COVID má stejné příznaky jako Mikrovlnná Nemoc – Test Krve před a po expozici SMART Zařízením – Lékařský výzkum

Příznaky nemocí z rádiových vln – Americký Institut pro Námořní Lékařský Výzkum 1972 (Odtajněno)

Z odtajněného dokumentu jsou jasně zřetelné zdravotní problémy, které se dají shrnout do následujících oblastí (Americký Vojenský Výzkum – Vědí, že Lidé trpí – Bagatelizace Zdravotních Následků – Pandemie):

Mozek

Bolesti hlavy, Závrať, Nevolnost, Obtížnost soustředění, Deprese, Úzkost, Ztráta paměti, Nespavost, Únava, Třes, Svalové křeče, Brnění, Změněné reflexy, Bolesti svalů a kloubů

Oči

Tlak v očích / za očima, Zhoršující se vidění, Šedý zákal

Respirační

Zánět vedlejších nosních dutin, Bronchitida, Astma, Zápal plic

Srdce

Palpitace, Arytmie, Bolest na hrudi nebo tlak, Nízký / vysoký krevní tlak

Kůže

Vyrážka, Svědění, Hoření, Fleky, Zarudnutí obličeje

Ostatní

Problémy s trávením, Bolest břicha, Bolest varlat / vaječníků, Dehydratace, Imunitní abnormality, Změněný metabolismus cukru, Redistribuce kovů v těle, Ztráta vlasů

1971 – ZORACH GLASER PHD – Námořní Lékařský Výzkumný Ústav – Vojenská Radiová vlna (ZORACH GLASER PHD – NAVAL MEDICAL RESEARCH INSTITUTE – Military Radiowave)

TEST KRVE – Degradace krve po dvou minutách před SMART ZAŘÍZENÍM

Před expozice vidíme to samé, co jsme viděli ve zdravých vzorcích. Normální buněčné stěny jsou oddělené a vypadající zdravě. Po dvou minutách expozice před inteligentním měřičem ve vzdálenosti asi 30 cm je vidět úplně jiný příběh. Mikroskopie v tmavém poli ve videu po expozici inteligentnímu měřiči jasně prokazuje degradaci u všech třech vzorků krve.

TEST KRVE – Degradace krve po dvou minutách před SMART Bezdrátovým Zařízením

U prvního vzorku můžete vidět hodně degradací v buňkách. Buněčné stěny jsou rozbité a vidíte změny v buňkách, které se nazývají mykoplazma, které ukazují mutace na buňce.

Ve druhém vzorku vidíme jiný typ degradace na buněčné membráně. Můžete zde vidět zvlnění, to se nazývá „tvorba uzávěru lahve“ a je známo, že k tomu dochází v důsledku oxidace nebo vystavením volným radikálům.

U třetího subjektu, když jsme dělali její vzorek, paní musela být odtáhnuta po 45 sekundách od měřiče, protože si stěžovala, že má stále silnější bolesti hlavy. U paní se projevil jev zvaný reuleaux, kde se hromadí červené krvinky. V této situaci je velmi obtížné, aby krev dodávala kyslík do tkání tak, jak by bylo během normální funkce.

Každý z těchto tří vzorků je degradací. Každý z těchto projevů ukazuje traumata krevních buněk, které vycházejí z něčeho a jedinou proměnnou byl inteligentní měřič.

Co se tady děje, toto je bezdrátové zařízení, které je vědecky neprokázané, kde všechny dosavadní důkazy dokazují, že je nebezpečné nebo sporné. Což by proto mělo být intenzivně studováno před tím, než bude vydáno veřejnosti.

Chytří lidé tuto technologii nazvali chytrou, aby se zdála být zastrašující, aby ji nikdo nezpochybňoval. Nějaký chytrý admin přišel s tím a dostal zaplaceno tři sta tisíc dolarů, abychom to nazvali inteligentními měřiči, abyste se cítili méně znalý. Což o ni vědí, že se cítíme, aby jste nezpochybňovali chytré lidi, kteří je dávají do Vašeho domu, takže já je nenazývám chytré měřiče, ale nebezpečné měřiče.

Může nošení Vašeho mobilní telefonu Vás udělat nemocným?

Průmysl neudělat žádné recenzované nezávislé studie o bezpečnosti

Telekomunikační společnosti, ani Česká republika, nebo její zástupci, neprovedli žádné, dlouhodobé, nezávislé studie, které by prověřily všechny známé zdravotní a bezpečnostní rizika inteligentních měřičů, 4G+ a 5G. Naopak jsou ověřené četné studie nezávislých výzkumů, které dokazují zdravotní nebezpečnost chytrých měřičů, mobilů, nebo bezdrátových zařízení.

Lékaři požadují odložení nasazení 5G kvůli zdravotním rizikům

RAKOVINA vzniká vlivem okolního znečistění kolem buňky. Když se buňka nemůže nadechnout vzniká rakovina.

Laureát nobelovy ceny za medicínu (1931) Otto Heinrich Warburg napsal v roce 1966 studii „Hlavní příčina a prevence rakoviny“. Vlivem znečištění těla dochází ke změně ATP výroby energie z oxidace na fermentaci, což vede ke vzniku rakoviny.

Když se buňka nemůže nadechnout vzniká rakovina – Primární důvod rakoviny – Laureát Nobelovi ceny Oto Heindrich Warberg – Oscilace Mikrotubulů pro základ vědomí

Elektromagnetické vlny jsou primárním důvodem vzniku všech biologických a chemických procesů. Vlivem kumulativních neharmonických elektromagnetických vln vzniká v buňce a kolem ní toxicita. Větší míra biochemického, tedy elektromagnetického znečištění, toxicity kolem buňky vede k tomu, že buňka už nedokáže přijmout energii z kyslíku. Jakmile vlivem toxicity se už žádný kyslík buňce nedostane, buňka se nemůže nadechnout. Aby neumřela z nedostatku kyslíku změní příjem energie na fermentaci cukru. Co Vy by jste dělali kdyby jste měli méně a méně kyslíku? Co by se z Vás stalo?

Mezinárodní výzva vědců k elektromagnetickým polím – Martin Blank PhD.

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP