Zařízení USB REZOTONE proti 5G – Silný Pozitivní Účinek na Všechny Fyziologické a Geobiologické Parametry

USB REZOTONE – Ruští vědci nám dávají naději pro naše rodiny – Snížení velikosti signálu z mikrovlnného zdroje – Posílení imunitního systému pomocí zvukového souboru Petera Gariaeva – Silný pozitivní účinek na všechny fyziologické a geobiologické parametry – Obnovit a zlepšit všechny systémy v lidském těle – Každé REZOTONE USB je ručně vyráběno, s 5 úrovněmi ověřování – Licence ruské vlády a patent – Po havárii ve Fukušimě byly umístěny chráněné programy do telekomunikačních věží v Rusku – Vědci shromáždili údaje od 3000 lidí.

REZOTONE USB JAKO KVANTOVÝ EMF FREKVENČNÍ ŠTÍTHARMONIZACE 2G 3G 4G 5G WI-FI A MNOHEM VÍCE …

Zpráva o vědeckém výzkumu – o účinku zařízení USB REZOTONE „Bodrost“ na zdravé testované osoby

Ruští vědci nám dávají naději

Kvalifikovaný tým ruských vědců, PhD a akademiků nám dává příležitost používat vysoce ochranné zařízení REZOTONE proti 5G.

KGB – REZOTONE – Chernobyl

Nikolay Sham je bývalý zástupce velitele KGB v letech 1966 až 1991. Od roku 1974 pracoval v ústřední správě KGB. Podílel se na provozních, technických a vědeckých projektech. V roce 1986 byl u komise, která vyšetřovala černobylskou katastrofu, kde byl poprvé testován prototyp USB REZOTONE a to s vynikajícími výsledky. Jeho hodnost byla zástupcem vedoucího 6. ředitelství KGB (právě zde byly zkoumány revoluční vědecké myšlenky a hi-tech technologie a poskytovala ochranu před zahraničními agenty. V roce 1999 vedl soukromou společnost Greenmaster zabývající se výrobou různých zařízení s využitím technologií obranného průmyslu. “

Snížení velikosti signálu z mikrovlnných zdrojů

Proces spočívá v přeměně škodlivého záření na užitečné záření. Samotné záření nezmizí, ale je převedeno do jiné formy. Podrobné experimenty na snižování velikosti signálu z mikrovlnného zdroje v rozsahu 1-20 GHz. Z experimentů bylo ukázáno, že minimální pokles signálu byl 14 dB a maximální 54 dB.

Silný pozitivní účinek na všechny fyziologické a geobiologické parametry

Účinek se neomezuje pouze na EMF, existuje silný pozitivní účinek na všechny fyziologické a geobiologické parametry, který snižuje nebo odstraňuje spoustu geopatologických zón uvnitř i vně. Včetně Curryho a Hartmanových mřížek.

Obnovení a vylepšení všech systémů v lidském těle

Prototypy stále fungují i po 10 letech. Existují programy, které vysoce chrání před 3, 4, 5G před expozici a dochází k rychlému obnovení a zlepšení všechn systémy v lidském těle. Podělte se s námi o své zkušenosti s USB Rezotone a pomohli monitorovat pokrok.

Každé USB je ručně vyrobené s 5 úrovněmi ověření

K dispozici je specializovaný tým lidí s odbornými znalostmi, každé USB je vyráběno ručně a vyžaduje velmi propracovaný proces s 5 úrovněmi ověřování. I plast byl pečlivě vybrán, takže lidé v REZOTONE zaručují nejlepší ochranu proti 5G. Bohužel produkce je malá.

Licence ruské vlády a REZOTONE patenty

Zařízení USB Rezotone bylo vytvořeno v roce 2011, má licenci vydanou ruskou vládou a patent.

Po Fukušimě k ochraně Ruska byly umístěně programy do telekomunikačních věží

Když došlo ve Fukušimě k výbuchu, Ruský Dálný Východ byl chráněn před zářením podobnými programy, které jsou na flash USB REZOTONE kartách. Programy byly umístěny do mobilních věží. USB REZOTONE může chránit dům, místnost a lidi uvnitř.

Vědci shromáždili údaje od 3 000 lidí

Ruský tým vědců shromáždil údaje od 3 000 lidí, kteří v posledních letech používali USB REZOTONE. Někteří z těchto lidí pracovali ve vysoce toxických radioaktivních a elektromagneticky nebezpečných oblastech. Použití ochranného USB REZOTONE lidem poskytlo mimořádné pozitivní výsledky bez vedlejších účinků záření. – Některá svědectví

Strengthening of the Immune System audio file by Peter Gariaev – více na vlnovagenetika.cz nebo wavegenetics.org

Zkušenosti lidí, Svědectví

  • Rezotone chrání a bude chránit životymnoho lidi …
  • Během 24 hodin si mnoho lidí všimlo uklidňujícího účinku na jejich tělo …
  • Rusové vždy měli nějakou úžasnou technologii …
  • Výsledek svalového testu nemohl způsobit oslabení mé paže, dokud byl Rezotone v mé ruce …
  • Zlepšení energie kolem mě, v práci, při počítači … lépe spím
  • Červené skvrny od expozice EMF zcela zmizely během předchozí noci po použití REZOTONE USB!

Následuj nás / Follow us

Jeden komentář u “Zařízení USB REZOTONE proti 5G – Silný Pozitivní Účinek na Všechny Fyziologické a Geobiologické Parametry”

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP