Vakcína COVID – rDNA – rRNA – cDNA – Komplementární Klonová DNA – Lidské klonování a mutace – Transhumanismus a sítě 5G

Origene má databázi přes 1 milion klonů lidí a zvířat. Klonování lidí se intenzivně provádí od druhé světové války. Klonovací techniky jsou dnes na velmi dobré úrovni. Klon za jednu hodinu … Proč není veřejnost informována? Modifikovaná DNA, nebo komplementární klonová DNA může snadno mluvit s 5G sítěmi. 5G sítě mohou zapínat výpinat geny. Vytváří se Internet lidí, zvířat, klonů, lidí s nano operačním systémem, někdo to nazývá Digitální koncentrák. Kdy to lidi pochopí, až z nich bude popel, nebo až se lidé kolem Vás promění v Zombí (CDC a Zombií připravenost)???

Umělá Děloha – Klonování Lidí z Kožní Buňky

Klonování DNA a Černé Operace BlackOps

CDNA, prodej klonů je obrovský trh. Protože klonování není otevřeně diskutováno od veřejnosti k vládě, je klonování velmi nebezpeč pro celý biologický život, pro náš rod a přírodu. Klonování cDNA je po celá desetiletí velmi využívána v černým operacím, různými subjekty, agenturami a vládami.

Origene prodává 1 milion cDNA klonů – Lidská DNA na Prodej

Chcete si objednat svého cDNA klona? Můžete si koupit v origene eshopu. Můžete si navolit vektor změny Vašeho klonu, Chcete mít klon, který umí líp počítat, nebo víc pracovat než Vy? Origene Vám to poskytuje na záklavektoru DNA Vašeho klonu. Origene se svými genovými CRISP, CAS9 technikami vychází z neúplného, dogmatického modelu DNA, který ignoruje vlnové, elektromagnetické, lingvistické a holografické vlastnosti DNA. Origene vede k degeneraci.

Vakcína COVID mRNA je operační systém

Vakcína COVID mRNA je operační systém, který dokáže programovat Vaši DNA. Programování Vaší základní úrovni. Je to přehnané? Ne, to není. Moderna na svých webových stránkách uvádí, že jejich technologická platforma mRNA je „softwarem života“ a „funguje velmi podobně jako operační systém v počítači.“ Toto je přímo z jejich webové stránce (mRNA Platform: Enabling Drug Discovery & Development):

“Technologická platforma mRNA funguje velmi podobně jako operační systém v počítači. Je navržena tak, aby ji bylo možné zaměňovat a přehrávat zaměnitelně s různými programy. V našem případě je „program“ nebo „aplikace“ naším lékem mRNA – jedinečnou sekvencí mRNA, která kóduje protein.“

Moderna
Jakob Rothschild, Korona virus má zavádět pozornost někam jinam …

Ošklivé experimenty

Většina lidí není informována nebo lidé nechtějí slyšet ani se vzdělávat. S klony bylo již způsobeno hodně škody. Šílená věda provedla spoustu ošklivých experimentů. Je to králičí nora, která jde velmi, velmi hluboko, za hranice lidského druhu … Po dlouhá desetiletí docházelo k vytváření chimér, křížení lidského rodu nejen se zvířaty, jsou generace těchto různých forem Chimér

P. Garyaev a nový pohled na DNA

Pro Garyaeva současné a zastaralé paradigma molekulární genetiky, včetně CRISPR technik, modifikací genů a rekombinované vakcíny, vždy vede k vážným následkům a možnému nenapravitelnému poškození, protože model je neúplný a chybný. Ignoruje kvantové, optické, vlnové, holografické a lingvistické principy DNA.

Účinná Léčba Downova Syndromu s Vlnovou Genetikou

Vnášení klonové modifikované DNA do Vašich buněk

Proč lidé nejsou informováni, proč se o tom nediskutuje v médiích? Klony OriGene jsou v expresním vektoru savců a jsou připraveny k transfekci, tedy vnášení DNA do Vašich buněk. Toto je genetické inženýrství, které probíhá přes vakcíny, testy, 5G sítě. 5G vlny jsou schopny se dostat do jádra Vaší buňky a tam měnit Váš genetický kód. Jaká jsou nebezpečí? Proč je většina lékařů zticha? K dispozici jsou expresní plazmidy bez značek i se značkami. Kromě toho jsou pro účinné dodávání genů poskytnuty lentivirové klony a lentivirusy. Degenerace celého biologického života.

Nebezpečí širokého pokrytí cDNA klony

OriGene je na trhu již více než 20 let, jak je uvedeno na jejich stránkách. Možná se věnují vytváření důvěryhodného zdroje expresních klonů, ale přesto to lze snadno zneužít k poškození každého živého organismu na této planetě. Všechny nemoci se dají vyvolat pomocí frekvence. Jaký je vektor lidí, kam jdeme, kam chceme jít? Máte zde kombinovanou genocidu. Pak Vám může dojít proč CDC Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí mluví o Zombí Apokalypse.

Ignorace přirozené harmonie a Konů vesmíru

Existuje přirozené právo, Kony vesmíru a mezinárodní právo. Proč nejsou diskutovány přírodní Kony? Měli bychom myslet z pohledu Duše a Ducha, myšlení z fyzické úrovně je velmi omezené, protože není úplné. Odkaz P. Garyaeva nám může pomoct – Zdravotní Výsledky Technologie Lingvisticko Vlnové Genetiky.

Nanotechnologie – Patent US10130701B2 – Coronavirus – Biologické Zbraně – Aktivace Pomocí 5G – Fyzikální Genocida – Zneužitá A.I.

Lékaři David Martin a Judy Mikovits odhalují, jak takzvaná vakcína COVID není vakcínou

“Toto není vakcína … používající termín vakcína k propašování této věci v rámci výjimek pro veřejné zdraví … Toto je mRNA zabalená v tukové obálce, která je dodávána do buňky.” Jedná se o zdravotnický prostředek určený k stimulaci lidské buňky, aby se stala tvůrcem patogenu. Není to vakcína! “ – Je to kontrola z genetické úrovně, kde 5G sítě vše propujují, zapínají a ovládají.

Herní plán: Přeměna každého člověka na digitální uzel na kontrolní mřížce

Svět transhumanismu, kde jsou naše přirozená biologická těla unesena a infiltrována syntetickými částmi, počínaje úrovní nanočástic. Řadiče NWO chtějí stáhnout do vašeho těla a mozku nějaký druh kancelářského systému nebo softwaru Microsoft a připojit vás ke kloudu JEDI nebo Amazon-CIA, aby měli přímý přístup do vašeho mozku (5G a Elektroporační DNA Vakcíny a Testy – Transhumanismus – Pirbright Institute – Bill Gates – Innovate UK – COVID-19 Genocida).

Patenty – Od PsyOps k Neurologickým Válkám – Monitorování Lidí pomocí Globální Sítě, např. Telefonní Sítě, Internetu – Claudový Fyziologický Monitorovací Systém

Proměna lidí na komodity prostřednictvím měny sociálního úvěru

Alison McDowell shrnuje současnou transhumanistickou cestu NWO, která zahrnuje sociální úvěr, 5G, Smart Grid a zneužitou umělou inteligenci k vyvolání Zombií Apokalypsy na celé planetě Zemi. Nové biologické zbraně jsou frekvenčně řízeny.

Je důležité vědět a říci ostatním, že současná vakcína mRNA COVID není vakcína a že frekvence dokáží vyvolat jakoukoliv nemoc (Kryptoměnový Systém – Patent W02020060606 – Bio Data – RFID Čip – ID2020 – Znak Bestie – 5G / 6G – Satelity).

Prosím, řekněte a sdílejte tyto Informace

Lidé, biologové, chemici, lékaři, vojáci, policisté musí vstát a říct pravdu. Prosím, pokud ctíte život, rod, rodinu, rodiče, přírodu otevřete své srdce. A jednejde dle svého vědomí a svědomí, abyste pomohli ukončit toto šílenství, tuto kombinovanou genocidu. Udělejte prosím maximum pro záchranu planety Země a našich dětí. Pro naše děti, náš rod, přírodu a planetu Zemi

Technologie pro politickou kontrolu – Biozbraň aktivovaná frekvencí viru – Mysl a Bioroboti

Klonování DNA a Černé Operace BlackOps – Origene prodává 1 milion cDNA klonů – Lidská DNA na Prodej – Vakcína COVID mRNA je operační systém – Ošklivé experimenty – P. Garyaev a nový pohled na DNA – Vnášení klonové modifikované DNA do Vašich buněk – Nebezpečí širokého pokrytí cDNA klony – Ignorace přirozené harmonie a Konů vesmíru – Lékaři David Martin a Judy Mikovits odhalují, jak takzvaná vakcína COVID není vakcínou – Herní plán: Přeměna každého člověka na digitální uzel na kontrolní mřížce – Proměna lidí na komodity prostřednictvím měny sociálního úvěru

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP