Pulzní Magnetismus ničí Morgellony a Nanotechnologii – EMP – PEMF – Elektromagnetický Puls

Pulzní magnetismus byl úspěšný při zabíjení hub a bakterií. Více informací v článku Řešení – Léčba s Pulzním ElektroMagnetickým Polem PEMF – Přirozené harmonické pole Země a lidské tělo. Pulzní magnetismus se ukázal jako účinný při léčbě rakoviny, nádorů na mozku, úzkosti a depresi a také při Morgellonech, neboli zneužité Syntetické Biologie, mRNA a Nanotechnologii.

Deaktivace nano čipu pomocí EM Pulzu

Morgellon Komunikuje přes Radiové Vlny

Morgellony jsou citlivé na rádiové vlny, více v článku Syntetická Biologie – Morgelony – Patent US20030141189 – Nebezpečné Sekvencování RNA a DNA – Patent US20100090180A1 – Samoreplikační materiály – Operační Systém uvnitř Nanostrojů – US20030138777 – Aktivace přes Frekvence a 5G

Vlákna Fungují jako Antény

Vlákna jsou vyrobena z celulózy a kovu, které působí jako vodiče a antény. Rozměry vláken jsou od nano velikosti až po metrová vlákna v těle hostitele. Umožňují komunikaci s telekomunikačními věžemi, mobily, nebo megahertzovým a kilohertzovém rozsahu i na daleko větší vzdálenosti a být řízeny satelity nebo pomocé HAARP. Syntetická biologie, Morgellony mohou komunikovat prostřednictvím sítí 3G, 4G, 5G – Signalní Intelligence.

Morgellony jsou v nano, mikro měřítku vytvořeny pro provoz s velmi malými napětími, miliontinami voltu.

Morgellon je ovlivněn Magnetismem nebo Pulzním Magnetismem

Morgellon jako syntetická biologie je částečně magnetický, takže jej lze ovlivnit jakoukoliv formou magnetismu nebo pomocí pulzního magnetismu.

Jakýkoliv velký Magnetický Puls přetíží Mikroskopické Obvody Nanotechnologie a Deaktivuje ji

Morgellon byl vytvořen pro vlastní výrobu energie a pro ukládání energie v miniaturních nanotrubičkových bateriích. Morgellon pomocí kovových krystalů využívá rádiové vlny v prostředí k vytváření napětí pro napájení. Může být naladěn na 50-60 Hz, což je frekvence nalezená v elektrickém systému v každém domě v USA a Evropě! Může být náladěn i na frekvence nižší, a tím ovlivňovat člověka. Lidské tělo je velmi citlivé na frekvence 0-30 Hz. V zásadě k jeho životu a růstu využívá energii kolem nás, naši energii, tedy energii co je v elektromagnetickém poli.

Mnoho lidí odstranilo všechny své příznaky pomocí zařízení, které vytváří silný impuls 360 000 ampérů a 5 000 voltů po dobu 1/6 sekundy – Elektromagnetický Puls – EMP.

Morgellon způsobuje strašné Bolesti Hlavy

Morgellony způsobují otoky v mozku (hrozné bolesti hlavy), nesprávnou cirkulaci v mozku a poškození šedé hmoty. Morgellons ovlivňuje kostní dřeň, způsobuje bolesti kloubů a vypadávání zubů.

Velké Magnety zastaví Bolest

Držením dvou velkých magnetů na obou stranách hlavy tak, aby byly přitahovány k sobě, bolest zmizí. Máváním magnetu přes hlavu, zejména v bolestivé oblasti, bolest ustane. Poté vypijte 2 sklenice vody.

Síla Magnetismu

Kdykoliv pocítíte svědění, kousání, bolesti zubů nebo opravdu jakýkoli druh vnějšího nebo vnitřního utrpení, jednoduše přidržte silný magnet nebo magnetický náramek v této oblasti po dobu 1 minuty a zastaví se.

Terapie PEMF Podporuje Léčení a Ničí Rakovinu

Dva Magnety v konfiguraci Přitažlivosti ničí Nano

Lepší strategií je umístit dva magnety proti sobě v konfiguraci přitažlivosti. Když dáte kupříkladu jeden magnet na břicho a druhý na bederní oblast, měli byste, cítit jak se magnety k sobě přitahují. Máváním jednoho z magnetů docilujete jakéhosi pulzu, co také přetěžuje Nanotechnologii. Sledujte Vaše tělo, lépe s prázdným žaludkem a hodně pit vodu.

Představte si oblast mezi magnety jako „zónu zabití“. Umístěte oblast těla, kterou chcete ošetřit, mezi dva magnety. Pomalu pohybujte magnety kolem oblasti a vždy udržujte vzájemné vyrovnání magnetů. To přetíží a zničí nano technologii, protože indukuje vnitřní napětí. Zkusili jsme to na svém těle a během několika vteřin jsme měli úlevu.

Elektromagnetický Puls (EMP) ničí Nano

Negativní elektromagnetický puls (EMP) ničí technologii Nano okamžitě. Negativní magnetismus prokázal, že reverzní zkreslení elektronických součástek ničí nanotechnologie.

Mikrovlny s Vysokým Výkonem – Elektromagnetické Pulzní Zbraně – E-Bomba

Magnetismus Funguje, Pulzní Magnetismus ničí Morgellony

Magnetický pulz naladěný na frekvenci může způsobit, že se tisíce organismů Morgellonů může pohybovat směrem k povrchu kůže, jako by byly přitahovány k přenášenému signálu jako mikroskopické magnety! Když Morgellon zemřel, vydával výbuch malých elektrických nábojů a tepla! Celé tělo se může zahřát v intenzivní Herxheimerově reakci. Musíte se ochladit, dokud vaše tělo nevychladne. Poté se budete cítit velmi unavení, vypijte hodně vody se dvěma lžícemi jablečného octa, abyste podpořili očistu a odstranění mrtvých organismů. Výbuchy energie ověřují skutečnost, že tyto organismy generují elektřinu a pulzní magnetismus je jejich slabina.

Ocet v atmosféře zvyšuje množství Záporných Iontů

Vibrace, Zneužitá Umělá Inteligence, Nanotechnologie, 5G a spojení s Očkováním, s Testy

Organismy Morgellonu byly podrobeny následujícím Testům s Výsledky

Test / LátkaVýsledek
AcetonOrganismus zčervenal
VodaŽádný efekt
Borax s vodouAbsorboval směs, vyschl, ztvrdl a zemřel
Kyselina sírováOrganismus se pokusil vyhnout, ale nakonec zemřel
OheňOhnivzdorný, ale roztavil se
Čerstvě vymačkaný citronPohltil šťávu a zemřel
GlycerolNemohl dýchat, zemřel
Koloidní stříbroPokusil se vyhnout se koloidní oblasti
Oregánový olejRychle zemřel
Otevřená ránaPokus o pohyb směrem ke krvi, aby mohl vstoupit do těla
Elektřina 230Žádný efekt
Mikrovlnná troubaŽádný efekt
Umístěny mezi dva magnetyOrganismus explodoval v obláčku kouře
Výsledky se mohou částečně lišit, dle typu Syntetické Biologie, Morgellonu

Protokol

Morgellon je magnetický problém. Jedná se o nanotechnologii, která je elektricky založená a může být ovlivněna magnetismem. Tyto mikroskopické obvody lze zpomalit nebo zničit vystavením těla silnému magnetickému poli. Musíme na Morgellony zaútočit na všech úrovních.

Na atomové úrovni můžeme umístit silné magnety v konfiguraci přitažlivosti na obě strany našich nervových soustav, nebo na vnější a vnitřní stranu naší ruky, nohy, těla. Koloidní stříbro, které je vodičem, narušuje elektrické procesy, když se užívá interně. Prášek zelené papáje rozkládá bílkoviny na molekulární úrovni. Magnetizovaná voda ji z našich střev odstraní. K odstranění z našich těl můžeme použít antiparazitární bylinné směsi. Oreganový olej užívaný interně zabijí všechny houby a bakterie, na jejichž přežití závisí onemocnění. Na povrch našeho těla můžeme použít Borax smíchaný s vodou. Glycerin aplikovaný na pokožku zabijí vše na povrchu po dobu asi 24 hodin. Čerstvě nakrájené vápno vmasírované do kůže odstraní všechny larvy a je obzvláště účinné při odstraňování z pokožky hlavy. Silný magnet otočený přes jakoukoli bolest zubů zabije podkladový organismus Morgellon během 5-10 sekund, čímž se eliminuje bolest zubů a podporuje se krevní oběh.

Příznaky Morgellonů

Okamžitě – pocit procházení něčeho Vaším tělem, kousání, svědění, nespavost

Dlouhodobě – nedostatek energie, mozková mlha, bronchitida, artritida, infekce zubů, bolesti hlavy, deprese, podrážděnost, pocit hmyzu, který skáče z těla jako blechy, velmi malé ovocné mušky létající kolem hlavy, zablokování střev, mini svalové křeče, Úrazy elektrickým proudem, citlivost na elektronická zařízení, ztráta teploty v těle, která způsobuje nadměrné pocení.

Morgellony jsou odolné vůči Chemikáliím

Vzhledem k elektrické povaze těchto tvorů jsou odolní vůči chemikáliím. Chemické látky mají omezený účinek, protože tělo se vždy čistí tím, že vylučuje cizí látky prostřednictvím jater a močového měchýře. Účinnost chemických látek je dočasná a průměrná. Důvodem pro obtížné nalezení léku je, že se hodně lidí snaží bojovat s elektrickým problémem pomocí chemikálií.

Nanoroboty nahrazující Neurony - Zneužitá technologie - Stop5g.cz - Kirin HiAI
Nanoroboty nahrazující Neurony – Zneužitá technologie – Stop5g.cz – Kirin HiAI

Zaútočit na Elektromagnetický Metabolismus Morgellonu

S těmito organismy musíme bojovat útokem na jejich elektromagnetický metabolismus. Proto je magnetismus logickým řešením řešení. Elektrické obvody jsou ovlivňovány elektrickými signály a magnetismem. Tento efekt lze pozorovat v rádiích AM nebo ve starších televizorech.

PEMF – Terapie Pulzního Elektromagnetického Pole

Interference Ovlivňují Výkon Morgellonu

Rušení je způsobeno ovlivněním jejich výkonu. Tento koncept používá armáda k vyřazení nepřátelské komunikace prostřednictvím destruktivního zasahování. Vysílá se velmi silný signál, který zachytí nepřítel a zastaví jeho schopnost komunikovat. Základem teorie jsou zavedené vědecké principy šíření signálu. Morgellony žijí v nemagnetickém prostředí, krevním řečišti. Pokud je do krevního oběhu zavedeno velmi malé množství magnetické energie, dojde k narušení životních procesů organismu. Organismus umírá a vylučuje se z těla.

Tento problém je jedinečný, takže musíme myslet mimo krabici tím, že odložíme staré nápady, které nefungují, a budeme ochotni přijmout nové koncepty, pokud máme přežít. To je výzva, kterou nemůžeme ztratit, protože na ní závisí náš život. Největším přáním je, aby každý, kdo čte tato slova, zvážil … Co se mi stane, když tyto nové myšlenky ignoruji a nic neudělám…

Řešení – Léčba s Pulzním ElektroMagnetickým Polem PEMF – Přirozené harmonické pole Země a lidské tělo

Zdroje

Morgellon Komunikuje přes Radiové Vlny – Vlákna Fungují jako Antény – Morgellon je ovlivněn Magnetismem nebo Pulzním Magnetismem – Jakýkoliv velký Magnetický Puls přetíží Mikroskopické Obvody Nanotechnologie a Deaktivuje ji – Morgellon způsobuje strašné Bolesti Hlavy – Velké Magnety zastaví Bolest – Síla Magnetismu – Dva Magnety v konfiguraci Přitažlivosti ničí Nano – Elektromagnetický Puls (EMP) ničí Nano – Magnetismus Funguje, Pulzní Magnetismus ničí Morgellony – Ocet v atmosféře zvyšuje množství Záporných Iontů – Organismy Morgellonu byly podrobeny následujícím Testům s Výsledky – Morgellon je magnetický problém – Příznaky Morgellonů – Důležité Upozornění – Morgellon se Napojuje na Centrální Nervový Systém – Morgellony jsou odolné vůči Chemikáliím – Zaútočit na Elektromagnetický Metabolismus Morgellonu – Interference Ovlivňují Výkon Morgellonu

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP