Účinná a Rychlá Léčba pomocí PEMF – Pulzní Elektromagnetické Pole

Chronické Nemocí Vynáší Celosvětově Bilióny Dolaru Ročně

Podle údajů zveřejněných Institutem medicíny (Institute of Medicine) trpí více než 100 milionů Američanů chronickou bolestí. To stojí americkou ekonomiku ročně zhruba 600 miliard dolarů (2016) na lékařských ošetřeních a ztrátě produktivity. Kdo vydělává na Vašem zdraví? Proč se o PEMF veřejně nemluví?

PEMF – Terapie Pulzního Elektromagnetického Pole

Škodlivá Elektromagnetická Pole Způsobují Chronické Nemoci a Bolesti

Špatná strava, nedostatek pohybu, škodlivá elektromagnetická pole z elektroniky, toxické chemikálie, látky znečišťující ovzduší a evironmentální faktory jsou prokázány že všechny tyto přispívají k chronické bolesti a nemoci.

Buňka funguje jako Kondenzátor

Klíč leží přímo pod našimi nosy a je skrytý v samotných buňkách našeho těla. Když se podíváme na lidskou buňku, funguje to podobně jako kondenzátor, který akumuluje a drží elektrický náboj. Stejně jak baterie mobilního telefonu drží napětí, stejně tak to dělají buňky v našem těle (Elektromagnetické Účinky na Mitochondrie).

Pokud Napětí v Těle Začne Klesat Projevuje se Nemoc

Podle mnoha výzkumu pokud napětí začne klesat začnou se projevovat bolest a nemoc. Optimální zdraví je vždy definováno napětím. Existují v podstatě tři způsoby, jak se znovu nabít energií, první je fyzické cvičení, druhé je přírodní pramenitá voda a třetí je syrová výživa. Přesto, tyto tři věci samy o sobě nejsou vždy dostačující. (Čtvrté Gelové Skupenství Vody – Dr. Gerald Pollack na TED – Světlo, Voda a Elektromagnetismus)

Terapie PEMF Podporuje Léčení a Ničí Rakovinu

PEMF jako Buněčné Cvičení

Můžeme se dostat rychle zpět do rovnováhy, když přidáme buněčné cvičení. Buněčné cvičení je založeno na principech technologie pulzního elektromagnetického pole.

PEMF je Standardní Neznámá Terapie

Je používané po celém světě jako standardní terapie. V Evropě je používána po desetiletí. PEMF se datuje zpátky včetně výzkumu předního inovátora jako je Nikola Tesla.

Celý náš biologický systém, mozek a země samotná, pracují na stejných frekvencích.
Nikola Tesla

FDA Schválil Léčení Pomocí PEMF

V roce 1979 FDA schválila PEMF pro použití při stimulaci růstu kostí. V roce 1987 pro doplňkovou terapii k léčbě pooperačního otoku a bolesti. V roce 2004 byl PEMF použit jako doplněk k operaci cervikální fúze. V roce 2011 k léčbě deprese pro pacienty nereagující na léky. NASA použila PEMF ke zvrácení úbytku kostní hmoty a svalové degenerace, kterou zažívají astronauti. Dneska je buněčné cvičení (PEMF) dostupné veřejnosti jako další krok evoluce PEMF.

Svědectví Lidí

Když lidé už skutečně zkusili všechno, skoro vyhazují ruce do vzduchu, skoro ztratili naději. Když slyší jak popisuji PEMF, je to skoro, jako by tomu nemohli uvěřit, je to příliš dobré na to, aby to byla pravda,

Zlomenina Nohy se Vyléčila za šest Dní

Můj vlastní syn, který měl zlomeninu na chodidle. Dokázali jsme vzkřísit jeho seniorskou běžeckou sezónu spuštěním magnetické nabíječky v 30 minutových intervalem, ale v sériích intervalů, takže to vyžadovalo hodně léčby a hodně péče, ale nakonec jsme byli schopni obnovit zlomeninu na chodidle rychleji, než byste čekali, nebylo to šestitýdenní okno, které byste očekávali bylo to spíš šest dní.

Řešení – Léčba s Pulzním ElektroMagnetickým Polem PEMF – Přirozené Harmonické pole Země a Lidské Tělo

PEMF v Lékařské Ordinaci

Používám PEMF ve své kanceláři. Kdokoliv kdo přijde, je to pro něj výhoda. PEMF zvýší energii celého těla. Pulsní buněčné cvičení, když se podíváte jen na výhody obyčejného cvičíte… Používáním tohoto nástroje PEMF získejte všechny výhody cvičení pro celé tělo.

Netrvalo to ani tak dlouho, což je ta nejlepší část. Nyní bez bolesti, je to úžasné …

PEMF Pomohl s Plně Rozvinutým Zápalem Plic

Řekli, že máte plně rozvinutý zápal plic, obě plíce jsou zasaženy, musíte tu být 10 dní, řekl jsem ne, nezůstanu tady. Pokud mě tu necháte, pravděpodobně tady umřu na infekci, odhlašuji AMA, Takže jsem na hodinu spustil start na Pulzní Elektromagnetické Frekvenci, zůstal jsem v křeslo na 36 a po 36 hodinách jsem se osprchoval, cítil jsem se docela dobře, byl čas vrátit se do práce, zastavil jsem se v nemocnici pro nový rentgen a doktor se na mě podíval, jako kdybych byl chodící duch, jen s tím rozdílem, že teď jsem měl svou barvu a a energii na mých zádech. On řekl, že jsem si myslel, že tě uvidím na tvém pohřbu – Řekl jsem dobře, ne tento týden. Jsem byl perfektní, měl jsem 98 na plicích, žádnou tekutinu, čistý rentgen, dobrý zdravotní stav a byl jsem zpátky v práci a pracoval 12 hodin.

PEMF Zlepšil Mozkovou Činnost

Můj mozek je nyní čistý, umím správně myslet, můžu znovu sčítat v mojí hlavě, předtím jsem nemohla, musela jsem okamžitě použít kalkulačku.

PEMF Zlepšil Zažívání

Okamžitě ten samý den lepší pohyby střev, to byl pravděpodobně první okamžitý výsledek, kterého jsem si všiml, lépe jsem spal, měl jsem více energie další den …

PEMF Zvýšil Energii

Mám více energie, jsem živější, cítím se lépe, jsem schopen udělat pěti-šesti mílové procházky. Například jsem šel osm mil včera, před osmi měsíci jsem toho nebyl schopen.

PEMF Pomohl Od Dlouhodobé Bolesti

Díky této léčbě jsem viděl ty nejneuvěřitelnější výsledky, jaké jsem kdy v životě zažil, Ve 48 hodinách veškerá bolest byla pryč. Nepotřeboval jsem asistenci, abych mohl nést svoji váhu.

Pulzní Magnetismus ničí Morgellony a Nanotechnologii – EMP – PEMF – Elektromagnetický Puls

PEMF Vyléčil Achillovu Patu

Je to jeden z hráčů sokolů (Americký fotbal), jeden z jejich ofenzivních hráčů. Přišel a měl těžké bolest achillovy šlachy. Už si myslel, že už nebude hrát a tohle bylo v pátek před nedělním zápasem. Dal jsem mu svůj PEMF stroj, vzal si ho domů na víkend. Byl na tom stroji celou noc a celý den po dobu dvou dnů. Řekl, že se v neděli ráno probudil s nulovou bolestí.

PEMF Změnil můj Život

První den to vymazalo 100 procent bolesti z mého těla, ten den byl pátek 29. září 2006. Spál jsem tu noc s nulovou bolestí poprvé za více než 20 let.

Jak Říct Lidem o PEMF?

Takže pokud mám nějaký sen nebo představu o budoucnosti, ve skutečnosti je tolik lidi, kterým je třeba pomoci, a tolik dalších životů, které je třeba ovlivnit. Jen si myslím, že to je opravdu místo, kde pro mě leží budoucnost. Jak PEMF dostat ven, aby to bylo dostupné pro mnohem více lidí a mnohem více lidí mohlo využívat výhody.

Chronické Nemocí Vynáší Celosvětově Bilióny Dolaru Ročně – Škodlivá Elektromagnetická Pole Způsobují Chronické Nemoci a Bolesti – Buňka funguje jako Kondenzátor – Pokud Napětí v Těle Začne Klesat Projevuje se Nemoc – PEMF jako Buněčné Cvičení – FDA Schválil Léčení Pomocí PEMF – Svědectví Lidí – Zlomenina Nohy se Vyléčila za šest Dní – PEMF v Lékařské Ordinaci – PEMF Pomohl s Plně Rozvinutým Zápalem Plic – PEMF Zlepšil Mozkovou Činnost – PEMF Zlepšil Zažívání – PEMF Zvýšil Energii – PEMF Pomohl Od Dlouhodobé Bolesti – PEMF Vyléčil Achillovu Patu – Jak Říct Lidem o PEMF?

Deaktivace nano čipu pomocí EM Pulzu

Více na

Následuj nás / Follow us

Jeden komentář u “Účinná a Rychlá Léčba pomocí PEMF – Pulzní Elektromagnetické Pole”

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP