolace od Země

V roce 1960 jsme vynalezli syntetické materiály. První věc, kterou jsme udělali, bylo, že jsme dali gumovou, syntetickou podrážku na boty. Začali jsme slovem tenisky.

Ta nejrozumnější věc je, že jsme organismy, které žijí, rostou a jsou zcela závislý na Zemi. Jsme naživu, a přesto jsme se od ní zcela izolovali. Jste tak odpojení, že je to divná věc, když si skutečně sundáme boty. 95% lidí chodí od země izolování. Odizolování způsobilo šíření zdravotních poruch souvisejících se zánětem dalekosáhle a nade vše.

Uzemnění Domu

Když zavedete drát do domu, než můžete jít do domu, musíte kabel uzemnit. Ve vzduchu visí kilometry drátu. Pokud je ve vzduchu blesk (wi-fi,3g,4G,5G…) a zasáhne kabel, musíte vytvořit cestu pro blesk do země, aby nevnikl do domu, nevyhodil do povětří televizi nebo nezapálil oheň.

Clinton Oder a Studio o Uzemnění

Udělali jsme studii, je to první studie, kterou jsem provedl, byla to legitimní studie, kde jsme měli kvantifikovatelná data. Uzemnili jsme 60 lidí a zprávy, které přicházely, byly neuvěřitelné – TMJ, PMS zmizelo, snížený zánět, bolest, všichni spali lépe. Pak udělali velkou studii a skončili s tím, že přilákali vědce, fyziky. Tohle není placebo efekt. (https://stop5g.cz/wp-content/uploads/2023/01/Pripadove-studie-lekarske-termografie-Dr.-William-Amalu.pdf)

Uzemnění Nejdůležitější Objev v oblasti Zdraví?

Clinton Ober napsal knihu o uzemnění -Earthing The most important health discovery ever?

Co drží Buňky v Těle Pohromadě?

Když vezmete mikroskop a podíváte se na kus dřeva a zmenšujete a zmenšujete, zmenšujete, najednou tam nic není, jsou tam molekuly. Nejsou ani spojené, co je drží pohromadě? Jaká je síla, která drží vše pohromadě? (https://vlnovagenetika.cz)

Naše tělo je elektrické. Toto je všechno elektronické zařízení. Srdce, plíce, mozek. Naše fyzická těla jsou elektrické zařízení. Všechno je elektrické. Naše DNA má holografické, lingvistické, vlnové (elektromagnetické) a biochemické vlastnosti.

Žijeme uvnitř Baterie

Bez našeho vědomí žijeme uvnitř baterie. Povrch země je nabitý záporně a ionosféra kladně. Ionosféra je vrstva atmosféry asi 60 mil výše, která je ionizována Sluncem. To znamená, že paprsky Slunce jsou tak silné, že rozdělují molekuly na dva, na kladný a záporný náboj. Přičemž záporný náboj se přenáší k povrchu Matky země a to hlavně bleskem. Kladný náboj zůstává 60 mil nahoře. Problém nastane, když nemáme negativní náboj. Potřebujeme uzemnění stejně jako potřebujeme vzduch nebo sluneční svit.

Základ Bolesti je Zánět

Když působíte na bolest musíte zkoumat zánět.

Dr. Stephen T. Sinatra, kardiolog

Nemáte artritidu, nemáte rakovinu, nemáte všechny tyto zdravotní poruchy, to co máte je CHRONICKÝ ZÁNĚT!!! Máme v těle tolik zánětů a pak se objevují nemoci. Jdete k lékaři se všemi těmito stížnostmi, ale mnoho z nich je tichý zánět. Včetně mé specializace, která je srdeční choroby.

Dr. Stephen T. Sinatra, kardiolog

Srdeční onemocnění je zánětlivý proces. Jak zmírníme zánět?

  • Zánět produkují neutrofily, což je bílá krvinka. Máte zranění, což je poškozená buňka, přijdou tyto bílé krvinky a poškozenou buňku zapouzdří.
  • Zároveň uvolní reaktivní formy kyslíku, které vytrhnou elektrony z poškozené buňky a to zničí poškozenou buňku.
  • Pokud není dostatek volných elektronů, které mají redukovat zbývající radikály, ukradnou elektron ze zdravé buňky.
  • Je to proces poškození, tato zpráva se dostane k imunitnímu systému a dalšímu neutrofilu. Ten udělá to samé. Skončíte s řetězovou reakcí.

ATP je Energetická Měna Těl

ATP je zkratka pro adenosintrifosfát. Je to energetická měna buňky. Jsme bioelektrické bytosti, to je měna našich těl. Jak to funguje? Naše biologické systémy běží pomocí generování této elektrické energie, která se přenáší.

Chronická Nemoc a Uzemnění

Když se nějak spojíme se zemí přes vodivý povrch, dojde k přenosu elektronů, které pomalu pronikají do našeho těla. V situacích, kdy se od tohoto přebytku elektronů do těla izolujeme. Dostaneme absolutní protiklady. Místo nízké hladiny zánětu v řídké krvi budeme mít hustou krev, která se s větší pravděpodobností sráží a naše hladiny zánětu mají tendenci se zvyšovat. Můžete vzít kohokoliv, kdo má chronickou bolest. Nezáleží na tom, kdo je, co je špatně, uzemněte ho a budete mít výrazné snížení bolesti. Zastavíte oxidaci nebo zanícenou část, která ustane téměř okamžitě.

Krev před a po uzemnění

Pak se tělo může uzdravit a vrátit se k normálu. Obecně se hojení zlepší o 60-70 procent.

Neuzemnění je Příčinou Zánětu

Pokud je příčinou všech těchto zdravotních poruch zánět, pak víme, že neuzemnění je příčinou zánětu. Pokud je tělo uzemněno, nemůžete mít zánět.

Recenzované Studie

Můžeme měřit efekt reprodukovatelně? Odpověď na to je ANO. Nyní máme 20 studií publikovaných studií v lékařské literatuře o uzemnění a zemnění. A toto jsou recenzovaná, odborně hodnocené studie (https://stop5g.cz/wp-content/uploads/2023/01/Pripadove-studie-lekarske-termografie-Dr.-William-Amalu.pdf).

Zánět a Nemoci

Jednoduše řečeno co uzemnění dělá je, že doslova drtí ohně zánětu.

Pokud je zánět zdrojem všech kořenových nemocí včetně Alzheimerovy choroby, rakoviny, srdečního onemocnění, cukrovky, seznam pokračuje dál a dál … Pokud můžete ovlivnit zánět a víte, že ho uhasíte, zabije ho, zastaví ho, tak budeme zdravější bytosti.

Proč se to neuchytilo v Mainstreamu?

Můžeme jen říct, že uchytí … Je zde dobře zavedená tradice konvenčního systému, který se spoléhá na drahé zásahy. Rádi by to udrželi a nemají příliš zájem na tom, aby přišla nějaká levnější konkurence za mnohem méně. To by sabotovala jejich úrovně zisku, protože jejich cílem není pomáhat lidstvu. Jejich cílem je skutečně korporace a zvýšení svých zisků. Vyvstává otázka, jak velký vliv má nedostatek uzemnění v epidemii nemocí, které máme? Tento Faktor uzemnění …

Změnit Životní Styl

Světla se rozsvítily, vypínač se zapnul a uvědomili jsme si, že děláme věci zcela obráceně…

Typický den dítěte je zcela neuzemněný. Většina dětí se probudí a spí na posteli, která nebyla uzemněna v domě nebo budově. Jsou na podlaze, která byla izolována od země. Pak jdou okamžitě do třídy, která je izolovaná. Dokonce i o přestávce jdou ven a jsou doslova oploceni a jsou dlážděni asfaltem. Pak mají mimoškolní aktivity, které jsou buď uvnitř, nebo pokud jsou venku, jsou doslova povinni nosit ochranné pomůcky. I když cvičí dvě hodiny po škole, jsou stoprocentně odpojeni od země. Pak jdou domů a jdou dovnitř a snědí večeři a dělají domácí úkoly celou noc. Pak omdlí v neuzemněné posteli. To je 24hodinový časový úsek zcela bez uzemnění a pokračuje to den za dnem.

Existuje odpor k začleňování nových myšlenek a mnohokrát nové nápady nejsou implementovány dokud nezemřou lidé, kteří zastávají protinázor.

K Uzemnění Nepotřebujete Lékaře

Dobrá věc na uzemnění je, že NEPOTŘEBUJETE lékaře, aby vám to řekl, nepotřebujete lékaře, aby vám to doporučil. Můžete to zkusit kdykoli je to vaše PŘIROZENÉ PRÁVO, protože žijete na Matce zemi.

Jdi ven, sundej si boty, postav se naboso na zem, nebo si sedni na zem, polož nohy ruce na zem. Okamžitě si všimneš, jak ti bolest a zánět začínají odtékat z těla. Máme zpátky svůj život

Prameny

Pomožte

JDEME DO TOHO

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP